Перейти до змісту

[Архів] - Продається ігровий ноут MSI GF63 (як новий)


Рекомендовані повідомлення

 Характеристики:

https://vse.ua/md/msi-gf63-thin-10uc-10uc-440us-5154813/

Знайома просить допомогти продати в Луцьку, щоб без далеких відправок.

В користуванні був 2 міс., є коробка і весь комплект, гарантії нема - ноут подарували, 

Просить 28 тисяч, допускає торг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Andrewchuy сказано:

В користуванні був 2 міс., є коробка і весь комплект, гарантії нема - ноут подарували, 

Просить 28 тисяч, допускає торг...

Дарування нового купленого ноута не відміняє наявності чеків, які хоча б підтвердять дату купівлі і що він у користуванні дійсно 2 місяці. А відсутність гарантії автоматично переводить товар в категорію звичайного б/в з відповідним коригуванням ціни.

Запитайте в знайомої яка її остаточна ціна, яку вона хоче отримати прямо завтра і напишіть в пп.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, SergLutsk сказано:

Дарування нового купленого ноута не відміняє наявності чеків, які хоча б підтвердять дату купівлі і що він у користуванні дійсно 2 місяці. А відсутність гарантії автоматично переводить товар в категорію звичайного б/в з відповідним коригуванням ціни.

Запитайте в знайомої яка її остаточна ціна, яку вона хоче отримати прямо завтра і напишіть в пп.

 

Вам дарують подарунки з чеками? Ви думаєте, що порахуєте напрацьовані години і самі встановите ціну? Не смішіть.

Я навіть не буду піднімати таких питань перед дівчиною, просто скажу, що таких покупців нам не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, SergLutsk сказано:

Запитайте в знайомої яка її остаточна ціна

Ця дівчина вам не по кишені)

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Запитайте в знайомої яка її остаточна ціна, яку вона хоче отримати прямо завтра і напишіть в пп.

Варіант 1 
Варіант 2
Чи то один і той же ноут в різних людей.
 

Змінено користувачем pasha1207
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, pasha1207 сказано:

Варіант 1 
Варіант 2
Чи то один і той же ноут в різних людей.
 

Гм... Хороше запитання... Що за мужик і що за ноут в нього - хз. Той, де Дана продає, то ніби він (принаймні дівчину звуть Богданою), тільки чогось там трохи інша модель написана, як вона мені прислала, і ціна менша. Може, не одного мене просила, але почала з мене...

Screenshot_20221120-050229_Messenger.jpg

Screenshot_20221120-050301_Messenger.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Andrewchuy сказано:

Вам дарують подарунки з чеками?

Якщо це електротовари, та ще й дороговартісні, то це нормальна і доречна практика ! Адже це тільки дає отримувачу подарунка додаткові плюшки у вигляді гарантії і вищої ціни у випадку продажу. Ну якщо вважаєш, що десь я тут неправий, ну ок, діло ваше.

А от ці однотипні оголошення у різних продавців і з різними цінами тільки ще більше наштовхують на сумніви 

Ок, удачі в продажі.

P.S. 

12 годин тому, Andrewchuy сказано:

Ця дівчина вам по кишені)

А вдруг ? ))

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Andrewchuy сказал:

Гм... Хороше запитання... Що за мужик і що за ноут в нього - хз. Той, де Дана продає, то ніби він (принаймні дівчину звуть Богданою), тільки чогось там трохи інша модель написана, як вона мені прислала, і ціна менша. Може, не одного мене просила, але почала з мене...

Запитайте в продавця серійник, і будете знати чи один і той же ноут 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв'язався з дівчиною - її ноут той, де Дана, вона мені не ту модель прислала. Продасть за тою ціною, що на олх, дзвоніть, приходьте, дивіться, бо відправляти кудись боїться - хоче  в Луцьку продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


×
×
  • Створити...