Перейти до змісту
  • 0

Не можу знайтии редагування теми


Harddriver

Питання

22 відповіді на це питання

Рекомендовані повідомлення

  • 0
  • Адміністратори

В зв'язку з деякими подіями, редагування тем було відключене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 2/18/2024 at 3:43 AM, t0rik said:

В зв'язку з деякими подіями, редагування тем було відключене.

Сенс тоді щось починати якщо не зможеш навіть відредагувати?

Зроби краще можливість авторам своїх тем пожиттєво блокувати в своїх темах різних неадекватів та дибілів і тоді в рази менше знадобитися редагування чи взагалі видалення тем.

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
  • Адміністратори

А не, редагувати можна на протязі 1440 хвилин. Якшо більше то ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 4/9/2024 at 2:54 PM, INVICTUS said:

поверніть, будь ласка, кнопку видалення своєї теми

забрали, після того як льотчик грохнув тему про війну 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
В 09.04.2024 в 15:47, INVICTUS сказав:

лишили хоча б у розділі куплю/продам

потужна ідея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Мені здається, що такими правилами адмін тільки пришвидшує передчасне помирання форуму, бо з неможливістю пізнішого редагування або навіть видалення своїх повідомлень - десять раз подумаєш чи варто це постити чи ні, і в більшості випадків перемагає думка що не варто, особливо коли сама цікава інформація чи навіть деякі фото - дуже  часто тісно пересікаються з особистим життєвим досвідом, роботою, бізнесом і т.д., в общим пересікається з всім тим що не дуже хочеться щоб те все висіло тут довічно в загальному доступі. Залишається тільки перепощувати  новини чи якусь іншу загальнодоступну інфу з інтернету, але чи багатьом це цікаво... якось так.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Щоб не плодити нову тему запитаю тут.

З вчорашнього дня почалось отаке дивне ніби накладання одного поста на інший як на скріні:

Screenshot_2024-05-02-11-22-41-447_com.opera.browser-edit.thumb.jpg.132e464d0cbd7a2fe7e1471b4f347759.jpg

 

Ще у когось такий глюк спостерігається ? Від чого залежить таке "перехрещення" постів не можу зрозуміти, але виникає як мінімум 1-2 рази на кожній сторінці теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Ось ще приклад

Screenshot_2024-05-02-11-29-52-248_com.opera.browser.thumb.jpg.2c372f6fc4db0ab8eda56dea60a56155.jpg

 

Таке враження ніби цитовані квадратики постів вилазять за межі поста-відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 5/2/2024 at 3:27 AM, SergLutsk said:

Щоб не плодити нову тему запитаю тут.

З вчорашнього дня почалось отаке дивне ніби накладання одного поста на інший як на скріні:

Screenshot_2024-05-02-11-22-41-447_com.opera.browser-edit.thumb.jpg.132e464d0cbd7a2fe7e1471b4f347759.jpg

 

Ще у когось такий глюк спостерігається ? Від чого залежить таке "перехрещення" постів не можу зрозуміти, але виникає як мінімум 1-2 рази на кожній сторінці теми.

 То певно так блокується реклама яку жадний адмін знову завалив майже на всю сторінку...

Screenshot_20240510_121539_Chrome.jpg

У мене теж спочатку шось накладається, а потім стає так...

Screenshot_20240510_121625_Chrome.jpg

А інколи реклама взагалі закриває всю сторінку, то все жадність то грошей...

Screenshot_20240510_122738_Chrome.jpg

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
В 10.05.2024 в 20:19, Waver сказав:

 То певно так блокується реклама яку жадний адмін знову завалив майже на всю сторінку...

Screenshot_20240510_121539_Chrome.jpg

У мене теж спочатку шось накладається, а потім стає так...

Screenshot_20240510_121625_Chrome.jpg

А інколи реклама взагалі закриває всю сторінку, то все жадність то грошей...

