Перейти до змісту

Автономне живлення роутера


Рекомендовані повідомлення

В наших сучасних реаліях зі світлом на 3 години через 3 години вже дещо піднадоїло лазити щоразу до роутера щоб заживити його і ONU термінал від повербанків (трохи в незручному місці розміщений роутер і термінал ONU щоб до них так часто лазити і перепідключати кабелі). Та і не хотілось би щоб інші домашні туди лазили, коли мене немає вдома.

Тому виникла наступна думка: а що якщо так і лишити роутер і термінал підключеними до повербанків (рідні блоки живлення просто кладемо в сторону), а вже повербанки підключаємо до стандартних звичайних зарядок і до розетки. Тоді коли світло пропаде, роутер і ONU термінал продовжуватимуть працювати від повербанків, а коли світло з`явиться - банки будуть заряджатись від розетки.

А тепер суть питання, а наскільки хріново будуть почуватись повербанки в такому режимі роботи ? Певно швидко почнуть деградувати акумулятори ? Адже повербанк напевне не вміє просто пропускати через себе напругу, так як це робить ББЖ коли світло є. Отже вони напевне будуть 100% часу живити роутер і термінал. І коли світло в розетці є, то вони певно будуть щойно розрядившись на 1% тут же починати заряджатись на той 1% і так постійно. Є підозри що така нещадна їх експлуатація за пару місяців угробить акумулятори, як думаєте ? Бо повербанки Baseus, відносно нові і з недешевих, скажем так, не хочеться їх швидко ухайдохати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив такий

WWW.OLX.UA

1 847 грн.: В наявності! Гарантія 1 рік! Ціна за 1шт 1800грн без комісії ОЛХ. В комплекті з повербанком в коробці...

У нього є і трохи дешевший варіант. І перехідник з  usb на 2 штекера 12в.

Повери підтримують наскрізну зарядку, щоб колиє електрика, він  заряджався і одразу видавав 12В. Роутер з ону перегружаються, як йде перемикання.

За 2 години уходить 10%з 30000мач.

Зарядку приймає 90Вт., якщо нема поживача,. На вихід має 2 окремі канали, кожен може давати свій вольтаж т а ампери.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 14:22, romanc сказав:

Купив такий

А пробував справді витягує одночасно і ONU термінал і роутер ? Бо мої повери baseus не витягують, навіть той що 65W зразу два девайса не тримає. Тому змушений підключати 2 повербанка зразу, на кожен девайс свій, окремий.

 

В 03.07.2024 в 14:27, MaestroA сказав:

Я описав свій досвід тут.

Мабуть, не варто задвоювати теми.

Згідний, що теми плодити не варто, але не натрапив на твою, не там шукав, ну вже як є так є.

Я толком так і не зрозумів, що то у тебе за "приблуда" в темі. У мене всеодно такої немає, тому як би питання лишається актуальним, з тим що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж чув що деякі павербанки не вивозять від юсб і онушку і роутер одночасно

Імхо якщо питання щоб підключити і забути то варто купити щось типу цього

https://www.aliexpress.com/item/1005007202204598.html

а павербанк в хозяйстві і для інших цілей згодиться 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 15:30, SergLutsk сказав:

А пробував справді витягує одночасно і ONU термінал і роутер ? Бо мої повери baseus не витягують, навіть той що 65W зразу два девайса не тримає. Тому змушений підключати 2 повербанка зразу, на кожен девайс свій, окремий.

 

Згідний, що теми плодити не варто, але не натрапив на твою, не там шукав, ну вже як є так є.

Я толком так і не зрозумів, що то у тебе за "приблуда" в темі. У мене всеодно такої немає, тому як би питання лишається актуальним, з тим що є.

Я на алі брав 2 тригера pd на 9 і 12В, і звичайний повербанк не може видати одночасно 9 і 12. Ону від 9в не робить. Тплінк роутер 12В хаває. Зараз підключено через тригер 12В, в нього розгалуджувач на два штекера 12В.. споживання 0,2А 12В.

Робить вже три тижні.

Можна просто запитати все від автоакума 12В. Головне не спутати полярність, ону горить на раз, перевірено).

