Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Швагро шукає дизельного генератора.

Щоб хоч було як телефони зарядити.

 

Допоможіть знайти і купити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А солнечные батареи+ повербанк не лучше, несколько комплектов вместо гены? Гена дизель не маленький, не тихий, да и с соляркой напряг.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.06.2022 at 22:49, Zheny@ сказано:

Швагро шукає дизельного генератора.

Щоб хоч було як телефони зарядити.

 

Допоможіть знайти і купити.

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/dizelniy-generator-kraft-dele-kd-121-IDOpsN7.html

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, ISV сказал:

Такого хватит на бригадный командный пункт, а не на передовой телефоны заряжать.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romanc сказано:

Такого хватит на бригадный командный пункт, а не на передовой телефоны заряжать.

Брали хлопцям кілька штук Baseus 30000 30W не з дешевих моделей (з амазона), то вже просять (кажуть - було б не погано) - пару нових. 
Хз, напевно від умов експлуатації, такий самий працює другий рік і просадка 15%, хоча, мож від партії залежить...
а скоріш за все - від того "чим заряджають" сам павербанк, в принципі - логічно ;) 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Bliksss сказал:

Брали хлопцям кілька штук Baseus 30000 30W не з дешевих моделей (з амазона), то вже просять (кажуть - було б не погано) - пару нових. 
Хз, напевно від умов експлуатації, такий самий працює другий рік і просадка 15%, хоча, мож від партії залежить...
а скоріш за все - від того "чим заряджають" сам павербанк, в принципі - логічно ;) 

 

Ну амазон с того же таобао закупает, а часть сразу от китайских поставщиков едет.

А если заряжать от генератора, то на них стоят дешевые инвертора с постоянки в переменку 220В, качество тока не высоко, как синусоида, так и шумы.

Да и с сети на востоке "не фонтан" электрика.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і дизельний генератор ніфіга собі коштує, в порівнянні з бензиновим,, мінімум в два рази дорожче, при прочих рівних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ну і дизельний генератор ніфіга собі коштує, в порівнянні з бензиновим,, мінімум в два рази дорожче, при прочих рівних

Цікаво як було до війни? Бо зараз на ціну вплинув певний дефіцит. В березні брав участь в придбанні генераторів і на передок і на розбиті села - то бензинових хватало по магазинах, а дизельні лишались тільки дуже потужні і дорогі. І якщо на села можна було і бензиновий взяти, то у вояк була вимога - тільки дизельні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vampirich сказал:

Цікаво як було до війни? Бо зараз на ціну вплинув певний дефіцит. В березні брав участь в придбанні генераторів і на передок і на розбиті села - то бензинових хватало по магазинах, а дизельні лишались тільки дуже потужні і дорогі. І якщо на села можна було і бензиновий взяти, то у вояк була вимога - тільки дизельні

до війни така ж ситуація була, я перед самим вторгненням брав бензиновий трьохкіловатний за 11к, дизельні стартували від 20. Я трохи вивчав це питання, там пошукав, там пошукав, й зрозумів, що дизельний не варіант. Хоча, перед війною, я так поняв, не тільки в мене чуйка була, навіть бензиновий вже було проблемно купити, я маю на увазі, щось з більш меньш надійного типу Дніпро М

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...