Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Можна було б зробити якусь флешку з Windows PE, там глянути, чи буде видно ядра. Але якщо не геморно переставляти систему - так надійніше...

Просто фігня якась. Пам'ятаю, в WinXP, якщо ставив систему на одноядерному процесорі, а потім підкидував багатоядерний, система ті ядра ніяк не бачила, ставилась як "однопроцесорна". Доводилось заміняти ядро системи з іншої "багатопроцесорної" версії і якісь драйвери підкидати вручну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Bliksss said:

мало бачив "приколів" з китайськими материнками? ;) Я - твій сарказм - зрозумів ;)  чи автор зрозумів китайські приколи...тут ніякий "драйвер" не допоможе...без костилів, якщо це те, про що я думаю. В Будь-якому випадку, немає повноцінної картини, є проц -який "працював", де - працював? чіпсет і модель мамки в студію.

P.S. З "брендом" - буває...ну не так. Мені - таки схоже на "китайський синдром".

Я не буду вийо) сидів свого часу на хуананах(не матюк якщо що) але, більше схиляюся що  в автора якийсь глюк з віндою.

Змінено користувачем AnimaNoir
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну якщо качати софт з комс.сру то і нєфік дивуватися що глюків нахапався :)

662501709_.JPG.3a48274fbe35aa31594787c928add4cf.JPG

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, AnimaNoir said:

сидів свого часу на хуананах(не матюк якщо що)

я їх і мав на увазі )) але, ніколи б не подумав, що під ЦЕ - може бути ще й підробка )) саме з нею стикнувся і приблизно - така сама проблема була як в ТС.
То - ядра відвалювались, то пам'ять як хотіла працювала.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, YVitaliy said:

Можна було б зробити якусь флешку з Windows PE, там глянути, чи буде видно ядра. Але якщо не геморно переставляти систему - так надійніше...

Просто фігня якась. Пам'ятаю, в WinXP, якщо ставив систему на одноядерному процесорі, а потім підкидував багатоядерний, система ті ядра ніяк не бачила, ставилась як "однопроцесорна". Доводилось заміняти ядро системи з іншої "багатопроцесорної" версії і якісь драйвери підкидати вручну. 

В мене так було, коли попереднвй Xeon E5-1650 v3 міняв на теперішній 2697. Ядра не бачив, потім почав бачити в деяких прогах і утилітах. Після перестановки віндовз все стало нормально.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Bliksss said:

@sobiratel - чим все закінчилось? цікаво ж...

Переставив віндовз, драйвери. Щоб не вректи- пропали артефакти, всі ядра працюють, не гріється і все "літає". В чому була проьлема? Не знаю. Думаю, що якась "крива" утиліта чи програма вибила драйвери. І не тільки драйвери, а й щось нарушили в папці sistem32.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...