 

PXL_20240703_141716737.jpg

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 16:23, vampirich сказав:

теж чув що деякі павербанки не вивозять від юсб і онушку і роутер одночасно

Імхо якщо питання щоб підключити і забути то варто купити щось типу цього

https://www.aliexpress.com/item/1005007202204598.html

а павербанк в хозяйстві і для інших цілей згодиться 

 

Максимум на 6 годин без світла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 15:30, SergLutsk сказав:

Я толком так і не зрозумів, що то у тебе за "приблуда" в темі. У мене всеодно такої немає, тому як би питання лишається актуальним, з тим що є.

Є простіший і культурніший дешевий варіант приблуди UPS для роутера.

Береш на Алі через монети 2 бокса за ціною в 1 пачку сигарет.

https://vi.aliexpress.com/item/1005006076485612.html

 

Спойлер

  image.thumb.png.df2b8d53c4648fbc51e46eaffeb05a5b.png image.thumb.png.22f44503777f7b066216a1f0e25181dd.png

 

Ставиш батареї 18650 і все, профіт.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 16:43, romanc сказав:

Я на алі брав 2 тригера pd на 9 і 12В

Теж юзаю тригер з Алі. Тільки для інших цілей. Хоча роутер на початках теж підключав.

З перемикачем вольтажу 5V / 9V / 12V / 15V / 20V

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005578420130.html

 

Вчора взяв під замовлення 4 шт. через монети за $4.60

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 16:23, vampirich сказав:

щоб підключити і забути то варто купити щось типу цього

https://www.aliexpress.com/item/1005007202204598.html

Згідний. (Через монети виходить $18.82).

Але є один нюанс: нейм цього упса (вірніше його відсутність) викликає серйозні сумніви щодо махів. Думаю, треба ділити на 2.

 

UPD. Випадково наштовхнувся на оголошення, де пропонують послуги перепаковки саме таких упсів. Мабуть, банки таки лайно.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ups-dlya-wi-fi-routerv-10400-mah-remont-vigotovlennya-akumulyatorv-IDWpqXW.html

 

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 17:59, MaestroA сказав:

Є простіший і культурніший дешевий варіант приблуди UPS для роутера.

Береш на Алі через монети 2 бокса за ціною в 1 пачку сигарет.

https://vi.aliexpress.com/item/1005006076485612.html

 

  Показати контент

  image.thumb.png.df2b8d53c4648fbc51e46eaffeb05a5b.png image.thumb.png.22f44503777f7b066216a1f0e25181dd.png

 

Ставиш батареї 18650 і все, профіт.

Ще до нього розгалуджувач на ону та роутер та нормальні акк та блок 12В 2а. 

Мінус в тому, якщо світло будуть давати до 5 годин на добу, то не буде встигати заряджатися.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 18:42, romanc сказав:

Ще до нього розгалуджувач на ону та роутер та нормальні акк та блок 12В 2а. 

Ключові слова тут - "нормальні акк та блок".

Блок краще на Алі не брати. Один ноунейм БЖ-пушинку мейд ін чайна я вже трохи підсмажив.

Спойлер

image.thumb.png.4a278a054024189016a5a35060517380.png

 

То вже знайшов і взяв на OLX добротні БЖ 12V 2.5A від Deutsche Telekom.

3 шт. за 210 грн.

Недорого, надійно і з запасом.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/3-sht-blok-zhivlennya-deutsche-telekom-adapter-pitaniya-12v-12v-2-5a-30w-IDRKv7S.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Я робив так:
Взяв свинцево-кислотний 12 В акумулятор, взяв контролер заряду для сонячних панелей(типу цього), взяв 12 В блок живлення, самий дешевий на 10 А(брав для інших цілей, але для тих не пригодився), потім підключив БЖ та акумулятор до контролера, налаштував контролер на поріг вимкнення в 10.5В(про всяк випадок), бж налаштував потенціометром на 13.8 В, взяв 12 В з виходу контролера і їх завів для живлення роутера та медіаконвертора(у мене обидва 12-ти вольтові).

 

 

Спойлер

image.thumb.png.6f9c074eac923ed6cbabd2b61e267e69.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від бж до контролера були дроти десь 0.1-0.2 кв. см січенням, тобто я зробив їх в якості струмообмеження(на практиці було десь 1-1.5А - максимум), бо бж був дуже потужний, і реально міг швидко вивести з ладу акумулятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба виходити з того що є, і що є доцільно докупити...

