Перейти до змісту

[Архів] - Куплю комп'ютер


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Irina_G сказано:

Куплю комп'ютер для підлітка для навчання та ігор. 

Гадаю тут першим ділом озвучте свій максимальний бюджет, і що мається на увазі "комп'ютер", це лише системник чи все ?  А "для ігор" більш менш пристойна залізяка, яка ще буде актуальна хоча б 3-4 роки, то буде коштувати добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Irina_G сказано:

Куплю комп'ютер для підлітка для навчання та ігор. 

Якщо мова про б.в., то Системний блок в районі 10-15 тисяч грн. Щонайменше, щоб він міг хоча б дійсно трошки грати.

+ монітор 2000 людський.

 

не так давно збирав ПК.  Нове все. з монітором і все таке. Все світиться в RGB.

Обійшовся в  1000 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, SergLutsk сказано:

Гадаю тут першим ділом озвучте свій максимальний бюджет, і що мається на увазі "комп'ютер", це лише системник чи все ?  А "для ігор" більш менш пристойна залізяка, яка ще буде актуальна хоча б 3-4 роки, то буде коштувати добряче.

Бюджет біля 10000. Хотілось би весь комплект, але може бути і сам системник. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо мова про б.в., то Системний блок в районі 10-15 тисяч грн. Щонайменше, щоб він міг хоча б дійсно трошки грати.

+ монітор 2000 людський.

 

не так давно збирав ПК.  Нове все. з монітором і все таке. Все світиться в RGB.

Обійшовся в  1000 доларів.

Так, звичайно про б. в. На новий не розраховую на ці гроші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Irina_G сказано:

Бюджет біля 10000. Хотілось би весь комплект, але може бути і сам системник. 

Я вас розчарую, на ці гроші весь комп'ютер вийде, але до ігрового йому буде як до... Сучасні вимогливі ігри на середніх не потягне. Тобто це будуть постійні страждання спочатку системника, потім скарги підлітка, а в результаті ваш головний біль :D

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Системний блок в районі 10-15 тисяч грн. Щонайменше, щоб він міг хоча б дійсно трошки грати.

Женя це ж яку відеокарту ти бачиш в цьому системнику за таку ціну, що "він зможе грати" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Я вас розчарую, на ці гроші весь комп'ютер вийде, але до ігрового йому буде як до... Сучасні вимогливі ігри на середніх не потягне. Тобто це будуть постійні страждання спочатку системника, потім скарги підлітка, а в результаті ваш головний біль :D

Женя це ж яку відеокарту ти бачиш в цьому системнику за таку ціну, що "він зможе грати" ?

1060 6G

 

І там буде уже і5-й проц 6-7 покоління. 16 озу. ОФісна мамка (а нафіга там краще щось?)

Простий корпус  із якісним БЖ. ССД 256 під потреби і вінт 500-1000гб для всякої фігні.

Все.

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pentium g4400

16 gb ddr4

Geforse gt 750  2gb

Ssd intel 180 gb

Hdd 1tb

 

Монитор lg 22  full hd hdmi

Гарантія 2 роки

 

9000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Zheny@ сказано:

1060 6G

 

І там буде уже і5-й проц 6-7 покоління. 16 озу. ОФісна мамка (а нафіга там краще щось?)

Простий корпус  із якісним БЖ. ССД 256 під потреби і вінт 500-1000гб для всякої фігні.

Все.

 

Певно я відстав від цін, і скільки ж зараз реальна ціна за 1060 6G щоб все вище перелічене влізло в 10-15к ? :blink:

Не з категорії "часом можна натрапити хтось викине по гарячій ціні і встигнеш першим схопити".

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SergLutsk сказано:

Певно я відстав від цін, і скільки ж зараз реальна ціна за 1060 6G щоб все вище перелічене влізло в 10-15к ? :blink:

Не з категорії "часом можна натрапити хтось викине по гарячій ціні і встигнеш першим схопити".

Мені за 11 000 грн пропонували отакий конфіг, як я описав.

Відмовився б від корпуса, маю свій - віддам за 100 грн.

І БЖ знайшов би також + - адекватний.

Все просто!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...