Перейти до змісту

Поясніть різницю в продуктивності Intel XScale і OMAP 850


Рекомендовані повідомлення

Якщо конкретніше, скільком мегагерцам першого відповідає 200 мГц OMAP 850?

Гуглив, один bullshit-реклама-продажа КПК ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трошки інфи по такому ж питанню

http://myppc.ru/forum/topic_89

специфікація OMAP 850,прада на англ. мові http://focus.ti.com/general/docs/wtbu/wtbu...;contentId=4679

З.І. Собі збираюсь брати комунікатор на 200 мГц OMAP 850,тому тож цікавить залізячна сторона;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

личный опыт и субьективное мнение - xscale выигрывает на аналогичной частоте в сложной математике (например проигрывание видео) , в остальном я разницы не заметил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо брати апарат не для відтворення повноекранного відео, не для відкривання важких сайтів в Opera Mobile і якщо в апараті дисплей не більше ніж 240х320 точок, то можна брати TI OMAP 850 200MHz, інакше в його бік і дивитись не варто.

Ну і ще одне -- якщо на апараті стоїть Windows Mobile 6.0 або 6.1, то бажано щоб в ньому було 128 мегабайт оперативки, тому що до пам'яті ці системи доволі вибагливі. Я в своєму Asus P750 мусив впаяти додаткові 64 мегабайта, інакше деякі програми просто не запускались, а після запуску кількох програм одночасно апарат починав серйозно гальмувати, і деякі програми самі закривались. Якщо в девайсі 64 мегабайта оперативки, то після запуску системи для програм доступно всього близько 18-20 мегабайт. З них ще мегабайт 3-5 "відкусять" програми, які хочеться щоб завжди були запущені, на зразок SPB Pocket Plus. До того ж Windows Mobile "славиться" тим, що після закриття програм очищається далеко не вся пам'ять, яка тією програмою використовувалась. От і получається, що через день після перезавантаження системи вільними лишаються 10-13 мегабайт, а цього недостатньо навіть щоб нормально відкрити якийсь більш-менш "жирний" сайт в Опері, не завжди навіть камера нормально в апараті працює, доводиться перезавантажувати апарат, щоб щось сфотографувати.

А для справки скажу, що апарати на TI OMAP-850 бувають тільки з 64 мегабайтами оперативки, поскільки чіпсет не підтримує більше (там здається взагалі пам'ять інтегрована з чіпсетом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аппарат береться передусім для мобільного нету та GPS.

Обидві задачі дуже люблять оперативу і швиденькі "камінці".

Всім подякував за поради :)

P.S. А що, для Windows Mobile ще не придумали "утіль", що еффективно бореться з memory leak?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. А що, для Windows Mobile ще не придумали "утіль", що еффективно бореться з memory leak?

Програмно - не чув. Апаратно є давно: ресет.

А тобі конче треба комунікатор, чи може вистачити і КПКшки? Бо я взяв собі HP iPAQ 214 - дуже задоволений. Можу дати пощупати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хотілося б мать таку штучку, щоб сидіти в машині, і разом з тим "сидіти" в інеті :)

Трахомудія з проводами і глючними блютусами мене щось не приваблює :)

Та ще-й GPS хотілося-б "кишеньковий"... але з можливостю підключення зовн. антенни в автомобілі, бо на внутрішній можна запросто "проскочити поворот" в районах висотної забудови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Та хотілося б мать таку штучку, щоб сидіти в машині, і разом з тим "сидіти" в інеті

Трахомудія з проводами і глючними блютусами мене щось не приваблює

Та ще-й GPS хотілося-б "кишеньковий"... але з можливостю підключення зовн. антенни в автомобілі, бо на внутрішній можна запросто "проскочити поворот" в районах висотної забудови.

Придбав тиждень тому собі такого зверька:rolleyes: HTC P3300, задуууже приємною ціною

GPS Sirf III - встроєний,супернадійний і стабіл,перевірено часом. Антена в авто і держак на скло - в комплекті.

Igo 8 з картою україни і голосовими підказками (Рима або Борис :))річ відмінна,працює точно і безглючно.

Одним словом довольний я як слон))

опис тута

Якщо зацікавить ПМ або ася розкажу більше..даж є можливість взяти за невеликі гроші ще 1 такий же)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нее, поюзав Eee pc - за ними майбутнє :rolleyes:

Вже й "клони" підтягнулись - ViilV наприклад, з сенс. екраном, трансформується в планшетку (видно на відео).

Такій варіант подобається більше - все, що конче потрібно (плеер, фотік, ліхтарик, радіо, хранилка паролів, читалка книг) - в мобілку, все "важче" (редагування офсіних документів, повноцінний браузер, GPS, відеоплейер, ) - в субноут і в сумку. А комунікатори - виходить ні те ні се, а вартує- як повноцінний ноут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...