В когось авто-аумулятори, в когось батареї електровелосипедів 36, 48... Або просто 18650

 

Є готові рішення типу такого...

 

HTB1KDi7kN6I8KJjy0Fgq6xXzVXaD2.thumb.jpg.0a5e44b45e2785d4810a05db77bc8dcc.jpgups18650-5v-3a-lx-2bups-012.thumb.jpg.c3a436f082ed5a338adfee05ef5e755d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йоханий пісєц, якийсь кружок юних елєктріків, не інакше. Я не настільки сільон в цій справі ! :0022:

Автоакумулятор мені посеред вітальні якось зовсім не впирається. Як і розпайка якихось китай мікроприблуд, клєми, крокодили і т.д., ну куда це все тулити в шафу на полиці біля телевізора, ви серйозно ?! Якраз поруч з фото дітей акумулятор буде доречно поставити.

Хотілось би повернути розмову в русло більш готових з магазину рішень, без кулібіних.

В 03.07.2024 в 16:43, romanc сказав:

Я на алі брав 2 тригера pd на 9 і 12В, і звичайний повербанк не може видати одночасно 9 і 12. Ону від 9в не робить. Тплінк роутер 12В хаває. Зараз підключено через тригер 12В, в нього розгалуджувач на два штекера 12В.. споживання 0,2А 12В.

Я ж про це вище і писав, що 1 повербанк не витягує і onu термінал і роутер, ти відписав що купив собі, я перепитую чи витягує 2 девайси одночасно, а ти фактично дублюєш мої ж слова що не тягне. То якось вже внятно поясни ЯК САМЕ в тебе воно "працює вже 3 тижні". Що ти називаєш тригером, просто перемикач напруги між 9 і 12 В ? 

У мене повербанк на 20W і кабелем на 9W нормально тримає ONU термінал, а повербанк на 65W і кабелем 12W тримає роутер кінетік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Спойлер

PXL_20240703_040814621.thumb.jpg.4de574936930d5d10eba068974431b8c.jpg

Купив з аліка цей мініупс. Поки працює добре на скільки вистачить акумуляторів буде видно. Зараз точно вистачає на 4+ годин. Як не вистачатиме думаю  замінити 4*18650 не стане великою проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 20:42, SergLutsk сказав:

Йоханий пісєц, якийсь кружок юних елєктріків, не інакше. Я не настільки сільон в цій справі ! :0022:

Автоакумулятор мені посеред вітальні якось зовсім не впирається. Як і розпайка якихось китай мікроприблуд, клєми, крокодили і т.д., ну куда це все тулити в шафу на полиці біля телевізора, ви серйозно ?! Якраз поруч з фото дітей акумулятор буде доречно поставити.

Хотілось би повернути розмову в русло більш готових з магазину рішень, без кулібіних.

Я ж про це вище і писав, що 1 повербанк не витягує і onu термінал і роутер, ти відписав що купив собі, я перепитую чи витягує 2 девайси одночасно, а ти фактично дублюєш мої ж слова що не тягне. То якось вже внятно поясни ЯК САМЕ в тебе воно "працює вже 3 тижні". Що ти називаєш тригером, просто перемикач напруги між 9 і 12 В ? 

У мене повербанк на 20W і кабелем на 9W нормально тримає ONU термінал, а повербанк на 65W і кабелем 12W тримає роутер кінетік.

Такий qc-тригер+ подвоювач треба. Тоді буде з одного юсб робити. Чи можна один pd-тригер 12В та подвоювач, як на фото, що я до того вставляв.

Screenshot_20240704-092210.png

Але, якщо твій повер не підтримує наскрізну зарядку ( це коли по одному кабелю він заряджається, а на другому висить споживач) то він не буде робити як упс, переключатися автоматично.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.07.2024 в 09:28, romanc сказав:

Такий qc-тригер+ подвоювач треба. Тоді буде з одного юсб робити. Чи можна один pd-тригер 12В та подвоювач, як на фото, що я до того вставляв

Дивно, з одного юсб вихода одним шнурком розгалуженим на 2 девайси повер видасть потрібну їм напругу !? :huh:. Тоді як підключені 2 окремих шнури в 2 гнізда юсб не видасть і 9 і 12В одночасно. Дивно.