Screenshot_20240510_122738_Chrome.jpg

 

 

З планшета дивишся, Самсунг Епл?

 

Як варіант dns поміняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 5/10/2024 at 1:21 PM, Oli said:

 

 

З планшета дивишся, Самсунг Епл?

 

Як варіант dns поміняти

Так, планшет самсунг...

Але зараз зайшов з макбука то майже те ж саме, реклама на всю сторінку поки не виключиш...

Screenshot 2024-05-11 at 12.27.48 PM.png

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
В 10.05.2024 в 20:19, Waver сказав:

 

А інколи реклама взагалі закриває всю сторінку, то все жадність то грошей...

 

Просто цікаво.. як вважаєш, скільки ця реклама приносить жадному адміну грошей?

І не так давно були тут претензії що адмін забив на форум, через що він і здихає. А коли адмін щось робить щоб форум тупо не зник взагалі - теж не подобається. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 5/10/2024 at 11:37 PM, vampirich said:

Просто цікаво.. як вважаєш, скільки ця реклама приносить жадному адміну грошей?

І не так давно були тут претензії що адмін забив на форум, через що він і здихає. А коли адмін щось робить щоб форум тупо не зник взагалі - теж не подобається. 

Одиночна реклама - це копійки чи навіть менше, на ній заробляється тільки коли рахунок йде на десятки чи сотні тисяч переглядів... а для цього потрібно старатись щоб було що переглядати і де показувати ту рекламу.

Але, коли рекламою забивається майже весь вільний простір того що ти хочеш переглянути - для мене це вважається смітником. 

А взагалі, це все уже тільки посміхає... і якщо взяти в загальному - то це наочний приклад як можна знищити любий інший форум чи інше місце спілкування онлайн великої кількості людей тільки беручи приклад з цього форуму та дій адміна за останні 7-10 років, а саме: 

1. Перехід на нову зовсім сиру "платформу" яка ще потім нормально не працювала декілька наступних років в час чого і стався найбільший відтік юзерів, бо у мене наприклад, мобільна версія сайту працювала з перебоями, тобто іноді взагалі неможливо було зайти протягом декількох років після переходу, і думаю не тільки в мене.

2. Абсолютна відміна модерації при якій отримали безграничний доступ різні "хворі" та обіжені на своє життя юзери які своїм лайном просто засирали абсолютно любу тему при яких повтікало теж велика кількість інших юзерів які цих хворих чи їхнього срачу взагалі читати не бажали, бо коли не зайдеш то абсолютна більшість постів була від цих хворих і ні про що або просто щоб розвести черговий срач... тільки згадайте біта, соломончика, зеленьку, юрдена (хоча як на мене, то деякі персонажі одні і ті ж самі тільки ніки змінювались)... коли за день до 50-80% усього взагалі запощеного було від цих песонажів або продовження їхнього срачу то багатьом адекватним людям хто цінує свій час - просто не хотілося витрачати свій час на це лайно від неадекватів (знову ж таки, це відбувалося - з дозволу адміна або просто з його бездіяльності в модерації цього форуму )...

3. Далі, коли уже майже всі з тих що колись тут були і потім покинули цей форум - майже не заходять або майже нічого не постять і залишився який десяток хоч іноді активних юзерів, щоб хоч якось спасти цей форум, то модератор запровадив неможливість редагування чи видалення своїх тем чи постів, що робилося (навіть я через це видалив свою тему і більшість постів) -  тільки через тих декількох неадекватів які постили та перепосчували що хотіли без ніякої модерації чи просто розводили срач...  Неможливість видалення своїх власних постів - ніби й дрібниця, але такого певно сьогодні немає навіть жодна найбільш контрольована соц-мережа, бо навіть там розуміють що люди менше стануть постити (про причини я уже писав раніше) і тоді буде поступовий крах...

