Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

А для чого кілька років тому всі масово носили помаранчеий одяг? Ти або хтось інший від них вимагав якихось пояснень?

Коли парламентарі Євросоюзу зібралися на засідання, і в кожного були, здається, помаранчеві апелоьсини на столі - Україна насміхалася з них, чи відчувала якусь підтримку?

Я солідарний з народом Грузії, і свою солідарність я висловлюю і на грузинському форумі, і маючи намір носити футболку з зображенням їхнього герба.

Взагалі - чому тебе це так хвилює?

Да, я многих спрашивал. Знаешь, что было в ответ? "Ну как же! Ющенко! Тимошенко! Наша Украина! Мы - не быдло!" На более глубокие мысли мало кто разродился. А из тех, кто всё-таки смог - только некоторые могли объяснить, почему это для них важно, не захлёбываясь в истеричных слоганах ;)

Я сам тоже участвовал в этой истерии :) Но не потому, что так тогда было модно. Мне было небезразлично, кто придёт к т.н. власти. Конечно, повернулось всё не так, как ожидали... Но это жизнь...

Тогда это касалось лично меня, Луцка, Волыни, Украины.

Какое отношение к нам имеют события в Грузии? Поставка мандаринов сорваться из-за войны может?

Поддержка - это хорошо. Только толку от той моральной поддержки, когда тебя тупо мочат?! От этого легче умирать? Или оттого, что по Украине будут ходить в про-грузинских футболках, в Грузии чудесным образом дома из руин возродятся?

Солидарность с теми, кто сидит на форумах в Грузии... Скажи, ты бы сидел в форуме, если бы в твою страну вторглись захватчики? Сидеть дома, расписывать ужасы войны, и, дрожа, смотреть в окно, не летят ли самолёты - это патриотизм или элементарная трусость?

Так какое отношение не наша война имеет к нам?

Паническая боязнь, что мы будем следующей целью? Паранойя. Даже если и будем - что тогда? Многие из нас станут на защиту Украины? Сколько из нас срочно эвакуируется или переметнётся на сторону агрессора, помогая мочить своих? Сколько из нас спрячется в подвалах и будет через GPRS рассылать текстовки "Мы боремся! Они не пройдут!", попутно напиваясь до усрачки, боясь увидеть то, что происходит снаружи?

Почему меня это волнует? Да потому что глупости всё это. Всё совсем не то.

Да, я уважаю позицию тех, кто "за" или "против", но не понимаю я такого. Мне это всё кажется показухой, не приносящей пользы никому, кроме себя, любимого :)

Примерно вот так.

По-перше, Помаранчева революція - це не істерія, якщо ти зміг помітити на ній тільки лозунги, слогани і обжираловку, це тільки внаслідок твого світогляду на той час і сьогодні. Я зміг розгледіти колосальну небайдужість в народі в якого завжди "моя хата з краю", жратви зразу багато не було, а от по морді дубинкою отримати можна було в перші дні і всі чекали війни, і те що вона не відбулась, зовсім не робить революцію фарсом. Думаю ти підїхав вже на банкет, а от з неділі до середи нічого веселого і істеричного в революції не було, була реальна арматура, хрестовики до палаток, якими проламати голову навіть в твому шоломі далеко не проблема, була сіра маса гоблінів, зеків, яким показали ворога, але не встигли сказати фас.

А те що ти похавав і покричав у своє задоволення, я так розумію тобі ж легше.

В нас в Україні десь мільйонів десять людей, якщо не більше, які готові були розвалити країну, тільки щоб ними командував зек-гвалтівник-рецидивіст Янукович. Тому нічого дивного нема в тому, що для тебе є і залишится назавжди "братня Росія", головне щоб твоя сім'я була ціла і ровер не ламався.

Так какое отношение не наша война имеет к нам?
А що для тебе "наша війна"? Думаю, що зі смертю Гітлера для тебе "Наша війна" взагалі втратила зміст.
Паническая боязнь, что мы будем следующей целью? Паранойя. Даже если и будем - что тогда? Многие из нас станут на защиту Украины? Сколько из нас срочно эвакуируется или переметнётся на сторону агрессора, помогая мочить своих? Сколько из нас спрячется в подвалах и будет через GPRS рассылать текстовки "Мы боремся! Они не пройдут!", попутно напиваясь до усрачки, боясь увидеть то, что происходит снаружи?

це вже істерія, тільки я не пригадую, щоб вона була присутня на цьому форумі. Де панічна боязнь? В кого? Та Україна сама смілива країна, то ж Раша озброюється як позволяють нафтодолари, то ж мабуть в неї якась параноя, а не в нас, ми ж все продаємо...

Почему меня это волнует? Да потому что глупости всё это. Всё совсем не то.

Да, я уважаю позицию тех, кто "за" или "против", но не понимаю я такого. Мне это всё кажется показухой, не приносящей пользы никому, кроме себя, любимого :)

...тобі видніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я от собі також подумав про фуболку. Тільки з написом "Я підсів на пропоганду".

Підходить на всі випадки життя, і на помаранчеву революцію і на війну з Грузією, і надалі багато ще що може бути. Універсальна футболочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

геноцид - це цілеспрямоване знищення осіб за тією чи іншою ознакою.

на будь якій війні вистачає нелюдів які не задумуючись стріляють у дітей та жінок, у беззбройних дідусів та бабусь - але це не геноцид - це військові злочини.

геноцид - це коли, для прикладу, є наказ "арештувати всіх євреїв", "винищити усіх чоловіків", "винищити 50% населення" - 

ні у косово ні у чечні не було таких наказів. а от про осетію розбиратиметься трибунал у гаазі, і коли пана сакашвілі таки посадять - усім буде дуже соромно... 

