Перейти до змісту

В Києво-Печерській Лаврі моляться за рф.


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, x9teen88 сказано:

будь ласка процитуйте де я захищав московську церкву?

ну да ну да... як лукойл перейменували в амік він різко став щирим українським... я ж писав вище - насрано

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна було би просто спитати,що людина вибирає, Канон,чи Україну.

Але і так все ясно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.11.2022 at 09:37, x9teen88 сказано:

колись, коли я ще вірив у казки, я ходив з мамою в так звану "московську" церкву, і я там жодного разу не чув проросійської риторики

а на якій мові там служба була?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

а на якій мові там служба була?

не на російський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vampirich сказал:

ну да ну да... як лукойл перейменували в амік він різко став щирим українським... я ж писав вище - насрано

а як філарет сказав що церква українська то вона стала українська, ага ну да ну да, якщо насрали - то приберіть, бо воняє

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, x9teen88 сказал:

 

 не тегайте мене будь ласка в цій темі, 

 

І кому ти тут ......?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце в голові насрано.Пердак в тебе знатно горить.В шию гнати гнати таких,адептів.Ще тих бабок,які очі за московську церкву повидирають,ще можна якось зрозуміти.Їм попи кацапські в голову серуть.Ну вас,упирів,які живете в 21 ст.,в епоху Інтернетів,молодих людей-хоч вбий не зрозумію.

 В неті відео,дня 2-3  тому виклали.Як подібні тобі,в рясах,в КиєвоПечерській Лаврі,на заклик:"Слава Україні" окуня рубали.Стояли (як їх справедливо назвали-під@раси) і очима кліпали.

 Атеїст млять!

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим є церква найперше, в своїй основі та суті?.

Це є Спільнота людей.

Нема церкви без громади..

А кожна громада,спільнота означає себе,ідентифікує,відносить до когось, чогось.

От і ясно ,хто є хто.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zigorko сказано:

Оце в голові насрано.Пердак в тебе знатно горить.В шию гнати гнати таких,адептів.Ще тих бабок,які очі за московську церкву повидирають,ще можна якось зрозуміти.Їм попи кацапські в голову серуть.Ну вас,упирів,які живете в 21 ст.,в епоху Інтернетів,молодих людей-хоч вбий не зрозумію.

 В неті відео,дня 2-3  тому виклали.Як подібні тобі,в рясах,в КиєвоПечерській Лаврі,на заклик:"Слава Україні" окуня рубали.Стояли (як їх справедливо назвали-під@раси) і очима кліпали.

 Атеїст млять!

подібне тобі, мусор кацапський, ясно? ще якесь *** мене з парашинцями буде рівняти

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Україні! порохоботи. Новий день настав, зрада сама собою не розженеться. Давайте далі ділити українців і форсити релігійні срачі, адже це так нам дапомагає на шляху до перемоги. Уу навіжена бабка заспівала рузкамірної пісні, та не де не будь, а в москальській церкві, срочно знайти і павєсіть її, і тоді відразу пуйло виведе свою недоармію з України. не соромтесь, погнали, адже полюбому ще не всі зрадо*би зтрігерились. то точно що замість мізків насрано. нічого, після перемоги з вама окрема мова буде, ватоголові корисні ідіоти.

  • Подобається 1
  • Ха-ха 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zigorko сказал:

Та ти гірше.Манкурт,без роду племені.

мій рід на війні гинув проти нацистів в 42 і в 2022 один брат загинув під Черніговом, і ще один під Бахмутом зник без вісті ще в березні, тому завали своє хлєбало, права в тебе такого немає на мій рід шось там кукарікати.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А перед тим, як братами прикриватись, ти хоча б на секунду задумався, за що вони воювали? Дуже хочу вірити, що брат з під Бахмута живий, і по поверненню ти йому обов'язково розповісиш, за що він виявляється воював, щоб він розсудив, чи мав ти таке моральне право ним прикриваючись розводити гасла "адіннарод"

Змінено користувачем vampirich
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...