Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Переходжу на новий ноут, тут набагато менше пам'яті і задався для себе питанням: "а як найкраще зберігати інформацію?". Наприклад маю фото, не багато і не мало, але в загальному назбиралось під 50Гб. Подумав спочатку придбати флешку та й тримати там фото, все одно передивляюсь я їх аби раз на пів року і не треба вони мені на ноуті постійно, але згадав що декілька раз зустрічав таку фігню що просто злітала прошивка з флешки і вся інфа коту під хвіст (звичайно ж з безпечним від'єднанням). Захотілось почути думку бордівчан, де і як зберігаєте важливу для вас інформацію?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свій фото/відео архів тримаю в 2 місцях паралельно: на зовнішньому харді і в хмарі Мега. Маю надію, що з обома засобами одночасно не повинно приключитись біди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив підписку на OneDrive на 5 терабайт і Офіс 365 на 5 компів, 5 планшетів і 5 телефонів. 

За 299 грн.

Контакт +380502002752

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, tarasmv сказал:

Купив підписку на OneDrive на 5 терабайт і Офіс 365 на 5 компів, 5 планшетів і 5 телефонів. 

За 299 грн.

Контакт +380502002752

 

на який період ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, tarasmv сказал:

безстроково

 

Це щось типу з тих варіантів що на олх продають? Там зазвичай навчальні аккаунти які можуть накритись в будь-який момент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Amor сказано:

 

Це щось типу з тих варіантів що на олх продають? Там зазвичай навчальні аккаунти які можуть накритись в будь-який момент

 

Звичайно.

можна просто наробити декілька безкоштовних і синхронізувати їх airexplorer.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, tarasmv сказано:

Можливо, мені головне офіс був, а one drive то вже бонусом

 

Якщо офіс вміє зливатися на Гугл диск то можу зробити. Типу безліміт...

 

В мене вже років 2 на камеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Oli сказано:

Гугл диск то можу зробити. Типу безліміт...

А з цього місця можна подетальніше ? Бо безкоштовні 50 Гб на Мега вже закінчуються, а 15 Гб на гугл диску трохи малувато. А купувати не дуже хочеться :blush:

Ну власне безліміт не потрібен, а от десь з 50 Гб то не завадили б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

А з цього місця можна подетальніше ? Бо безкоштовні 50 Гб на Мега вже закінчуються, а 15 Гб на гугл диску трохи малувато. А купувати не дуже хочеться :blush:

Ну власне безліміт не потрібен, а от десь з 50 Гб то не завадили б.

 

Пиши гугл пошту, потім тобі в гугл добавиться типу відкритий для тебе від якогось навчального закладу.

 

670378627_Screenshot_20220715-1250292.thumb.png.bdc790179d578f19358df881f9e2fdc9.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Oli сказано:

Пиши гугл пошту, потім тобі в гугл добавиться типу відкритий для тебе від якогось навчального закладу

Еее, щось назва "Спільні диски" звучить якось ненадійно... :D  Спільні з ким ? Це що гугл для навчання виділяє простір типу для спільного використання учнями/студентами ? І яка особливість роботи цього диску ? Які обмеження ? Нічого не буває просто так і без підводних каменів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію самий популярний варіант це хмарні сховища :D

Тепер задумався про офіс 365, бо в певний момент перевів всі свої робочі документи на google sheets, але вони дуже і дуже сильно відстають від офісу. Так що можливо куплю "олх-майкрософт"

 

В 13.07.2022 в 17:37, tarasmv сказал:

Купив підписку на OneDrive на 5 терабайт і Офіс 365 на 5 компів, 5 планшетів і 5 телефонів.

 

А в такому випадку ж потрібно зберігати данні на фізичному носієві також (тобто пк). Наприклад якщо мені фотки не влазять на пк, я ж не зможу зробити окремо папку яка буде синхронізуватись з пк (робочі файли) і окремо фотки (які не будуть завантажуватись на пк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самомв вандрайві можна вибрати як що працює. Тобто заходите в папку вандрайв а у ній є папки які ви налаштовуєте як вам треба, одні синхронізуються постійно (я так 1с собі зробив і сейви для ігор) інші по потребі, а ще інші зберігають файли тільки в вандрайві. Мені зручніше ніж в гуглі набагато. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

Еее, щось назва "Спільні диски" звучить якось ненадійно... :D  Спільні з ким ? Це що гугл для навчання виділяє простір типу для спільного використання учнями/студентами ? І яка особливість роботи цього диску ? Які обмеження ? Нічого не буває просто так і без підводних каменів.

