Перейти до змісту

Підскажіть стосовно змішувача в умивальник


Рекомендовані повідомлення

Проблема в чому. Даний кран працює, але чомусь ззаду виступає капля води і стікає по крану. Я так зрозумів що потрібно замінити картридж. Можливо хто має... куплю. Кран Q Tap Eris Як правильно вибрати картридж, розмір ? ( додаю фото з замірами розмірів крана ).

 

Також питання для тих хто знає, для чого отвір на крані ззаду ( видно на фото ). бо я так розумію через той отвір прокапує і тече на тумбочку що під умивальником.

 

Можливо питання дещо банальні,  але ...Буду вдячний за поради.

3450888180_w640_h640_3450888180.jpg

3450888179_w640_h640_3450888179.jpg

3450888182_w640_h640_3450888182.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Lovetstiney сказано:

 Як правильно вибрати картридж, розмір ?

відкрутити старий і піти з ним на базар

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отвір по залу змішувача,для керування закрити відкрити стікання води з умивальника.Є такий механізм,але мало хто ставить його.А картридж,можна відкрутити,і залишити на ніч в стакані оцту,він відкисне від нальоту.

Змінено користувачем sobchuk30k
  • Подобається 1
  • Дякую! 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sobchuk30k сказано:

Отвір по залу змішувача,для керування закрити відкрити стікання води з умивальника.Є такий механізм,але мало хто ставить його.А картридж,можна відкрутити,і залишити на ніч в стакані оцту,він відкисне від нальоту.

а якщо не наліт а фізичний знос (пластмаса також має здатність стиратися), оцет також допоможе?  І все одно не обійдеться від того, щоб його пошкрябати.

 

те, що змішувач проситься на профілактику - однозначно.

Хороший картридж в районі 100 грн, мабуть уже.

 

А і ще. Викрути сіточку, там де витікає вода.  І почисть. Вона найбільше засирається накипом. Може бути таке, що засрана сіточка, створює зайвий тиск.

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а якщо не наліт а фізичний знос (пластмаса також має здатність стиратися), оцет також допоможе?  І все одно не обійдеться від того, щоб його пошкрябати.

 

те, що змішувач проситься на профілактику - однозначно.

Хороший картридж в районі 100 грн, мабуть уже.

 

А і ще. Викрути сіточку, там де витікає вода.  І почисть. Вона найбільше засирається накипом. Може бути таке, що засрана сіточка, створює зайвий тиск.

 

 

Реально крану пів року. але вода трохи має осаду .  Спробую. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

Реально крану пів року. але вода трохи має осаду .  Спробую. дякую

Бойлер ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Бойлер ?

ні. центразована . Но думаю що вийшов з ладу саме картридж. бо кран з самого початку туго ходив. але не капало.  Зараз відкривається легше, но по одній каплі ззаду капає.  Дрібниця, а неприємно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Lovetstiney сказано:

ні. центразована . Но думаю що вийшов з ладу саме картридж. бо кран з самого початку туго ходив. але не капало.  Зараз відкривається легше, но по одній каплі ззаду капає.  Дрібниця, а неприємно. 

Заміни картридж і забудь про проблеми на кілька років.

 

Ряд навпроти автостанції. (десь тут)Там є такий дядько - Сергій. Принесеш кран - розбере, підбере, поставить, збере.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Заміни картридж і забудь про проблеми на кілька років.

 

Ряд навпроти автостанції. (десь тут)Там є такий дядько - Сергій. Принесеш кран - розбере, підбере, поставить, збере.

дякую. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна по даному фото і вказаних там розмірах, визначити який потрібен картридж ? Не хочеться знімати і нести підбирати .

 

здається цей повинен підійти . https://bt.rozetka.com.ua/ua/219664747/p219664747/

3450888182_w640_h640_3450888182.thumb.jpg.fd4509b03cafe1751fe460c4c1052a8a.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

Чи можна по даному фото і вказаних там розмірах, визначити який потрібен картридж ? Не хочеться знімати і нести підбирати .

старий картридж все одно треба знімати для заміни, тому його треба зняти і купити те що точно підійде 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

старий картридж все одно треба знімати для заміни, тому його треба зняти і купити те що точно підійде 

 

думав замовити на розетці, ніби саме для даного крана. Нехочеться ставити щось типу універсальне . А де продають в Луцьку саме до крана Q tap Eris., нажаль незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, case_l сказано:

старий картридж все одно треба знімати для заміни, тому його треба зняти і купити те що точно підійде 

Не хотів би знімати сам кран. хіба картридж . Тому, такі думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

 

думав замовити на розетці, ніби саме для даного крана. Нехочеться ставити щось типу універсальне . А де продають в Луцьку саме до крана Q tap Eris., нажаль незнаю.

