Перейти до змісту

Сонячні панелі в Луцьку. Де купити?


Рекомендовані повідомлення

Стикнувся з такою проблемою, що магазини відмовляються відправляти панелі поштою. Одні просто відмовляються. інші мотивують тим що мала кількість.
МОже хто вкурсі чи є магазини в Луцьку, які реалізую панелі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KERBIS.COM.UA

Компанія Кербіс спеціалізується альтернативними технологіями енергопостачання. Сонячні...

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилину назад, Gendruk сказав:
KERBIS.COM.UA

Компанія Кербіс спеціалізується альтернативними технологіями енергопостачання. Сонячні...

 

 

В них готові комплекти і їх встановлення. Немає продажу панелей.
Хоча требу буде набрати, може щось змінилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин назад, Dima4s сказав:

Стикнувся з такою проблемою, що магазини відмовляються відправляти панелі поштою. Одні просто відмовляються. інші мотивують тим що мала кількість.
МОже хто вкурсі чи є магазини в Луцьку, які реалізую панелі?

 

Я брав на Олх, без проблем відправляють.

 

Биті взагалі без бокса їхали.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут замовляв сонячні панелі з установкою. Інвертор та акумулятори в мене вже були. То мені потрібні були тільки панелі, кріплення на дах, монтаж. І захист - блок вимикачів та заземлення

Змінено користувачем Mihas
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин назад, Oli сказав:

 

Я брав на Олх, без проблем відправляють.

 

Биті взагалі без бокса їхали.

з далека брав? що вийшло по доставці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Megawatt Technology

ще такий юзер в нас тут є, 

в взагалі коли пишеш сонячні панелі Луцьк в пршукувику то там є цілий список.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин назад, Factory сказав:

Megawatt Technology

ще такий юзер в нас тут є, 

в взагалі коли пишеш сонячні панелі Луцьк в пршукувику то там є цілий список.....

капітан очевидність) гуглом і я користуватись вмію. тільки більшість луцьких займаються встановленням а не продажем. або якщо і продажем, то тільки ті які вони самі вирішили продавати, таких як треба мені ніхто під мене везти не хоче.

з трьох продаванів-бариганів на ОЛХ тільки один погодився відправити, і то якось мутно, відправив кабелі окремо від панелей. тепер от думаю чи забирати чи чекати панелі, щоб не вийшло так, що трек він впише в пром оплату, і я за гроші за панелі отримаю лише кабелі) пром оплата- тому що з ОЛХ я перейшов на їх магазин на промі. і не захотів скидати їм гроші напряму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, Dima4s сказав:

капітан очевидність) гуглом і я користуватись вмію. тільки більшість луцьких займаються встановленням а не продажем. або якщо і продажем, то тільки ті які вони самі вирішили продавати, таких як треба мені ніхто під мене везти не хоче.

з трьох продаванів-бариганів на ОЛХ тільки один погодився відправити, і то якось мутно, відправив кабелі окремо від панелей. тепер от думаю чи забирати чи чекати панелі, щоб не вийшло так, що трек він впише в пром оплату, і я за гроші за панелі отримаю лише кабелі) пром оплата- тому що з ОЛХ я перейшов на їх магазин на промі. і не захотів скидати їм гроші напряму.

так кеп :)

бо моніторив і ще не подзвонив...

 

поділишся вибором панельки та аргументами чуму саме така....

гібрид чи офф грід інвертор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Factory сказав:

так кеп :)

бо моніторив і ще не подзвонив...

 

поділишся вибором панельки та аргументами чуму саме така....

гібрид чи офф грід інвертор?

а ВО Електрик часом не продає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, Factory сказав:

так кеп :)

бо моніторив і ще не подзвонив...

 

поділишся вибором панельки та аргументами чуму саме така....

гібрид чи офф грід інвертор?

офф грід, як на мене, це взагалі не практична штука. Маю Luxpower SN5000. з функцією підмішування енергії.
Панелі шукав Trina ТSM-DE09R. в них висока напруга, і можна лише трьома штуками вийти на режим мппт контролера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.09.2023 в 21:34, Dima4s сказав:

офф грід, як на мене, це взагалі не практична штука. Маю Luxpower SN5000. з функцією підмішування енергії.
Панелі шукав Trina ТSM-DE09R. в них висока напруга, і можна лише трьома штуками вийти на режим мппт контролера.

