Перейти до змісту

В Києво-Печерській Лаврі моляться за рф.


Рекомендовані повідомлення

Служба безпеки України вже вивчає усі деталі інциденту, що стався в одному з храмів Києво-Печерської Лаври - де співали пісень, що вихваляють «рускій мір». Про це повідомляє пресслужба відомства.Як повідомили в Службі безпеки України, ця ситуація не залишиться без відповідної реакції.«Ті, хто в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, чекає на «пробудження матушкі-русі», мають розуміти, що це шкодить безпеці та інтересам України та наших громадян. І ми не допустимо таких проявів», - заявив керівник СБУ Василь Малюк.
https://sud.ua/uk/news/ukraine/254172-v-odnom-iz-khramov-kievo-pecherskoy-lavry-molilis-za-rf-sbu-nachala-proverku-intsidenta-video

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, чому їх ще в 2014 роц - копняками не вигнали (питання - риторичне)? хоча, якщо побачити минулорічне святкування днюхи настоятеля (на ютубі було) - все стає на свої місця, весь на політичний бомонд, включно з колишніми прем'єрами (часів Куччми), і звісно з ригами та представниками інших політичних еліт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись, коли я ще вірив у казки, я ходив з мамою в так звану "московську" церкву, і я там жодного разу не чув проросійської риторики, від слова зовсім. тому мені не дуже віриться в оці вкиди. але якщо це правда, то скоріш за все якісь одиничні випадки. натомість в мене є перевірена інфа з перших джерел, що батюшки луцької церкви волонтерять і допомагають ЗСУ як мінімум з 24 лютого.

конкретно особисто мені, ці всі релігійні срачі до лампочки, я дуже сильно сумніваюсь що там є якийсь вплив на ситуацію в країні, той 0,01% бабушок які туди постійно ходять максимум що можуть вплинути на безпритульних собак які лазять по дворах.

  • Cумний 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О,.  дійсно .

А те,що ці бабушки ,як мінімум голосують за проросійськи сили, як максимум наводять вогонь по наших позиціях та здають наших військових.

Деморалізують українців.

А в Росії вже створені загони РПЦ під назвою андрєєвскій крєст, в котрих РПЦ взагалі воюватиме зі зброєю в руках 

І це по твоєму безобідні бабушки?

Ти походу давно в московській церкві був ,або неуважно слухав 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

О,.  дійсно .

А те,що ці бабушки ,як мінімум голосують за проросійськи сили, як максимум наводять вогонь по наших позиціях та здають наших військових.

Деморалізують українців.

А в Росії вже створені загони РПЦ під назвою андрєєвскій крєст, в котрих РПЦ взагалі воюватиме зі зброєю в руках 

І це по твоєму безобідні бабушки?

Ти походу давно в московській церкві був ,або неуважно слухав 

1. тих бабушок то мізер, явно не цільова аудиторія виборців

2. мразота яка наводить вогонь по наших не залежить від віросповідання, дуже сильно сумніваюсь що рознарядки прям від священників отримують

3. те що там на расії мені глибоко... , ну ти зрозумів

4. ну проповіді уважно слухав точно (і внєзапно вони були українською), і там не було жодної нотки в напрямку рускава міра. більш того я деколи їздив в церковні поїздки чи як воно там називалось зі своїм меншим братом який в недільну ходив, і асабисто спілкувався з священниками, коли дітвора бавилась: здавалось би тут то самий час мене вербувати, але шось нічого такого навіть близько не чув. мені навіть ніхто біблію не пропихав, звичайні розмови про життя, жодної політики. це мій особистий досвід. не розписуюсь за всіх. 

4.1. в московській взагалі ніразу не був, був в українській, нічого московського я там не бачив. 

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, x9teen88 сказано:

в московській взагалі ніразу не був, був в українській, нічого московського я там не бачив. 

В тій «українській», в котрій попи відмовляються відспівувати українських військовослужбовців, які загинули захищаючи нас від московської наволочі?

Пригадай, якого патріарха поминали в твоїй «українській» церкві коли ти там був? Це «нічого московського» на твою думку?