 

На олх таке саме продають.

 

В чому проблема заморочитися і не зробити самому безкоштовно?

 

П.с. Гугл вже дає лише 100Тб

 

 

 

https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=889003&view=findpost&p=66450197

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Oli сказано:

В чому проблема заморочитися і не зробити самому безкоштовно?

Ну якщо дане посилання було скинуте для надання відповідей на мої питання, то ось перше що кидається в очі в FAQ:

Кто имеет доступ к моим данным под учебной\корпоративной учёткой?ˇ
Ко всем вашим данным хранящимся под такими учётками, полный доступ имеют администраторы доменов (как учебных так и корпоративных)
Поэтому прежде чем заливать в облако приватную информацию - рекомендуется её шифровать

Что такое Общие диски (Shared Drives), зачем они, где они, и какие у них ограничения?ˇ
Общие диски - это хранилище для команды. Файлы и папки расположенные в Общих Дисках принадлежат команде, а не одному человеку.
С помощью него нельзя увеличить ёмкость для диска, почты и фото на своём личном аккаунте (*@gmail.com).

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну якщо дане посилання було скинуте для надання відповідей на мої питання, то ось перше що кидається в очі в FAQ:

Кто имеет доступ к моим данным под учебной\корпоративной учёткой?ˇ
Ко всем вашим данным хранящимся под такими учётками, полный доступ имеют администраторы доменов (как учебных так и корпоративных)
Поэтому прежде чем заливать в облако приватную информацию - рекомендуется её шифровать

Что такое Общие диски (Shared Drives), зачем они, где они, и какие у них ограничения?ˇ
Общие диски - это хранилище для команды. Файлы и папки расположенные в Общих Дисках принадлежат команде, а не одному человеку.
С помощью него нельзя увеличить ёмкость для диска, почты и фото на своём личном аккаунте (*@gmail.com).

 

 

Я ж вище писав що це для навчальних закладів.

 

Для свого особистого я маю підписку у гугла, 45грн 102Гб

 

Screenshot_20220715-193815.thumb.png.b419c35bbf03faf129c4e1aabd246fbc.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну якщо дане посилання було скинуте для надання відповідей на мої питання, то ось перше що кидається в очі в FAQ:

ну, "трохи дивно" - якщо дадуть безкоштовно користуватись сховищем такого об'єму - "приватно"...ще й з "гарантією"
Навіть 1Гб, якщо - "безкоштовно", ніхто, ніколи і ніяких гарантій не дасть...

А про "терабайти", особливо китайські - да, розшарять все що у вас є, була десь тема.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясно, ніякої халяви я не пропустив :D

Просто по першому повідомленню цих всіх "але" озвучено не було. Ну розібрались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Amor сказано:

перевів всі свої робочі документи на google sheets, але вони дуже і дуже сильно відстають від офісу.

Можна детальніше  в чому саме відстають? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 15.07.2022 в 22:44, Unknown сказал:

Можна детальніше  в чому саме відстають? 

 

Чим дальше, тим менше часу на борду :D

Наприклад, підсумок в зведеній таблиці, це ще саме примітивне з того що я робив, воно навіть суму не може порахувати нормально. Скільки я часу вгробив на те що не сходяться цифри в кінці, а це просто баг їх таблиць

П.С. якщо тупо ту ж саму таблицю перекинути в ексель і налаштувати зведену точно так само - всі результати правильні. Я вже не кажу про половину відсутнього функціоналу

 

111.thumb.jpg.1357cb323cfe169abba3d30b15a2a070.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Я вже не кажу про половину відсутнього функціоналу

абсолютно "весь" функціонал - там ніколи і не буде, майкрософт - патенти "застовбив", і навряд чи гугл (таблиці) переплюне функціонал "Office365"

Крім того, є нюанси, але - мало бажаючих вникати, я б - точно не заморочувався, якщо не на постійній основі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...