досить непогано як на жовтень. 1.2квт панелей видають в обід 1.1квт.
в хмарну погоду 200ватт в середньому.  Функція підмішування сонячної енергії  -крута штука.
 

photo_2023-10-04_11-28-07.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s купив вже панелі? 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.10.2023 в 11:30, Dima4s сказав:

досить непогано як на жовтень. 1.2квт панелей видають в обід 1.1квт.
в хмарну погоду 200ватт в середньому.  Функція підмішування сонячної енергії  -крута штука.
 

photo_2023-10-04_11-28-07.jpg

3 панелі = 1.2кВт, солідно

питання, навантаження підключено через окремий вихід інвертора чи просто типу в загальну мережу будинку після лічильника?

 

і ще, дані з інвертора можна витягнути локально(хоум асістент і тд і тп) чи лише з хмари?

чи правильно я розумію що на інвертор повішено необхідне навантаження для резервування(ніби на упс) а все інше безпосередньо до мережі?

 

3392790573_w640_h640_invertor-luxpower-sna5000.webp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, Factory сказав:

питання, навантаження підключено через окремий вихід інвертора чи просто типу в загальну мережу будинку після лічильника?

все як на схемі. стоїть двохполюсний автомат, до якого підведена мережа на один контакт і інвертор на другий. На виході цього автомата всі прилади що в будинку крім ванної(бойлер, пралка, фен) і електро плити з духовкою.
якщо відключаю інвертор- перемикаю на пряму, на перший контакт. а поки все нормально працює, автомат стоїть на другому контакті.
 

9 годин назад, Factory сказав:

і ще, дані з інвертора можна витягнути локально(хоум асістент і тд і тп) чи лише з хмари?

 Я в цьому погано розбираюсь. тому можу лише дати посилання де бачив про це.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До речі, був на виставці в Києві на цьому тижні по відновлювальній енергетиці, там були дистрибютори, котрі запевняли мене, що самий топ покупок у них 545 панелька за 8000 грн, 40 з лишнім вольт ~13 Ампер, нажаль зараз немаю доступу до каталогу.

Виходить 16 тис. грн за трішки більше ніж 1 кВт, з 5-ти таких можна набрати 250 Вольт, котрі впевнено можна на обігрів води пускати, чи то бойлер чи то електричне опалення, і без ніяких контролерів та інверторів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, HWman сказав:

До речі, був на виставці в Києві на цьому тижні по відновлювальній енергетиці, там були дистрибютори, котрі запевняли мене, що самий топ покупок у них 545 панелька за 8000 грн, 40 з лишнім вольт ~13 Ампер, нажаль зараз немаю доступу до каталогу.

Виходить 16 тис. грн за трішки більше ніж 1 кВт, з 5-ти таких можна набрати 250 Вольт, котрі впевнено можна на обігрів води пускати, чи то бойлер чи то електричне опалення, і без ніяких контролерів та інверторів.

На бойлер не обов'язково 5 панелек, можна і3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин назад, HWman сказав:

Я то теж займаюсь сонячними панельками, тільки "плаваю трішки мілкіше"

 

Який контролер ставиш? Маю 270Вт і 370Вт панелі 2шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, romanc сказав:

На бойлер не обов'язково 5 панелек, можна і3.

Ну я прикинув по напрузі - нехай одна панель видає максимум 50 В, 50 * 5 = 250 - як раз номінал.

 

3 години назад, Oli сказав:

Який контролер ставиш? Маю 270Вт і 370Вт панелі 2шт

Та ні, у мене мікро сонячні панелі

Спойлер

image.thumb.png.0ec59dc32a4de58e826291a09b90e169.png

Тут всього 2 мА 0.5 В на елемент :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, HWman сказав:

Ну я прикинув по напрузі - нехай одна панель видає максимум 50 В, 50 * 5 = 250 - як раз номінал.

 

Та ні, у мене мікро сонячні панелі

  Приховати контент

image.thumb.png.0ec59dc32a4de58e826291a09b90e169.png

Тут всього 2 мА 0.5 В на елемент 

 

Я у тому сенсі, що нагрівальний елемент не так чутний до вольтажу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, romanc сказав:

Я у тому сенсі, що нагрівальний елемент не так чутний до вольтажу.

 і до якості струму

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин назад, HWman сказав:

 з 5-ти таких можна набрати 250 Вольт, котрі впевнено можна на обігрів води пускати, чи то бойлер чи то електричне опалення, і без ніяких контролерів та інверторів.

 

в від 120в+ ноут живити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, Zevs_Isver сказав:

 

в від 120в+ ноут живити

Тому що БЖ розрахований на роботу від мережі 110 і 230 В

Змінено користувачем HWman
Випадково відправив не повне повідомлення
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...