Перейти до змісту

Система ЛХ


Andrey XP

Рекомендовані повідомлення

Постало питання розбарахолки мого дорожніка, вот і думаю систему шимано Лх 48,з захистом. прошла близько 2 тиш стан ідеальний

ціна 700 грн можлиса продаж з перед.перекідкою ЛХ під 48, ціна 140грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ск ти хочеш?) холовтеч 2 з кареткою, інтегрована втулка,

нова десь 950

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шатуны Shimano Deore LX-08, FC-M583 Hollowtech 2 с интегрир. осью, 175мм, 48(Al)x36(Al)x26 серебр, +компоненты каретки BSA, с защитой 957 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи номер точно, он на внутренней стороне шатуна , типа FC-M583 или еще как-то. Во-первых, это треккинговые шатуны, во-вторых они не 2008 года у тебя, правда :)

Ну и в-третьих: почему Велозона не везет ЛХ? Потому что тот же Труватив Файрекс при одинаковом весе, лучшей каретке стоит около 650 грн. так кто будет покупать ЛХ?

ЗЫ а до 900 грн однозначно брать Стайло - а это уже уроветь ХТ! Так шо цена может и нормальная (хотя все-таки завышена... если новые стоят даже 950, то после 2000км. - не больше 600) , но вряд ли найдется на них покупатель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й так. 07 року вони! та їм там за 2 тиші асвальтного режиму нічо несталося) ше навтіь непритерлися :) ну лано убідив - 50 гр , хатя не якшо некому ненада то хай мені служать нашо байк барахлити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...