картриджі вони мають кілька розмірів, ніхто не робить спеціально під якогось виробника щось унікальне

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй для початку зняти ручку і підтягнути картрідж ключем. може він погано закручений

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Dima4s сказано:

попробуй для початку зняти ручку і підтягнути картрідж ключем. може він погано закручений

 

 

дякую. Спробую  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 років живу у власній квартирі. Вдома 3 змішувачі. Перших 7 років я купляв їх на базарах (не самі дешеві, латунні) і регулярно раз в декілька місяців щось з ремкомплекту в них доводилося міняти. Потім я вирішив не економити на сантехніці. Наступних 7 років були моделі: FIORE NEXUS 43GS4110, Imprese Daicy 55009S-F, Grohe Eurosmart 123246M. В результаті за майже 8 років я лише чищу регулярно сіточки. Вода - централізована.

 

1 година тому, Lovetstiney сказано:

Чи можна по даному фото і вказаних там розмірах, визначити який потрібен картридж ? Не хочеться знімати і нести підбирати .

Якщо чистка сіточки від накипу та іржі не допоможе, то розбирати в будь-якому випадку доведеться. Тому раджу зняти картридж і все ж піти з ним на варшавку. І діагноз поставлять швидко, і про манібек можна домовитися.

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, MaestroA сказано:

Наступних 7 років були моделі: FIORE NEXUS 43GS4110, Imprese Daicy 55009S-F, Grohe Eurosmart 123246M. В результаті за майже 8 років я лише чищу регулярно сіточки.

+++

У мене  майже 7 років в користуванні був новийimprese (умивальник) і б.в. (десь 5-річний)  gröhe (ванна-душ).  Ніяких проблем,  крім чистки сіточок.  І вони працювали завжди плавно.  В дешевих картриджах швидко досить починає туго ходити механізм (змазка керамічних пластин погана мабуть),  і тоді незручно дозувати потік води.  На скільки я стикався,  то картриджі  є двох розмірів (кажись 40 і 32 мм).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Unknown сказано:

 

 В дешевих картриджах швидко досить починає туго ходити механізм (змазка керамічних пластин погана мабуть),  і тоді незручно дозувати потік води.

+

Одне з приємних відкриттів при переході на якісний змішувач було те, на скільки плавно ходить пелюстка. І, що важливо, ця плавність не втрачається з часом. Напор і температура регулюється на раз за долю секунди.

Також сподобалося у порівнянні з "базарними" змішувачами те, що у ванному Grohe перемикач на душ працює лише при хоча б мінімальному напорі води. Тобто, коли закінчив приймати душ, виключив воду, при наступному включенні вода бігтиме в основний нижній гусак.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Відкривав тему, то й відпишу результат.

 

Подзвонив в представництво QTAP . після розмови, передав фото крана і квитанцію.

На даний кран гарантія 3 роки.

 

В результаті мені вислали безкоштовно картридж .  Сьогодні замінив, і все ок. 

 

Що було дивно, наявний картридж в крані був без маркування, а той що прислали - брендований саме до даного крана.

 

Всім дуже дякую за поради. 

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Lovetstiney сказано:

В результаті мені вислали безкоштовно картридж .  Сьогодні замінив, і все ок

 

А що... так можна було?

 

 

Яка ціна крану була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

А що... так можна було?

 

 

Яка ціна крану була?

Так, на кран гарантія 3 роки. Рік тому, він коштував 810 грн.

 

Зараз незнаю яка ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Lovetstiney сказано:

Так, на кран гарантія 3 роки. Рік тому, він коштував 810 грн.

 

Зараз незнаю яка ціна.

Просто зазвичай на кран дають три чи п'ять років, тобто на корпус, латунь. А на картридж місяць, він не є гарантійним випадком, або це нам продавці впарюють... Цікаво, цікаво. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, NeoN сказано:

, або це нам продавці впарюють...

а ти як думав?

Ти думаєш їм цікаво, щоб бігали за халявними картриджами? :)

Ще й терміни гарантійні занижують

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...