Перейти до змісту

Поможіть у виборі автомагнітоли


Smolko

Рекомендовані повідомлення

Не знаю що вибрати...Розраховую на 700-800грн.Особливо щоб були USB,хороший звук, диски Mp3(CD-R,CD-RW)..хороший тюнер. Буду дуже вдячий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно назбирав кровних 2800 американських гривень та й призадумався - а чи не купити перше в житті та ще й особисте авто? ;) Здається що за таку ціну нічого достойного не придбаєш, але все ж... Якщо хтось щось порадить - буду дуже вдячний !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xroft, тут кто-то совсем недавно старую бэху-тройку продавал примерно за эти деньги. поторгуйся, может за 2800 и отдадут. но можешь и как стартовый взнос для кредита приберечь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xroft є топік, нафіга з новим авто ще й в магнітоли лізти? ворнінг!

а Shkoder заохочує :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що вибрати...Розраховую на 700-800грн.Особливо щоб були USB,хороший звук, диски Mp3(CD-R,CD-RW)..хороший тюнер. Буду дуже вдячий!

НОВЫЙ маг PIONEER DEH -P4050UB могу сделать за 750 Гр. с доставкой по городу , установка за отдельную плату !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(PIONEER DEH -P4050UB могу сделать за 750 Гр).А гарантійка якась є?Я питався на базарі!Мені пропунували кенвуд???Що краще?Піонер?І казали що піонери USB білше 1гіа не тянуть!Це правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо більше і не треба - закатаєш своі власні 1000 хітів на болванку, а флешку використовувати як вмістилище свіжоскачаних новинок з zaycev.net чи локалки :)

Хоча, за 750 грн. там повинно бути все - і флешки велики тримати без "тормозів", і еквалайзер настроюємий, і антишок пристойний і радіо чутливе. Хоча останнє вирішується установкою активної антени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери Піонера, ціна/якість - Кенвуд курить в стороні!

А може придивись б/у Алпайн?!

ось тут

Більш логічних і простих в настройці апаратів не зустрічав!

Та й все інше в них на рівні!

І "ласточку" мою BMW 323-тю можеш подивитись :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...