Сподіваюсь найближчим часом та секта буде заборонена, а найбільш яскравих її представників посадять на років 10-15.

  • Дякую! 3
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, x9teen88 сказано:

1. тих бабушок то мізер, явно не цільова аудиторія виборців

2. мразота яка наводить вогонь по наших не залежить від віросповідання, дуже сильно сумніваюсь що рознарядки прям від священників отримують

3. те що там на расії мені глибоко... , ну ти зрозумів

4. ну проповіді уважно слухав точно (і внєзапно вони були українською), і там не було жодної нотки в напрямку рускава міра. більш того я деколи їздив в церковні поїздки чи як воно там називалось зі своїм меншим братом який в недільну ходив, і асабисто спілкувався з священниками, коли дітвора бавилась: здавалось би тут то самий час мене вербувати, але шось нічого такого навіть близько не чув. мені навіть ніхто біблію не пропихав, звичайні розмови про життя, жодної політики. це мій особистий досвід. не розписуюсь за всіх. 

4.1. в московській взагалі ніразу не був, був в українській, нічого московського я там не бачив. 

Справжня вербовка,це коли ти навіть і не здогадуєшся ,що  тебе вербують, а потім яро працюєш на кураторів,так само не здогадуючись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Nokian сказал:

Справжня вербовка,це коли ти навіть і не здогадуєшся ,що  тебе вербують, а потім яро працюєш на кураторів,так само не здогадуючись.

ага, дада. от я дурень, виявляється я кремлівський агент, ти бач як мене завербували що я навіть і не здогадався. треба в фсб написати хай зп видадуть за всі ці роки

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zplanetaz12 сказал:

В тій «українській», в котрій попи відмовляються відспівувати українських військовослужбовців, які загинули захищаючи нас від московської наволочі?

Пригадай, якого патріарха поминали в твоїй «українській» церкві коли ти там був? Це «нічого московського» на твою думку?

Сподіваюсь найближчим часом та секта буде заборонена, а найбільш яскравих її представників посадять на років 10-15.

 я розумію що церква для вас це будівля з хрестом яку ви бачите максимум раз на рік коли паску святите. тому я вам трошки розповім як це влаштовано. 

є таке поняття як канон, канонічна церква. це як закон в країні. там є таїнства. так от хрещення це як прийняття громадянства, за яким ви приєднуєтесь до певної релігійної громади. українська православна канонічна церква, так вона була московського патріархату, це такий закон, таке підпорядкування в церкві. це як служба в армії тут немає демократії, ну так воно влаштовано, на жаль. і та хня що натворив обіжений ублюдок філарет разом зі своїм кумом кравчуком (земля йому стєкловатою), так не робиться. ну типу, якщо ви думаєте що вони ратували за українську церкву, то фіг ви вгадали - це просто мразота бізнес мутила, нічого більше. тобто може хто не в курсі, філарет під анафемою за цей двіж. тобто та організація яку він створив це типова секта, з точки зору канонічної церкви - там немає благодаті (щоб це не значило). а отже, всі люди яких там ніби то "хрестили" насправді не хрещені в канонічній церкві, з таким же успіхом вас можуть "похрестити" бомжі за пляшку горілки. ви ще не втратили логічний ланцюжок? тоді продовжимо,  можливо ви не знали, але відспівувати можуть лише хрещених, в нашому випадку православних християн в канонічній церкві. тепер, увага, питання: як може, так званий, піп порушити закон і відспівати не хрещену людину? чому ви не йдете в сінагогу чи мечеть вісдпівувати? там вам не відмовляли? нє? все норм? ідіть вісдпівувати туди де хрестили. це ж логічно. а ще краще зав'язуйте з тими казками і грайте в шахи, вирішуйте задачі на логіку і вчіться мислити критично, щоб не місити болото в цих релігійно-політичних срачах. 

я намагався керуватись "логікою" віруючих. все, з мене вистачить. не тегайте мене будь ласка в цій темі, мені вся ця релігійна дичина більше не цікава. дьорнув мене філарет сюди влізти... :angry2:

 

  • Ха-ха 1
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ойойойой. Оце насрано в тебе в макітрі. Який жах.

