Перейти до змісту

Вибір нового лазерного компактного БФП для дому


Рекомендовані повідомлення

Вибираю щось на заміну старезному Samsung SCX-4200.

Навантаження: 20-100 стор./міс.

 

Потреби-хотілки (по важливості):

1. Компактність. Буде стояти у шафі-купе, тому розмірами обмежений близькими до наявного.

2. Ресурсність та безпроблемність заправки картриджа. В сервісі мені рекомендували моделі Canon на картриджах 737 / 725. Але вони вже не свіжі і пропозицій дуже мало, а ціна БПФ вижча, ніж була раніше.

3. Wi-Fi.

3. Бренд Canon (але не обов'язково). Віддаю перевагу цьому бренду, бо мав довгий безпроблемний досвід у батьків з LBP 810 та MF3010.

 

Дивлюся в сторону Canon i-SENSYS MF272dw.

Хтось може підказати стосовно картриджа 071H? На скільки він простий і економічний у заправці в порівнянні з 737 / 725?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим той не влаштовує? Чи йому ппц?

Просто в самого Samsung SCX 4100, працює без проблем. Єдина проблема драйвера, на Win 7 працює, а вище не знаю..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.03.2024 в 07:57, Electronshik сказав:

А чим той не влаштовує? Чи йому ппц?

Ще не зовсім ппц, але як не одне, то друге. Був залишав полосу на листку. Заплатив майже тисячу грн. за чистку і профілактику. Тепер через раз не дотягує папір. Короче, це пенсіонер зі всіма витікаючими. Я брав його років 7 тому беу, до мене він трохи побачив життя.

Плюс довго гріється. Мої школярі друкують через день малу кількість. Тому ці прогріви підбішують.

Та й без Wi-Fi не зручно, оскільки дитячий комп і БПФ у різних кімнатах.

 

В 13.03.2024 в 07:57, Electronshik сказав:

Єдина проблема драйвера, на Win 7 працює, а вище не знаю..

На W11 працює норм. Але хочеться також друку з Android.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а струменеві принтери з вбудованою виробником СНПЧ не розглядав? Матимеш кольоровий друк, віфі і подібні плюшки, а з обслуговування - з пляшечок доливати фарбу і все. Так, друкуватиме довше за лазерного, але ж... це уже не ті струменеві що колись, що то фарба засохла, то головка забилась, то картридж за 500 грн через кожні 100 сторінок друку купувати :)

у нас на фірмі 3 штуки таких - два епсона l132 і кенон вже не пам"ятаю який. То дають їм жару добре і вже більше 5 років вони калатають без проблем.  

Змінено користувачем vampirich
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.03.2024 в 09:21, vampirich сказав:

а струменеві принтери з вбудованою виробником СНПЧ не розглядав? Матимеш кольоровий друк, віфі і подібні плюшки, а з обслуговування - з пляшечок доливати фарбу і все. Так, друкуватиме довше за лазерного, але ж... це уже не ті струменеві що колись, що то фарба засохла, то головка забилась, то картридж за 500 грн що 100 сторінок купувати :)

Ніколи особисто не мав сруйника. Завжди знав, що такі принтери дешеві, а в обслуговуванні дорогі та геморойні.

Якщо щось змінилося, то готовий розглянути. Яку конкретно акутальну модель можеш запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось типу Canon PIXMA G3416 якщо треба мфу 

Принтери то тільки по юсб або максимум lan роз"єм буде, то з телефона напряму по віфі через дірект прінт не вийде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Canon то реальне ге як сучасне, краще вже HP.

 

Струйнік додому це для тих хто любить гемор та друкує частіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи є для домашніх шкільних потреб така вже необхідність саме в БФП, хіба не можна обійтись лише принтером ? Здається не так вже часто вдома виникає необхідність сканування документів і в принципі цю функцію можна підмінити простим фото з телефону, нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.03.2024 в 12:35, MACCEN сказав:

Струйнік додому це для тих хто любить гемор та друкує частіше.

а в чому саме гемор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.03.2024 в 12:35, MACCEN сказав:

Canon то реальне ге як сучасне, краще вже HP.

З моїх 24-х років досвіду з комп'ютерною технікою: в HP одна з найгірших підтримка драйверів серед топ брендів.

Тому враховуючи, що БПФ купується на багато років, я не ризикну, мабуть.

 

В 13.03.2024 в 12:38, SergLutsk сказав:

А чи є для домашніх шкільних потреб така вже необхідність саме в БФП, хіба не можна обійтись лише принтером ? Здається не так вже часто вдома виникає необхідність сканування документів і в принципі цю функцію можна підмінити простим фото з телефону, нє ?

Інколи сам по роботі маю потребу відсканувати документи (працюю переважно вдома).

Сканером на телефоні користуюся частіше, але інколи треба реальний якісний скан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи своїм невеликим досвідом поділюсь стосовно струйника епсон  . Нового саме такого мабуть не купиш (десь з 2017 на ринку),  але щось подібне трохи новіше думаю знайдеш.

Так ось, десь рік тому попав до мене ET-2650  у напівробочому стані, і невідомо як довго він до цього простоював (можуть і місяці бути). Принтер друкував неякісно чорним, а при кольоровому друці абсолютно порушена кольорова гама. До того ж при нахилі підтікало чорнило десь із корпуса. Для початку я добрався до мочалок, що під місцем паркування головок і максимально їх видавив,  все повитирав -- проблема підтікання вирішена. Далі запустив режим самодіагностики і побачив, що жовтого взагалі немає, не те що там якісь пробіли точкові, а повний нуль. Запустив режим реанімації (відновлення/відмочування) головок. Чорний  і два наявних трохи покращились, а жовтого так і не було зовсім. Потім ще кілька разів запускав, в результаті чорний і два кольоровий вийшли на ідеальний результат , а жовтого не було зовсім. На якийсь час я закинув реанімацію і користувався чорно-білим друком. Потім руки почали чухатись, і я знову спробував режим відновлення, і після кількох безрезультатних спроб раптом з'явились мінімум жовтого. Я   продовжив циклічно процес, і в підсумку всі кольори вийшли на нормальний друк. Сумарно циклів з 15 мабуть я прогнав. Друкую небагато (десь пачку паперу сумарно використав) і бувають простої по місяцю. Іноді запускаю тестову сторінку для контролю. Одного разу трохи погіршилась якість друку, але кілька циклів регенерації все виправили.

 

Я теж здавна чув про засихаючі назавжди головки, якщо хоча б раз на тиждень не друкувати. І про складне їх ручне відмочування ще й з невідомим результатом, але , виявляється, буває й по іншому. Принтер вміє по вайфаю з телефона друкувати і через хмарний сервіс. Заправка системи розрахована орієнтовно на 4к ч/б + 6-7к кольорових аркушів. Швидкість друку ч/б прийнятна і стартова сторінка без значної паузи виходить. Кольоровий друк помітно повільніший. 

 

Головний мій месидж -- не відхиляй струйники за замовчуванням.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...