Перейти до змісту

Швидкість в uTorrent в мегабітах


Рекомендовані повідомлення

Привіт спільнота. Всіх з прийдешнім Новим роком ! :friday:

Сьогодні зранку, поки сімейство дрихло, чомусь стрілило в голову, як мені не подобається, що швидкість завантаження в uTorrent відображається в мегабайтах. Що набагато зручніше і наглядніше було б бачити її в мегабітах. Але так і не зміг нагуглити способу, як можна цей параметр змінити. Це взагалі реально ? Чи так розробники жорстко зашили в програмі показувати лише мегабайти і крапка ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин назад, AnimaNoir сказав:

Можна питання, а нахіба?) просто множим на 10:)

По-перше, множити треба не на 10, а на 8.  І якщо показник скажімо 8,7 або 14,3, то це якось не надто зручно і не хочеться робити, тим більше що він плаваючий і постійно змінюється.

А по-друге, а для того і хочу, щоб не множити, щоб зручно було, щоб бачити одразу в зручних САМЕ МЕНІ одиницях. Питання ж звучало чи можливо змінити одиниці відображення, а не "як порахувати самому", вірно ?

Змінено користувачем SergLutsk
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилини назад, SergLutsk сказав:

По-перше, множити треба не на 10, а на 8.  І якщо показник скажімо 8,7 або 14,3, то це якось не надто зручно і не хочеться робити, тим більше що він плаваючий і постійно змінюється.

А по-друге, а для того і хочу, щоб не множити, щоб зручно було, щоб бачити одразу в зручних САМЕ МЕНІ одиницях. Питання ж звучало чи можливо змінити одиниці відображення, а не "як порахувати самому", вірно ?

Все вірно. Відповідь - ніяк. З Новим Роком)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це як з баксами, милями абощо - з часом воно автоматично сприйматиметься, без множень. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, AnimaNoir сказав:

Відповідь - ніяк

Ясно, дякую. Хоча досить дивно і прикро, чому не могли в додатку передбачити таке, здавалось би нескладне, переведення одиниць виміру на вибір користувача. По аналогії, наприклад, як в MSI Afterburner можна вибирати як температуру в градусах цельсія чи фаренгейтах показувати.

1 годину тому, vampirich сказав:

Ну це як з баксами, милями абощо - з часом воно автоматично сприйматиметься, без множень. 

Ну теоретично воно-то так, але все ж хотілось зробити "красіво", зручно для себе, без тримання в голові, що це приблизно стільки-то мегабіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так поставте сторонній додаток вимірювання швидкості і трафіку з виводом на екран, NetWorx наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 31.12.2023 в 16:51, SergLutsk сказав:

Ну теоретично воно-то так, але все ж хотілось зробити "красіво", зручно для себе, без тримання в голові, що це приблизно стільки-то мегабіт.

Теоретично, Ви хочете вимірювати швидкість до всіх сіди/піри?))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, pasha1207 сказав:

Теоретично, Ви хочете вимірювати швидкість до всіх сіди/піри?))

 

Все, що я хотів, це можливість змінити одиницю вимірювання швидкості завантаження, яку показує uTorrent в своєму інтерфейсі, з мегабайтів на мегабіти. Ніби і не дуже багато хотів здавалось би, але виявляється задача не вирішуєма. Додаткових програмулін ставити не буду, не хочу. Задача не настільки принципова. Я не настільки дотошно і постійно моніторю ту швидкість. Просто хотілось зробити для себе зручніше, наглядніше, щоб не потрібно було постійно в умі переводити з однієї одиниці в іншу.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин назад, SergLutsk сказав:

Все, що я хотів, це можливість змінити одиницю вимірювання швидкості завантаження, яку показує uTorrent в своєму інтерфейсі, з мегабайтів на мегабіти. Ніби і не дуже багато хотів здавалось би, але виявляється задача не вирішуєма. Додаткових програмулін ставити не буду, не хочу. Задача не настільки принципова. Я не настільки дотошно і постійно моніторю ту швидкість. Просто хотілось зробити для себе зручніше, наглядніше, щоб не потрібно було постійно в умі переводити з однієї одиниці в іншу.

Принцип роботи трекера такий що завантажуваний файл стягується не з одного місця, а з усіх сідуючих.

Тобто для прикладу файл роздають 700 людей, і до кожного швидкість різна. Одночасно б моніторити швидкість до 700 сідів то це і було б не зручно)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...