А ще каже що не завербований.

Я такої дичини давно не чула

  • Дякую! 2
  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, x9teen88 сказано:

секта

То яка церква була створена раніше - Київська чи московська? І звідки, на вашу думку, та сама "благодать" походить - від кгбістів в рясах? Якщо не молишся за здоров'я пуйла, то служиш чорту? Ну і хрінь.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, x9teen88 сказано:

і та хня що натворив обіжений ублюдок філарет разом зі своїм кумом кравчуком (земля йому стєкловатою), так не робиться.

а як утворився московський патріархат? розкажи нам, ми всі поржем 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, alexvvv сказал:

а як утворився московський патріархат? розкажи нам, ми всі поржем 

яка різниця як він утворився якщо аналоги ще гірші

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, YVitaliy сказал:

То яка церква була створена раніше - Київська чи московська? І звідки, на вашу думку, та сама "благодать" походить - від кгбістів в рясах? Якщо не молишся за здоров'я пуйла, то служиш чорту? Ну і хрінь.

язичницька

П.С. за здоров'я пуйла в житті не молився

Змінено користувачем x9teen88
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паша мерседес знову машини звозить до себе в село... як і на початку війни

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, x9teen88 сказано:

язичницька

То що, зносимо храми, ставимо ідоли? Чи немає що відповісти, бо відповідь дуже незручна, і повністю перечить раніше сказаному?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, YVitaliy сказано:

То що, зносимо храми, ставимо ідоли? Чи немає що відповісти, бо відповідь дуже незручна, і повністю перечить раніше сказаному?

звичайно незручна, бо виявиться, що його хрестили в сатанинській секті 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, YVitaliy сказал:

То що, зносимо храми, ставимо ідоли? Чи немає що відповісти, бо відповідь дуже незручна, і повністю перечить раніше сказаному?

я вже все відповів, порошенківська чи філаретовська секта такі ж сатанинські. так що відповідь зручна. особисто мені як атеїсту взагалі насрать де ви там паску святите. суть була не в тому, але ж ви як справжні зрадо**би вирішили трошки підмінити суть, а суть була у відповіді на питання чому не відспівують там де не хрестили. 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зав'язуйте вже ці гівновкиди підхоплювати, не на часі зараз копирсатись у цьому гівні. після перемоги розберемось чиє гівно більш смердить, гаразд?

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, x9teen88 сказано:

я вже все відповів, порошенківська чи філаретовська секта такі ж сатанинські. так що відповідь зручна. особисто мені як атеїсту взагалі насрать де ви там паску святите. суть була не в тому, але ж ви як справжні зрадо**би вирішили трошки підмінити суть, а суть була у відповіді на питання чому не відспівують там де не хрестили. 

ти що досі не бачиш різниці між сектою яка молиться за росію і та, що за Україну? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, x9teen88 сказано:

не на часі зараз копирсатись у цьому гівні. 

Ти захищаєш московську церкву і називаєш її гівном? Ой і насрано у голові :)

А по темі - не може бути не на часі те, що хоч трішки віддаляє перемогу чи шкодить нашим військовим. щось немає жодного випадку коли піп Київського патріархату виявився наводчиком чи інформатором русні, на відміну від..

  • +1 8
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, alexvvv сказал:

ти що досі не бачиш різниці між сектою яка молиться за росію і та, що за Україну? 

я досі не бачу в Україні церкви яка молиться за росію. 

 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, vampirich сказал:

Ти захищаєш московську церкву і називаєш її гівном? Ой і насрано у голові :)

А по темі - не може бути не на часі те, що хоч трішки віддаляє перемогу чи шкодить нашим військовим. щось немає жодного випадку коли піп Київського патріархату виявився наводчиком чи інформатором русні, на відміну від..

будь ласка процитуйте де я захищав московську церкву?

не на часі те що ви зрадо**ством займаєтесь. 

Змінено користувачем x9teen88
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось був наводчиком його треба покарати згідно чинного законодавства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...