Перейти до змісту

Онлайн гамазззз!!!!


Mr.@NcLe

Рекомендовані повідомлення

Мені цікаво, чи можна в Луцку поставити сервера таких іграшок як Лінейдж або МУ. Все більше і більше народу просто переходить туди, і замісь того щоб лізти на якісь там рашн сервера, було б прикольно погамати на своїх.

Я розумію, що все це потребує трохи грошей, часу і нервів, але мені здається що більше як 70% геймерів Луцька підтримали б цю ідею...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея непогана але такий сервак потребує постійного догляду і команди яка буде писати нові квести устроювати якісь забави ( захист міст від нечесті, мисливство на супер монстра) і не трохи грошей а добрячу суму :rolleyes: До тогож у луцьку не так багато народу мають широкополосний нет. От через років два можна буде знову підняти це питання :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ідея непогана але такий сервак потребує постійного догляду і команди яка буде писати нові квести устроювати якісь забави ( захист міст від нечесті, мисливство на супер монстра) і не трохи грошей а добрячу суму :rolleyes:  До тогож у луцьку не так багато народу мають широкополосний нет. От через років два можна буде знову підняти це питання  :rolleyes:

Такі ігри не підходять тільки для регіонального використання.

Треба велика кількість учасників гри.

Та і нема кому займатись.

Хтось з моїх знайомих шось пробував мутити таке. Але думаю побачив наскільки це дорого і не потрібно, і закинув :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную альтернативний варіант.

Можна поставити сервак Sacred, або Diablo II, або Nevewinter Nigts, от вам і локальна ММОРПГ.

І ще б хотілося якусь стратегію тіпа WarcraftIII, Cossaks, Starcraft.

І ще хочется тьоплие кросовки, пулємьот і щєнка бульдога :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Пропоную альтернативний варіант.

Можна поставити сервак Sacred, або Diablo II, або Nevewinter Nigts, от вам і локальна ММОРПГ.

І ще б хотілося якусь стратегію тіпа WarcraftIII, Cossaks, Starcraft.

І ще хочется тьоплие кросовки, пулємьот і щєнка бульдога  :rolleyes:

Шукайте сервера.

попробуєм поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбався шукати :rolleyes: зсилок до тисячі перелистав доки найшов 2 більш менш нормальні :rolleyes:

Для всіх ігр від Блізард є прога BNetD називаєтся. Вона повністю імітує батл. На мою думку це найкращий варіант. Її недоліки це те що я так і не нашов де безкоштовно її можна скачати (коштує всього2$)+ бажано BnetD launcher- програма настройки (1,5$), і те що проект закритий через судовий іск Блізард і на оновлення можна не сподіватись. Є також інші безкоштовні програми але вони не настільки модні, серед них найбільш розповсюджена РvРgn.

Ну а я далі буду шукати інфу по серваках на Sacred, Cossaks, Nevewinter Nigts. Як найду дам знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во аблом. :rolleyes: Пів вечора потратив на пошук сервака на Sacred, вкінці нашов як його поставити в простому, оригінальному рідмі :rolleyes:

PS не дарма кажуть RTFM :rolleyes:

PPS RTFM - Read thet fuckin manual (Сорі каліграфія хромає :rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не прискорбно але маю вас огорчити. "Козакі" не мають можливості виділеного серверу. Інформація получина від GSC Game так що не бачити нам серваку "Знову війна" як своїх вух (хоча вуха можна побачити в дзеркало :( )

Ну а в невевінтері здаєтся така можливість вмонтована точніше буду знати як провірим :)

Ну kmd будеш пробувати щось поставити з цього ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Як не прискорбно але маю вас огорчити. "Козакі" не мають можливості виділеного серверу. Інформація получина від GSC Game так що не бачити нам серваку "Знову війна" як своїх вух (хоча вуха можна побачити в дзеркало  :( )

Ну а в невевінтері здаєтся така можливість вмонтована точніше буду знати як провірим  :)

Ну kmd будеш пробувати щось поставити з цього ?

Якшо під вінду, то пока такої можливості нема.

Якшо бсд або накрайняк пінгвін то можна пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбався шукати  :) зсилок до тисячі перелистав доки найшов 2 більш менш нормальні  :)

Для всіх ігр від Блізард є прога BNetD називаєтся. Вона повністю імітує батл. На мою думку це найкращий варіант. Її недоліки це те що я так і не нашов де безкоштовно її можна скачати (коштує всього2$)+ бажано BnetD launcher- програма настройки (1,5$), і те що проект закритий через судовий іск Блізард і на оновлення можна не сподіватись. Є також інші безкоштовні програми але вони не настільки модні, серед них найбільш розповсюджена РvРgn.

Ну а я далі буду шукати інфу по серваках на Sacred, Cossaks, Nevewinter Nigts. Як найду дам знати.

Сорі я помилився :( Простіть мене грішного. РvРgn рулить. BNetD - не підтримує нових версій.

Ну а на рахунок систем то нічого не знаю :) подивись http://pvpgn.berlios.de/index.php?page=files там пишуть всі платформи а які я не в курсах

Я взагалі нічого крім вінди ніколи не використовував. Такщо нічим допомогти не зможу. Хібащо можу подаставати усі ігри з запропонованих. Прям зараз є Діабло на 3сд. Старкрафт (стара версія не памятаю точно яка)170-180Мб. Сакрид+ від Акели з кряком. Варік недам бо ліцензія а у блізард з цим строго. Невевінтер 2СД (пізніше можу дістати з адонами і патчами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...