Перейти до змісту

Порекомендуйте лептоп


Рекомендовані повідомлення

Порекомендуйте будь ласка ноутбук. Потрібний для роботи з бухгалтерією ( 1с бухгалтерія) будуть дуже великі бази, так як раніше з цією програмою не працював то не знаю навіть приблизно з якою потужністю потрібно машинерію. Для ігр ноут. не купляється, але гратись буду, але рідко. Ще важливою вимогою є більш вмісткий хард. Екран 17 дюймів (більше не потрібно), а також БАЖАНО блу рей привід. а також вказуйте приблизні(або точні) ціни ( орієнтусь більше 1200 Дол). А також, щоб стабільно працював і неремонтувати через рік другий. Дизайн відходить на третій план.

P.S. Придивився до лептопів лінйки SONY VAIO.

Наперед ДЯКУЮ за відповіді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
а також БАЖАНО блу рей привід. а також вказуйте приблизні(або точні) ціни ( орієнтусь більше 1200 Дол).

краще про блу-рей поки що не згадувати, викинеш пару соток баксів та згодом і з приводом теж саме зробиш. Поки що вони не дуже надійні. Краще почакти трішки, а потім на них ціна почне падати як свого часу і на двд-рв . Лептопи у соньки не погані, але 20% ти заплатиш лише за напис SONY VAIO на верхній панелі лептопа. Раджу подумати стосовно HP Pavilion dv6950er (FN632EA)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Асерів є непогані ноути з Блю-Рей і в ціновому діапазоні до 1500$

Стосовно Асерів згоден,+ за такі гроші дуже достойна якість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну непогана мрія ....

Acer Aspire 8920G C2D T9300 2.5G/4G/2x320G/CR6in1/BlueRay/18.4" WUXGA CB 16:9 300nit Full HD 1080/GF 9500M GS 512MB/5.1 Dolby 5sp+Sub/WiFi agn/BT 2.0/Cam/TV-Tuner/HDMI/FingerPrint/Vista Ultimate

ціною 2475$ тоже нічьо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, 18.4" - это уже не лаптоп, а переносной комп. весьма нишевое решение на любителя, потому и цена такая. что-то похожее делает Asus, как бы игровые ноутбуки. лично для меня такая штука совершенно бесполезна, а кому-то разумеется понравится. чтобы продать такой ноут, достаточно убедить покупателя, что ему это нужно, а 40-50 минут работы от батарей - это уже его проблемы ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну непогана мрія ....

Acer Aspire 8920G C2D T9300 2.5G/4G/2x320G/CR6in1/BlueRay/18.4" WUXGA CB 16:9 300nit Full HD 1080/GF 9500M GS 512MB/5.1 Dolby 5sp+Sub/WiFi agn/BT 2.0/Cam/TV-Tuner/HDMI/FingerPrint/Vista Ultimate

ціною 2475$ тоже нічьо...

Його ціна 1650 баків!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну непогана мрія ....

Acer Aspire 8920G C2D T9300 2.5G/4G/2x320G/CR6in1/BlueRay/18.4" WUXGA CB 16:9 300nit Full HD 1080/GF 9500M GS 512MB/5.1 Dolby 5sp+Sub/WiFi agn/BT 2.0/Cam/TV-Tuner/HDMI/FingerPrint/Vista Ultimate

ціною 2475$ тоже нічьо...

Його ціна 1650 баків!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))

ЦІкаво де???Я не спорю,ціна впала але 2330 $(і то закупочна на нео)...

чи просто ми говоримо про різні моделі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим хто дивиться 18'' ноутбук порада спочатку поносити 17' хоча би по квартирі

100% правий. 17" з блоком живлення нехіло мордує руку при переносці. Впевнився на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, но 17" і далі, то вже стаціонарні ноути.. Типу як під повноцінний комп нема місця, то поставив на стіл ноут, попрацював, склав і заховав...

А таскать його з собою то хіба замість фізрозминки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість знайти/привезти ноутбук від Lenovo/IBM марки ThinkPad - дуже рекомендую.

Відмінна по ергономіці клавітура, в т.ч. з українською буквою "ґ", з людським блоком (3x2 ряди) клавіш "PgUp", "PgDown", "Home", "End", "Ins", "Del".

Тачпоінт і тачпад разом.

Великий вибір екранів, матриць, у тому числі зі співвідношенням 4:3, що я особисто (маючи досвід юзання і 4:3, і широкоекранних моніторів) вважаю ідеальним для документів.

Наявність підсвітки клавіатури.

Практично безшумність.

Надійність, класичний строгий дизайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
між асером з одного боку і hp та соні з іншого - на мою думку - провалля у якості матеріалів і технологій, що використовуються...

дизайна у асера просто нема - якщо вже платити гроші - то за щось варте...

