Перейти до змісту

Help ! Підсвітка клавіатури Razer Cynosa Lite


Рекомендовані повідомлення

І сміх і гріх таке запитувати, але допоможіть розібратись чому та клята підсвітка не вимикається ? :D

Вобщем історія така, що клавіатура в мене вже напевне роки 2, і спочатку я сидів на якійсь піратській збірці Win10 і все було норм, жодних непорозумінь у мене з нею не було, час від часу просто змінював колір підсвітки та й усе. А коли комп вимикав тоді і вона собі мирно спала.

Тепер же десь місяць тому я поставив чисту Win10 з офіційного сайту мілких, жодних твіків та прикрас не добавлялось, нічого не перероблялось (залізо теж все те ж саме). Але тепер клавіатура чомусь перестала вимикатись коли виключиш комп ! Тобто буде світити хоч тиждень. Звісно її підсвіткою керує офіційний додаток, що скачується автоматично з офіційного сайту при першому підключенні клавіатури. Тобто ніяких нових/інших додатків я не ставив, драйверів не шукав, все звичайне як і раніше ! В самому додатку 10 раз перерив всі пункти зверху донизу (благо їх там раз два і кінець) і нічого про вимкнення підсвітки після вимкнення комп'ютера там немає !

Фото з додатку вкинув під спойлер.

Спойлер

IMG_20230422_175808.thumb.jpg.2faab11562b26f438c2902710046ebe0.jpgIMG_20230422_175853.thumb.jpg.6ec3c836388964220fe6cfe7bb535264.jpgIMG_20230422_175925.thumb.jpg.9a4ddb07ba64de7a4bdfa4962d761fad.jpgIMG_20230422_175947.thumb.jpg.45a02ab05901b3ca5e204f65338d2670.jpg

Є вимкнення підсвітки при простої і вона чудово виконує цей пункт і тухне точно як вказано ! Але при цьому коли вимикаєш комп то світить далі :blink: :0091:

Все що зміг нарити в гуглі з цього приводу, це 1) або вимикайте фізичною кнопкою на клавіатурі якщо така є (в мене немає). 2) або задавайте в ПО свого девайсу щоб вимикалось програмно (ну що міг - те задав, а нічого іншого немає); 3) і самий радикальний метод - зайдіть в біос і в розширених налаштуваннях увімкніть глибокий сон на виходах південного мосту (ну теж ніби зробив, див. спойлер)

Спойлер

LMC_20230422_175039_R16_NikolasV1.3_5F.thumb.jpg.c7bf05a18394385c6ba979a1535bcba9.jpg

Ну так от, вибачайте за таку простиню, але щоб зразу відсікти можливі версії то старався описати максимально детально. Я вже і pdf інструкцію до неї читав, і там нічого подібного не знайшов. Ну кумедія та й годі, як комп працює але екран погас а я пішов чай пити - то і клава погасла. Як комп виключив нафіг - то клава світиться як дурна, якого ??? :0022::sm128:

Ну і наостанок: звісно неодноразово додаток і скидав до заводських налаштувань, і взагалі його повністю видаляв і ставив заново, теж нічого не дало. Те що там в додатку пише закладка "Профілі", то там все порожньо фактично, я не створював для себе профіль, не задавав в ньому якихось особливих налаштувань. 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати вимкнути Windows Fast startup в параметрах електроживлення. Тоді живлення девайсу (швидше за все) буде просто вимикатися.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, YVitaliy сказав:

Можна спробувати вимкнути Windows Fast startup в параметрах електроживлення. Тоді живлення девайсу (швидше за все) буде просто вимикатися.

Ріспектіще тобі і уважуха і 185 "бордиків" з нокіановського барського плеча ! :D Потухла нарешті ! Вельми дякую ! :ura:

Правда я ще після того як створив тут тему ще одну маніпуляцію провів: ще в свойствах клавіатури зняв галочку типу "разрешить етому устройству виводить компьютер из спящего режима". Може і це вплинуло, а може те що ти порадив і теж зробив, не знаю, це вже несуттєво, головне що я її нарешті втихомирив. Надіюсь не доведеться знову повертатись до таких чудес. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, SergLutsk сказав:

185 "бордиків"

Ага. Дуже дякую.<_<

 

17 хвилин тому, SergLutsk сказав:

разрешить етому устройству виводить компьютер из спящего режима"

Цілком ймовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...