Перейти до змісту

Заборона "кіндер-сюрпризів"


RedFoxxik

Рекомендовані повідомлення

Группа немецких политиков выступила с предложением запретить продажу еды вместе с игрушками.

В первую очередь этот запрет может коснуться шоколадных яиц "Киндер-сюрприз", выпускаемых компанией Ferrero, передает Лента.ru.

Инициаторы введения законопроекта считают, что подобные продукты опасны для маленьких детей, поскольку те еще не могут отличить игрушку от еды.

Представители производителей "Киндер-сюрпризов" настаивают на том, что этот продукт безопасен для детей старше трех лет, потому что игрушка содержится в пластиковой капсуле внутри яйца.

Рассмотрением этого вопроса занимается комиссия депутатов, которые также настаивают на обязательном использовании защиты при катании детей на велосипедах, а также на строгом контроле за весом школьных учебников, чтобы снизить нагрузку на позвоночник учащихся.

... але то в Росіїї..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инициаторы введения законопроекта считают, что подобные продукты опасны для маленьких детей, поскольку те еще не могут отличить игрушку от еды.

давать ребенку любой шоколад до того, как он понимает, что еда, а что нет - маразм и пожизненная проблема с печенью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а наші закони пишуться під копірку :(

ПРИНАЙМНІ ХТОСЬ Із оточення януковича - таке запровадить (захоче) вони ж без маскви нікуди.. свого не можуть нічого толкового сказати.

А щодо заборони - тупо ..

Я особисто своїй дитині відкриваю ті яйця і іграшки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, не завжди можна проконтролювати дитину....

...обязательном использовании защиты при катании детей на велосипедах... тож було б прекрасно.

хоча то все залежить від батьків..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

которые также настаивают на обязательном использовании защиты при катании детей на велосипедах

Н-да. Повний бред.

А тих хто не коритсується захистом будуть штрафувати інспектори ГІБДД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене особисто непокоять якраз підручники, бо шестирічній дитині тягати на спині портфель який важить 5 кг важко. Але й легшими книжки навряд чи зробиш. Добро було б мати два набори підручників для дитини, один в школі і один вдома, щоб не носити туди й назад. побачимо як у нас в школі буде. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще розділити одну книжку на пару частин на семетри чи на квартали...так і книжка буде легша і і меньше комплектів книжок треба буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще розділити одну книжку на пару частин на семетри чи на квартали...так і книжка буде легша і і меньше комплектів книжок треба буде...

на жаль, зараз не вийде так зробити. після кількох учнів після підручника може взагалі нічого не лишитись :)

пинаймі в мій час, після третього учня (я 4-й, 93-97 роки) підручник можна було б викидати або здати на макулатуру - вирвані сторінки, карикатури, просто зіпсовані сторінки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму варіант, запропонований SummerTime більш оптимальний. А то часто, саме ту книжку, що треба забувають, а інколи беруть зайві. Правда це витрата більших коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль у нас цього не буде!!!Сам тягав такі портфелі що аж перекособочило!!А на рахунок кіндерів які їдять кіндери-туфта!!Краще б ділом зайнялись-такими питаннями мають займатись менші відомства і лише давати на обговорення і затвердження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене особисто непокоять якраз підручники, бо шестирічній дитині тягати на спині портфель який важить 5 кг важко. Але й легшими книжки навряд чи зробиш. Добро було б мати два набори підручників для дитини, один в школі і один вдома, щоб не носити туди й назад. побачимо як у нас в школі буде. :)

А я брав тільки пару штук крижок. Остальні були в сусіда по парті. Ми домовлялись хто які буде брати :) хай школьнікі теж так роблять ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому класі підручники носяться не всі, такщо портфель не буде тяжким, якщо сам по собі не важкий. Домашнійх завдань не буде, хіба що додаткові пару рядочків прописів.

Щодо кіндерів, то ІМХО тут працює аспект не безпеки дітей, а конкуренція і політика.

Як в народі кажуть: втопитися можна і в ложці води. Тобіш за дітьми треба дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому класі підручники носяться не всі, такщо портфель не буде тяжким, якщо сам по собі не важкий. Домашнійх завдань не буде, хіба що додаткові пару рядочків прописів.

Щодо кіндерів, то ІМХО тут працює аспект не безпеки дітей, а конкуренція і політика.

Як в народі кажуть: втопитися можна і в ложці води. Тобіш за дітьми треба дивитися.

цікаво, що то за така школа, де дітям не потрібно всі книжки носити, чи їм не задають??????????????????

Два рази "ходила" в перший клас. Останній - минулого року. Портфелі у нас спеціальні, над-легкі, для першачків, у німців з тим все нормально. 4-5 уроків в день, це означає 3 книги як мінімум в день. До кожної зошит, або два (там же і прописи). Олівці- різінки, лінійки, фломастери (хоч пару, але потрібні), щоденник, альбом чи щось подібне! Мій малий вимагав у мене папку для зошитів! усі мають - а я боролася за кожен грам... В сумку ще ранком перезувку, можливо і спортивний костюм, а ще воду, бо думаю мало хто дозволяє пити малечі з "краника". У нас школа біля дому, вода та сама, так я бачу ЩО тече з крану!... Ну і так як вони ростуть, бутерброда - печенячко, думаю добавити треба теж. Вірите-ні, я того портфеля сама ледве суну. А плюс моя сумка, а ще не дай Бог парасольок - дві! плюс другу дитину, з тим же набором підручників, тільки для третього класу, тобто в 1,5 раза більше! Корочше треба проймати законопроект в захис мам! особливо тих, які до того всього ще і на каблуках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це 21 гімназія. Ми не носили всіх підручників, оскільки вони зберігалися у класі. Домашнє завдання було лише прописати 2 рядочки літер і 2 рядки цифр.

Пенал олівці, фарби і альбом залишався у шухлядці парти. Щоденника у першому класі не було зовсім. А перезувне залишалося в шкафчиках.

P.S. Домашні завдання офіційно в 1-му класі заборонені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да. Повний бред.

А тих хто не коритсується захистом будуть штрафувати інспектори ГІБДД.

gorik, зато безпечно. чомусь штрафують водіїв, які не пристебнули ремені безпеки чи керують автом у нетверезому стані..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Группа немецких политиков выступила с предложением ...

... але то в Росіїї..

що робили німецькі політики в Росії???в полоні лишились після Другої світової?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Группа немецких политиков выступила с предложением ...

... але то в Росіїї..

що робили німецькі політики в Росії???в полоні лишились після Другої світової?

мда.. чомусь мені здалось що то в Росії, соррі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, водіїв штрафують, тільки знову-ж таки не в нас, а в Росії.

В нас водій може не користуватися ременями безпеки.

Да і весь кайф катання на велосипеді для дитини пропадає з всіма тими засобами безпеки.

І якщо взяти по грубому підрахунку скільки дитина їде на велосипеді? В смислі з якою швидкістю?

Маленька - максимум 10-15 км/год, трішки старша - до 30, а як падають, то як правило значно менше, томущо бачачи перешкоду починає гальмувати.

Це - не смертельно і травмувати сильно дитину теж важко буде. Без подряпин не обійтись.

Більше потрібно хвилюватися велосипедистам-професіоналам, швидкості в них вже більші да і їздять вони не по тротуарах і доріжках, а по трасах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...