Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

XEON E5-2697 v3 14 14-ядерний перестав бачити ядра у віндовз. Хоча АІДА показує всі 28 (потоки і ядра). Перед цим трішки бавився з програмами. Відкат (відновлення системи) не допомогло. БІОС прошив - не допомогло. Переставляти вінду? Щось подібне було, коли ставив цей проц замість XEON E%-1650v3, який стояв до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, sobiratel сказав:

XEON E5-2697 v3 14 14-ядерний перестав бачити ядра у віндовз. Хоча АІДА показує всі 28 (потоки і ядра). Перед цим трішки бавився з програмами. Відкат (відновлення системи) не допомогло. БІОС прошив - не допомогло. Переставляти вінду? Щось подібне було, коли ставив цей проц замість XEON E%-1650v3, який стояв до цього.

 

 

vklyuchit-yadra-v-bios.png 

Подивись що там в біосі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Oli said:

 

 

vklyuchit-yadra-v-bios.png 

Подивісь що там в біосі...

Дивився. Все включено. Так стало, як видаляв дравера на 1060 відяху утилітою. ДДУ, здається. Юіос переустановив з квітня 2024 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помилився. :) Квитень 2023 року. Аида показывает все ядра. CPU-Z лише один. І Коре темп лише одне. Думаю, вінду треба переставляти. Хоча, якщо люди порадять, можливо й так справлюсь. Дуже багато програм аудіо стоїть, які дооовго переставляти.

Змінено користувачем sobiratel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти скажи спочатку як саме ти зробив висновок що проц не бачить ядер?

в диспетчері задач якщо перемкнути графік загрузки процесора на "логічні ядра" - всі бачить?

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, vampirich said:

так ти скажи спочатку як саме ти зробив висновок що проц не бачить ядер?

в диспетчері задач якщо перемкнути графік загрузки процесора на "логічні ядра" - всі бачить?

 

Спробую ввечері. Я бачу завантаження проца і відчуваю по роботі, що працює одне ядро. Те саме показують утиліти Коре темп і CPU-Z. Я знаю як працюють 2, 4, 6, 14 ядер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант раджу просто обновити вінду до свіжої редакції. Або на крайняк, до 11тки, якщо стояла 10. Без втрати даних. Є така кльова штука Universal Media Creation Tool, два кліка, і сама все скачує перевстановлює, не треба флешок і тд.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, AnimaNoir said:

Як варіант раджу просто обновити вінду до свіжої редакції. Або на крайняк, до 11тки, якщо стояла 10. Без втрати даних. Є така кльова штука Universal Media Creation Tool, два кліка, і сама все скачує перевстановлює, не треба флешок і тд.

Дякую. Спробую. Відпишусь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sobiratel said:

Дякую. Спробую. Відпишусь. 

У мене просто недавно був такий секс. Не хотів магаз майкрософт стор на 10ці качати нічого. Шо тільки не робив, і служби включав відключав, і через реєстр правив, і павер шелл. Психонув і вирішив обновитись до 11, без втрати даних. І все чудово запрацювало. 

P.S Якщо будете робити по моэму методу, не забудьте вибрати саме Update(а не інстал), тоді воно обновить без втрати даних (навіть заставка та сама залишилась). Але я б зробив на всякий випадок бекап вінди, якщо є специфічний софт.

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з msconfig у вкладці Boot - Advanced options маніпуляцій не було? Дуже банальна штука, але декілька разів зустрічав, що стояла галочка на менше numbers of processor. Поставити Normal Startup. Але незрозрозуміло, чому Аіда бачить всі ядра, а система - ні, такого на повинно бути, програми ніби таку інформацію беруть від системи з PDH, якщо система не бачить ядер - ніяка програма не побачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чіпсет і модель материнки - тільки я не бачу? ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Bliksss said:

чіпсет і модель материнки - тільки я не бачу? ;)

А нащо?) Автор ж пише що все працювало, і перестало.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, AnimaNoir said:

А нащо?) Автор ж пише що все працювало, і перестало.

мало бачив "приколів" з китайськими материнками? ;) Я - твій сарказм - зрозумів ;)  чи автор зрозумів китайські приколи...тут ніякий "драйвер" не допоможе...без костилів, якщо це те, про що я думаю. В Будь-якому випадку, немає повноцінної картини, є проц -який "працював", де - працював? чіпсет і модель мамки в студію.

P.S. З "брендом" - буває...ну не так. Мені - таки схоже на "китайський синдром".

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Bliksss said:

мало бачив "приколів" з китайськими материнками? ;) Я - твій сарказм - зрозумів ;)  чи автор зрозумів китайські приколи...тут ніякий "драйвер" не допоможе...без костилів. В Будь-якому випадку, немає повноцінної картини, є проц -який "працював", де - працював? чіпсет і модель мамки в студію.

P.S. З "брендом" - буває...ну не так.

Z440. HP. Точніше напишу, як буду біля компа. 32 оперативки DDR4, 2133. Відео GTX 1060.  NVME 256, SSD 512, HDD 2 Tb.  Б/ Ж 780. Ну, сервер. Все таки, певно я з утилітами намудрив, як видаляв драйвери до відеокарти, бо хвилин 3-4 після старту вінди знизу екрана артефакти були у вигляді смужок, поки не прогріється. І я хотів поставити драйвери старіші. Тішив себе думкою, що може допомогти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо переїоду на 11... Не впевнений, що мій процесор її підтримує і аудіо програми теж не всі адаптовані. Тому хочу спробувати попрацювати за вашими порадами. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sobiratel said:

Все таки, певно я з утилітами намудрив, як видаляв драйвери до відеокарти, бо хвилин 3-4 після старту вінди знизу екрана артефакти були у вигляді смужок, поки не прогріється.

ну, тоді буде дуже цікаво "подивитись" на результат... хочеться думати що ви - маєте рацію і в утилітах справа, але....

А як варіант - лінукса якогось поставити, типу Ubuntu? буде видно - куди копати, чи в драйверах/утилітах діло чи апаратній частині.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось знизу причина, через яку я почав міняти драйвер на відяху. Хвилин 4-5 ось такі смужки, пульсуючі, далі все нормально. Монітор підключав в якості ТВ, все ок. 

IMG_20230511_211903.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, sobiratel said:

Хвилин 4-5 ось такі смужки, пульсуючі, далі все нормально.

це - таки наводить на думку, що щось з залізом, чи не так? драйверу - байдуже....

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найцікавіше, що диспетчер бачить 28 ядер, аіда теж, а Коре темп, cpu-z та багато інших - ні... І фактично працює одне ядро. Навіть Супер Пі тупить страшенно...

IMG_20230511_214418.jpg

IMG_20230511_221826.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, sobiratel сказав:

аіда теж

Покажи, де в тебе аіда бачить всі ядра? Зайди всеж-таки в msconfig і ввімкни ті ядра, цирк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилини тому YVitaliy сказав:

Покажи, де в тебе аїда бачить все ядро? Зайди всеж-таки в msconfig і вимкни ті ядра, цирк.

Я не зовсім тупий. Аіда бачить. Вже переставляю. Цирку нема. :) В msconfig заходив. Адванс - теж 1 ядро

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...