Перейти до змісту

Встановлення додатку на телевізор


Рекомендовані повідомлення

46 минут назад, MaestroA сказал:

Сумнівно.

"Можна сплачувати 40 грн на місяць за технічний доступ до платформи або придбати тюнер за повну вартість"...

1-1,5к ₴ за п'ятирічної давності залізо (Amlogic S905W + 1GB RAM) з обмеженим функціоналом на древньому Android 6...

Краще вже витратити практично ту ж суму на Realme TV Stick 4K (на Алі можна взяти за 1,3к ₴). Там і у 1,5 рази потужніше залізо (S905Y4 + 2GB RAM), і голосовий пульт, і сучасна ОС, і ніяких обмежень.

Я написав про початкові плани ТС. Якщо саме КС ТВ то їх обладнання має бути в оренді чи за символічну ціну, при ціннику від 20$ їх обладнання жодного інтересу не представляє. Тоді звісно краще брати пристойний андроїд девайс і приймати участь у зовсім іншій лізі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цьому тв не андроїд і не лінукс, а звичайна прошивка з установленими додатками, як в самих дешевих Т2 приставках

тому поставити свій додаток туди не вийде

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Lexter сказано:

в цьому тв не андроїд і не лінукс, а звичайна прошивка з установленими додатками, як в самих дешевих Т2 приставках

тому поставити свій додаток туди не вийде

Точно?

А як же працюючий до 25.06.2019 р. Opera TV Store?

 

Спойлер

image.thumb.png.d4bd594e7d52fb43f36e946dfbdd0cc8.png

 

sony-opera-screenshot-05.jpg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.09.2022 at 12:07, Oli сказано:

 

Спробували?

 

Не виходить,прописую 192,168,31,83  255,255,255,0  192,168,31,1 і підбирав різні DNS з заміною IVI, просто чорний екран, хоча всі дозволи працюють!Читав коментарі в багатьох є ця проблема!Потрібен свіжий DNS я так розумію(для України) Чи тут немає різниці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@REVERS в інтернеті інформації мало по вашій моделі. Думаю, таки нічого доброго не вийде.

Враховуючи вік (2016 р.) і бюджетність телевізора (це зрозуміло навіть з розширення 1366x768), там залізо вже фактично мертве. Тому навіть у разі технічного успіху зі встановленням додатку, гальма будуть ще ті.

Раджу все ж купити приставку. Збережете нерви, отримаєте швидкість, матимете змогу дивитися YouTube без реклами, фільми/серіали онлайн, програвати торренти і т.д.

З власного досвіду простим користувачам для зручності та простоти у використанні рекомендую саме на Android TV і з пультом що має активний ІЧ-порт (у більшості сценаріїв не потрібно буде два пульти). На приклад, Xiaomi Mi TV Stick 4K.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MaestroA сказано:

@REVERS в інтернеті інформації мало по вашій моделі. Думаю, таки нічого доброго не вийде.

Враховуючи вік (2016 р.) і бюджетність телевізора (це зрозуміло навіть з розширення 1366x768), там залізо вже фактично мертве. Тому навіть у разі технічного успіху зі встановленням додатку, гальма будуть ще ті.

Раджу все ж купити приставку. Збережете нерви, отримаєте швидкість, матимете змогу дивитися YouTube без реклами, фільми/серіали онлайн, програвати торренти і т.д.

З власного досвіду простим користувачам для зручності та простоти у використанні рекомендую саме на Android TV і з пультом що має активний ІЧ-порт (у більшості сценаріїв не потрібно буде два пульти). На приклад, Xiaomi Mi TV Stick 4K.

Зрозумів,якщо без варіантів то напевне буду купувати приставку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

що можу порадити, замовила на алі експрес, приставку смарт ТВ, швидко прийшло але дуже довго налаштовувала, бо треба нормальний інтернет щоб все налаштувать. підключила інтернет кабель напряму і все налаштувала. а потім через вай фай настроіла. телевізор в мене не новий, щось схожу на ваш самсунг. але все працює слава богу та інтернету

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...