Перейти до змісту

Доопрацювання сайту на WordPress


Sandro

Рекомендовані повідомлення

Постановка завдання:
     Вихідні дані:
         - існуючий сайт агенства нерухомості використовує плагін WooCommerce виключно для зберігання та перегляду інформації по об'єктах нерухомості (як детальної, так і в розрізі різних категорій)
         - наповнення бази об'єктів здійснюється як вручну, так і шляхом імпорту з зовнішього .xml файлу через плагін "All Import"

     Необхідно:
         - зробити так, щоб сайт отримував актуальну інформацію про об'єкти з зовнішнього джерела через API (endpoints - .../property/{id},
.../properties)
         - зробити так, щоб сайт міг відображати певні колекції об'єктів, які б отримував по ідентифікатору колекції також через API (endpoint - .../collection/{id}), причому url сайту на цю колекцію був би відомий зовнішньому джерелу в момент створення колекції
         - щоб вказані модифікації відповідали вимогам SEO
         - щоб повнорозмірні фотографії об'єктів завантажувались з зовнішнього джерела, аналоги для галереї - безпосередньо з сайту
         - додати utm-мітки до форм захоплення  лідів
         - почистити сайт від зайвого, оновити плагіни
 

З.І. мопед не мій. Прошу на контакт тих хто знає як це зробити і скільки це буде вартувати.

Змінено користувачем Sandro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

дайте свій сайт, хочу глянути як на цьому дороблі WooCommerce люди змогли щось толкове ралізувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 08.04.2024 в 15:10, MACCEN сказав:

дайте свій сайт, хочу глянути як на цьому дороблі WooCommerce люди змогли щось толкове ралізувати?

ATLANTA.LUTSK.UA

Агентство нерухомості в Луцьку. Ми допоможемо Вам продати будинок в Луцьку, продати квартиру Луцьк, продати комерційне приміщення чи здати в оренду площу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...