Ну і поки 4-те: З мінімальною відвідуваністю форуму через всі свої попередні дії, модератор щоб хоч якось спасти форум -  включає рекламу яка забиває майже всю сторінку форуму, а іноді навіть абсолютно всю сторінку, і  старий добрий Луцький форум взагалі стає схожим на смітник реклами,  бо поки проберешся через ту всю рекламу щоб тут щось почитали - виявляється що почитати тут майже нічого бо через ті всі вищеописані попередні дії,  певно з декількох сотень адекватних юзерів тут залишились тільки одиниці... і нові люди через ту рекламу взагалі перестануть сюди навіть попадати.

Тому ще раз напишу, що мене це все тепер тільки посміхає і є реальним прикладом того як легко можна все запороти і продовжувати робити це надалі... тепер просто цікаво спостерігати за тим з чого не варто брати приклад в майбутньому.:)

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

@Waver Я іще більше заплутався. То реклама таки то жадність адмінів чи копійки? :)

І те все що ти написав правда. Але є одне але. Якби це все було б якимось комерційним стартапом, хтось на тому заробляв, та й з тебе чи з мене за то бралась абонплата за користування цим форумом - то можна було б бурчати і вимагати змін. А так - цей форум був створений і жив на голому ентузіазмі його засновників, які щось з ним робили у вільний від роботи час. 

А тепер ключове питання: наскільки довго ТЕБЕ особисто вистачило б займатися якимось суспільним безоплатним проектом, за який іще всі хуєсосять тебе, бо типу все що ти робиш - погано?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 5/11/2024 at 1:11 PM, vampirich said:

@Waver Я іще більше заплутався. То реклама таки то жадність адмінів чи копійки? :)

І те все що ти написав правда. Але є одне але. Якби це все було б якимось комерційним стартапом, хтось на тому заробляв, та й з тебе чи з мене за то бралась абонплата за користування цим форумом - то можна було б бурчати і вимагати змін. А так - цей форум був створений і жив на голому ентузіазмі його засновників, які щось з ним робили у вільний від роботи час. 

А тепер ключове питання: наскільки довго ТЕБЕ особисто вистачило б займатися якимось суспільним безоплатним проектом, за який іще всі хуєсосять тебе, бо типу все що ти робиш - погано?

Якщо щось і робиться, особливо де є хоч якийсь вклад коштів хоч в якийсь проект а потім постійна робота роками для підтримки цього проекту - то з певними цілями які в більшості випадків не озвучуються, навіть ящо ті цілі дуже маленькі або типу таких що "авось щось з того вистрелить" або в майбутньому хоч якось хоч в чомусь буде в допомогу...  це все теж можна називати ентузіазмом.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Ну це твій такий світогляд.. став. Чи й був. Але це не значить що у всіх воно так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
В 10.05.2024 в 20:19, Waver сказав:

 То певно так блокується реклама

Та ні, вимкнув блокування реклами, так само лишилось накладання постів один на другий. Браузер Опера, користуюсь ним на телефоні десь 2 роки, все влаштовує, і до недавна на борді теж не було таких проблем з відображенням. На будь-яких інших сайтах і зараз не спостерігаю таких багів. Лише на борді і десь з початку травня як почалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Якщо адмін чи власник цього форуму хоче хоч якогось росту чи розширення а не упадку - просто блокуйте дибілів назавжди... мені якось пофіг на ті все рейтинги, зірочки чи хоч щось інше, але більш цікаво чому "адміністратори" і надалі такі пофігісти? Просто одночасно веду групу в фейсбуці на декілька десятків тисяч мемберів хоча ціль набагато більша, тому і запитую - як у вас таке можливо якщо ви хочете хоч якогось розвитку чи росту?

Screenshot 2024-07-15 at 7.06.32 PM.png

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

@Waver ти зараз на ФБ проходиш ту стадію, яку адміни борди проходили більше 15 років тому

а через 15 років, скоріше за все, твоєї групи в ФБ або не буде, або ти до неї будеш відноситися  в стилі "не здохла - то й добре"

Життя змінює пріорітети в людей

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...