Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

18 часов назад, Bliksss сказал:

абсолютно "весь" функціонал - там ніколи і не буде, майкрософт - патенти "застовбив", і навряд чи гугл (таблиці) переплюне функціонал "Office365"

Крім того, є нюанси, але - мало бажаючих вникати, я б - точно не заморочувався, якщо не на постійній основі.

 


обмежений функціонал я розумію, це ж безкоштовний продукт. Але коли таблиця не може підсумувати результат - це сором. Автоматичний підрахунок 44, а по факту кількість 46. Це геть нікуди не годиться :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.08.2022 at 10:28, Amor сказано:
On 15.07.2022 at 21:44, Unknown сказано:

Можна детальніше  в чому саме відстають? 

 

Чим дальше, тим менше часу на борду :D

Наприклад, підсумок в зведеній таблиці, це ще саме примітивне з того що я робив, воно навіть суму не може порахувати нормально.

Дуже цікаво!  А можеш мені відтворити баг у файлі без особистих даних,  щоб я міг поковирятись в ньому?  Немало я в гугл таблицях останнім часом просидів,  спочатку після локального екселя було дуже незручно і повільно (підгальмовує на моїх великих таблицях значно, звичні гарячі клавіші не працюють), але мусив гуглом користуватись,  то якось пристосувався.  І в нього є свої прикольні плюшки яких в локальному екселі немає.  Але зведені таблиці дійсно туфтові,  хоча явних багів я не зустрічав,  тому і цікаво поколупати твій приклад. 

Нажаль не довелось поки в офіс 365 працювати,  там ніби теж круто функціонал виріс у порівнянні з локальними типу 2007 чи 2010. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Unknown сказал:

Дуже цікаво!  А можеш мені відтворити баг у файлі без особистих даних,  щоб я міг поковирятись в ньому?  Немало я в гугл таблицях останнім часом просидів,  спочатку після локального екселя було дуже незручно і повільно (підгальмовує на моїх великих таблицях значно, звичні гарячі клавіші не працюють), але мусив гуглом користуватись,  то якось пристосувався.  І в нього є свої прикольні плюшки яких в локальному екселі немає.  Але зведені таблиці дійсно туфтові,  хоча явних багів я не зустрічав,  тому і цікаво поколупати твій приклад. 

Нажаль не довелось поки в офіс 365 працювати,  там ніби теж круто функціонал виріс у порівнянні з локальними типу 2007 чи 2010. 

 

Звичайно, ось посилання

Ще й опис додам. Маємо різних замовників, декілька накладних на кожного (відлік накладної на кожного постачальника свій і починається з 1). Потрібно порахувати кількість накладних в кожного замовника (тобто кількість унікальних значень). Робить воно це нормально, але підсумок вибиває поганий. Скоріше за все проблема в тому, що воно не тупо додає значення які вже отримали, а з нуля рахує в таблиці усі унікальні значення. А оскільки в декількох замовників може бути накладна 1, воно їх не розрізняє. Хоча на мою думку їм просто треба було зробити суму цього поля і все.

Спойлер

221548953_.png.ca73aa6807577ff75a074fcfad6873a3.png

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Amor сказал:

 

Скоріше за все проблема в тому, що воно не сумує отримані значення, а з нуля рахує в таблиці усі унікальні значення. А оскільки в декількох замовників може бути накладна 1, воно їх не розрізняє

 

 

О то треба було мене підбити на розумову діяльність. В цьому і була проблема. Спочатку подумав що фіг з ним, хай буде. Так за годину воно мене замучило і мусив виправляти всі свої таблички, щоб біля кожної накладної це був ідентифікатор замовника типу (л1, о1 і т.д.) :glare:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Amor сказано:

 

Звичайно, ось посилання

Ще й опис додам. Маємо різних замовників, декілька накладних на кожного (відлік накладної на кожного постачальника свій і починається з 1). Потрібно порахувати кількість накладних в кожного замовника (тобто кількість унікальних значень). Робить воно це нормально, але підсумок вибиває поганий. Скоріше за все проблема в тому, що воно не тупо додає значення які вже отримали, а з нуля рахує в таблиці усі унікальні значення. А оскільки в декількох замовників може бути накладна 1, воно їх не розрізняє. Хоча на мою думку їм просто треба було зробити суму цього поля і все.

  Hide contents

221548953_.png.ca73aa6807577ff75a074fcfad6873a3.png

 

Ну це точно не баг. Як ти уже зрозумів, то воно в підсумку видає кількість унікальних по всьому списку, там цілком міг би і нуль прописатись.

 

Я трохи формул понавписував у твоєму файлі. В одному з варіантів єдиною формулою замінив зведену таблицю.

Розберись, що я там понаписував, може чогось корисного для себе візьмеш ;) 

 

Ще раджу таблиці конструювати так, щоб підмумки були не вкінці списку, як у бухгалтера, а на початку. Типу спочатку дивишся на підсумок, а потім деталізацію знизу гортаєш. Особливо корисно на довгих списках, де потрібно кілька екранів прогорнути, щоб добратись до підсумку ))))

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...