Перейти до змісту

Саморобний powerbank


Рекомендовані повідомлення

Замовив з аліка короб з контроллером на 12 акумуляторів 18650. Єдине питання: можливо хтось знає де ті акуми придбати в Луцьку? Чи можливо хтось займається ними, то відпишіть. 

Фото коробу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як шо хочеш велику ємкість, купуй в інеті хороші акуми. Якшо хочеш подешевше, колупай з ноутбучних батарей, але треба запаритись, кржен протестити, і підібрати з більш-меш однаковою ємкістю.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, xforester сказано:

Як шо хочеш велику ємкість, купуй в інеті хороші акуми. Якшо хочеш подешевше, колупай з ноутбучних батарей, але треба запаритись, кржен протестити, і підібрати з більш-меш однаковою ємкістю.

якраз і хочу від 20к до 35к mAh щось зібрати. По ходу буду бачити й постити сюди, що з цього вийде. Сам цей короб взяв за 300 грн. Зайшов на пром, тут за ньго 1к грн хочуть деякі магазини

Змінено користувачем profiguitar49
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на олх купа бу акумів. але дивись не лоханись. частина продаванів не хочуть олх доставкою відправляти, а натякають на гроші вперед. з руснявими обстрілами і підвищенням попиту, баригі і шахраї стали дуже борзі і дуже прошені.
я з китаю собі панасоніки нові замовив. але морем вони будуть пливти дуже довго.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Dima4s сказано:

на олх купа бу акумів. але дивись не лоханись. частина продаванів не хочуть олх доставкою відправляти, а натякають на гроші вперед. з руснявими обстрілами і підвищенням попиту, баригі і шахраї стали дуже борзі і дуже прошені.
я з китаю собі панасоніки нові замовив. але морем вони будуть пливти дуже довго.

З аліку? чомусь акуми (саме 18650) з аліка багато не відправляють в Україну....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, profiguitar49 сказано:

З аліку? чомусь акуми (саме 18650) з аліка багато не відправляють в Україну....

https://meest.cn/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз вигідніше по ходу вело аккум купити 48в 16Аг +блок юсб швидкої зарядки для нього, ніж повербанка. Сам такого маю, новий такий комплект +зарядне став 6.7 тищ

Біля БРСМа продають бв акуми від вело, поцікався за ціни, мож з них дістати 18650, десь на ол в них оголошення було. Ноутбучні потрошив - дуже малий відсоток норм акумів попадався мені, дешевше нові купувати вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Серега89 сказал:

зараз вигідніше по ходу вело аккум купити 48в 16Аг +блок юсб швидкої зарядки для нього, ніж повербанка. Сам такого маю, новий такий комплект +зарядне став 6.7 тищ

Може й так, хоча не бачив 48в/16А за 6,5к. Але основна суть павербанка це все ж його розмір, що можна з собою куди взяти. А так щоб вдома то і автомобільний+зарядка в прикурювач буде дешевше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Oli сказано:

 

Літаком не-привозять. А кораблем запросто.

Мінус в тому що доставка 2 місяці :/

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...