звичайно, що якщо брати суто технічні характеристики - то асер за ті самі гроші запропонує більше -

але якщо подивитися на зручність та комфорт роботи, надійність, звучання динаміків, сам пластик із якого він зроблений, тачпад, батарея і тривалість її роботи, зрештою, імідж і задоволення від покупки - ніколи ніякого асера особисто я не куплю.

тим хто дивиться 18'' ноутбук порада спочатку поносити 17' хоча би по квартирі :) - це вже зовсім не портативний компютер

імхо краще вже взяти якусь 15' модель і причепити до неї зовнішній монітор у хоча би 19 дюймів, клавіатуру і мишу, якщо уже так хочеться монітора - збережеться портативність хоча би якась :D

ну і стосовно 20% за напис соні - імхо за нього таки варто платити... - не 20%, але варто... напевно, найкращі ноутбуки, із якими мав справу

Я не спорю що Соні і НР класні ноути але з сервісним обслуговуванням і наявністю запчастин до них дуже напряжно...і прийдеться в разі потреби їх чекати ой не мало....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для меня пока HP остаются самыми лучшими ноутами. В часности наравиться их безглючность и надежность. Я свой HP 6720s (GR648EA#ACB) где только не таскал, и хоть бы что. Нравяться еще Соньки но ИМХО довольно хрупкие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таскал/нетаскал - вопрос третий, если дело касается ноутов от 17". Тут - поставил и пусть пашет... ИМХО, в соотношении цена/качество, Acer обувает многих. Покажите мне ишо какой-то ноут с 4Гб ОЗУ, 320Гб винтом, 512 видео, 17" матрицей и шоб стоял до 1500 баксов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можливо і мені хтось порадить. Хочу ноут прикупити замість стаціонара (по причині відсутності постійного робочого місця дома). 

Чого хочеться: машинка з двоядерним процом (не огризком, не центріно), мінімум 2 гіга оперативки, на Досі (навіщо переплачувати), dvd-rw.

Для чого потрібно: Офіс, Корел, Фотошоп, Пінакля.

Веб камера може бути (хоча користуюсь звичайною відеокамерою).

Ну що там ще може бути. Карт-рідер. 

Віддаю перевагу Dell. НР прикольненькі, але неоправдано завищені ціни (моя думка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю що Соні і НР класні ноути але з сервісним обслуговуванням і наявністю запчастин до них дуже напряжно...і прийдеться в разі потреби їх чекати ой не мало....

З Dell'ами так само :-( Ноути добротні, але в плані ремонту виникають проблеми. В блоці живлення вийшла з ладу система розпізнавання свій-чужий. Одна невеличка ПЗУшка на трьох ножках. Ціна її - копійки, але достати таку - нема можливості. Офіційна відповідь - купляйте новий блок. Сам по собі БЖ справний, видає потрібну напругу, струм, але ноутом він не опізнається як "рідний". Через це не заряджається АКБ і автоматично частота встановлююється знижена, ніби робота йде від батарей. :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

venom, а чим тобі Centrino не вгодив? ;)

Я, наприклад, нещодавно продав свого ноута Asus M51Sr на платформі Centrino, так там процесор був Core2Duo T8100 (2.1GHz), 2 гіга оперативки DDR2-667 і відяха Radeon HD 2400

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

venom, а чим тобі Centrino не вгодив? ;)

Я, наприклад, нещодавно продав свого ноута Asus M51Sr на платформі Centrino, так там процесор був Core2Duo T8100 (2.1GHz), 2 гіга оперативки DDR2-667 і відяха Radeon HD 2400

Та в принципі з центріно все намана. Але я його не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Centrino - не проц. Это, как праильно заметил модератор - платформа. Если не надо беспроводных технологий, тада оно да, ни к чему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчік + 10

IBM ..... ThinkPad це мам крута штука...Всім рекомендую. Це насправді "робоча лошадка" це мереседес.

Але не в якому разі не брати 17...Це дуже обтяжливо. В мене 17 і то ноут на стаціонар...Працює батарейка нормально. 2 год. Тяжко носити і не зручний в дорозі. Краще 14-15.

Одна велика жаль, що ІБМ в нас я не найшов... Радуюсь Асусом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Centrino - не проц. Это, как праильно заметил модератор - платформа. Если не надо беспроводных технологий, тада оно да, ни к чему.

Неправильно виразився. Centrino - не процесор, платформа, Проц, матплата=чіпсет, безпроводний адаптер. Але з якоїсь причини вони менш енергопетребляємі. В нотбуках не сильно розбираюсь. Поясніть. 

А можливо по ходу хтось і підкаже, де мона на завтра (15-01-2009) придбати ноут достойної уваги моделі за нормальну ціну?

До речі Lenovo також цікавить. Чув що ноти надійні. Краса дизайну корпуса цікавить менше всього. Потрібна якість в повному розумінні слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...