Ну ок, припустимо що так, але як я розумію з фото, то цей шнур на 12В і має ррзгалужувач на 2 штекери, але ж тоді і на роутер і на ONU термінал піде 12В, терміналу від того не стане поганенько ? Адже йому треба 9В.

В 04.07.2024 в 09:28, romanc сказав:

Але, якщо твій повер не підтримує наскрізну зарядку

Скоріше за все не вміє, тому й сумніваюсь чи можна їх так лишати на постійну роботу.

В 04.07.2024 в 07:00, Gendruk сказав:

Купив з аліка цей мініупс. Поки працює добре

А можна посилання який саме купив ? Ну і заодно якими шнурами підключаєш до нього роутер і ONU термінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 17:13, romanc сказав:

Максимум на 6 годин без світла

в мене отака біда є теж на 10400 мАг (тільки в мене 9 і 12 в а на фото 2*12в)

Хотів іще одну таку взяти - але хрін де знайдеш тепер (в 2022 брав у ВОМ при підключенні)

То враховуючи, що  майже 2 роки постійно висить ця біда включена в мережу, сьогодні вранці за 3 години без світла тільки одна поділка з 4-ох пропала, але роутер споживає мало, 9в 0.6А (старенький тп лінк 841), онушки мабуть у всіх +- однаково споживають, та й вранці на нього навантаження майже нуль.

 

362825318.thumb.jpg.83d9171260f132e26cc8cccab9dfca7b.jpg

Змінено користувачем vampirich
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.07.2024 в 10:13, SergLutsk сказав:

Дивно, з одного юсб вихода одним шнурком розгалуженим на 2 девайси повер видасть потрібну їм напругу !? :huh:. Тоді як підключені 2 окремих шнури в 2 гнізда юсб не видасть і 9 і 12В одночасно. Дивно.

Ну ок, припустимо що так, але як я розумію з фото, то цей шнур на 12В і має ррзгалужувач на 2 штекери, але ж тоді і на роутер і на ONU термінал піде 12В, терміналу від того не стане поганенько ? Адже йому треба 9В.

Скоріше за все не вміє, тому й сумніваюсь чи можна їх так лишати на постійну роботу.

А можна посилання який саме купив ? Ну і заодно якими шнурами підключаєш до нього роутер і ONU термінал.

Норм роблять від 12 в і роутер і термінал.

1,5 години без світла. Але інтернет не споживався. Номінальна ємність батареї 111втч

PXL_20240704_083015895.jpg

Змінено користувачем romanc
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.07.2024 в 10:13, SergLutsk сказав:

А можна посилання який саме купив ? Ну і заодно якими шнурами підключаєш до нього роутер і ONU термінал.

Спойлер

Мені щойно трапився цей чудовий товар на AliExpress. Погляньте! 

грн.1,767.74 | Mini UPS Router Optical Cat Adapter Uninterruptible Power Supply DC Backup Power Supply AC 110V 220V to DC 5V 9V 12V 15V 24V

https://a.aliexpress.com/_ExabO9z

Правда купував дешевше, в комплекті два кабелі з 5.5 на один і на два виходи 5.5 якщо термінал і роутер мають однакову напругу. Докупив перехідник з 5.5*2.1 на 4.*1.7 в ратексі

Має виходи 5, 9 і 12 вольт

Змінено користувачем Gendruk
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2024 в 20:42, SergLutsk сказав:

Йоханий пісєц, якийсь кружок юних елєктріків, не інакше. Я не настільки сільон в цій справі ! :0022:

Автоакумулятор мені посеред вітальні якось зовсім не впирається. Як і розпайка якихось китай мікроприблуд, клєми, крокодили і т.д., ну куда це все тулити в шафу на полиці біля телевізора, ви серйозно ?! Якраз поруч з фото дітей акумулятор буде доречно поставити.

Хотілось би повернути розмову в русло більш готових з магазину рішень, без кулібіних.

 

 

Хто що має з того і ліпить... 

Плата +корпус, це менше половини ціни готового рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, поки всім дякую за досвід і інформацію, пішов думати і переварювати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...