у тебе є неспростовні докази, що був наказ "знищити південних осетинів", "знищити росіян, що проживають у осетії"(підозрюю, що й снаряди систем "град" мали пам"ятку "як відрізнити грузина від осетина.10 відмінностей".

про чечню сперечатись не буду- це просто була гуманітарна акція російського уряду по відновленню конституційного ладу у суб"єкті федерації, який юридично не виходив з її складу.(півд осетія і абхазія вийшли зі складу грузії, були визнані іншими державами, не мали на своїй території незаконних збройних формувань....)

а от у косово, певно, виключно внаслідок фатальних співпадінь загиблі групувались за релігійними ознаками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аватар Plum'а наштовхнув мене на ідею:

IMG263-1218705873.jpg

Хтось поучаствує, чи буду сам для себе робити?

А чому , якщо ви такі патріотично настроєні, не підтримуєте свою країну написом на футболці ВІВА УКРАЇНА? Чи патріотизм виникає тільки під час якихось заворушень , а не в щоденному житті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стріляти уночі із градів по сплячому місту - фашизм. я не правий? 

якщо ідеалізувати картинку- то так:) підозрюю, що у місті спали( і не спали теж) не тільки бабусі, дідусі, жіночки і діти, кози, котики, песики, крілики, мишки та інші беззахисні створіння а також озброєні люди, що час від часу пострілювали в сторону грузії..чомусь...

Андрій, Саакашвілі обрав найгівенніший спосіб вирішення старого конфлікту внутрі рідної країни. Але тикати в нього пальцем з вигуками "фашист"....Росіяни у себе вдома робили жорстокіші речі, вони двічі фашисти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

геноцид - це цілеспрямоване знищення осіб за тією чи іншою ознакою.

на будь якій війні вистачає нелюдів які не задумуючись стріляють у дітей та жінок, у беззбройних дідусів та бабусь - але це не геноцид - це військові злочини.

геноцид - це коли, для прикладу, є наказ "арештувати всіх євреїв", "винищити усіх чоловіків", "винищити 50% населення" -

ні у косово ні у чечні не було таких наказів. а от про осетію розбиратиметься трибунал у гаазі, і коли пана сакашвілі таки посадять - усім буде дуже соромно...

ну ти і рубаєш, слухай а ти не "троцкист" :)

назбиралось до тебе багато питань:

що для тебе "істина", на що ти покладаєшся коли говориш свою думку, які аналізуєш джерела інформації і що для тебе джерело інформації, чи спираєшся на історичний досвід, чи деколи відкриваєш очі, чи задоволений життям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли пана сакашвілі таки посадять - усім буде дуже соромно... 

А якщо не посадять - то ти вийдеш перед усіма, і визнаєш, що з тебе аналітик не кращий, ніж нострадамус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому , якщо ви такі патріотично настроєні, не підтримуєте свою країну написом на футболці ВІВА УКРАЇНА? Чи патріотизм виникає тільки під час якихось заворушень , а не в щоденному житті?

Свою країну я підтримую:

1. Своєю працею, спрямованою на захист прав громадян.

2. Сплатою податків, не приховуючи своїх доходів.

3. Дотримуючись і поважаючи законодавство України.

4. Готовністю захищати свою Батьківщину, якщо на те випаде потреба.

Зрештою, айсті, я САМ вибираю, як мені підтримувати мою державу - діями, чи символами. Прошу мені не вказувати, розкажи краще про те, що ти зробила для України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така суперантитерористична держава як ізраіль з її суперантитерористичними законами підтримала грузію - ПИТАННЯ?

Росія продовжує геноцид націй, був геноцид козацтва з боку Царської Росії, геноцид українського народу з боку Радянської росії, геноцид чеченців збоку Російської Федерації, етноцид Білорусії та Сибірських народів, тепер етноцид народностей грузії. Мало того русскіх хочуть знову зробити мощною машиною для геополітики "купки" (та ні "купищі") в кремлі та інших індивідумів з кремльом в голові.

Боже збав мене від людисьок з кремльом в голові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уся справа тільки у тому, що мені НЕПОФІГ, те що відбувається із моєю країною - не пофіг коли її героями визнають есесівців; не пофіг, коли вулиці називають іменами невдах-терористів і фашистських прихвостней

Це твоя особиста точка зору, і нема чого нам її нав'язувати. Ті, кого ти називаєш есесівцями і прихвостнями - для когось куди більші герої, ніж для тебе... Вольтер, чи хто там ще? І зробили для України більше, ніж ти - я в цьому певен. А мені не хотілося б бачити вулиці ім. Сталіна, площі Леніна, і провулки Дзержинського. І мені так само не пофіг, що з країною - але якщо хтось на кшталт тебе пробує нав'язувати мені своє бачення - то краще йому цього не робити. Дивишся з усіх сторін на ситуацію - дивися. Хочеш пропагувати? Будь-ласка, вийди на майдан, і там пропагуй відкрито, а не ховайся під безликим ніком, і повтори перед реальними людьми все те, що ти пишеш тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому , якщо ви такі патріотично настроєні, не підтримуєте свою країну написом на футболці ВІВА УКРАЇНА? Чи патріотизм виникає тільки під час якихось заворушень , а не в щоденному житті?
Я довго ходив в першій в луцьку футболці з тризубом і написом "Дякую тобі Боже, що я не москаль". Правда, коли я їхав в Донецьк в 2006 році, то мені жінка не дала одягнути ту футболку, сказала що я живим звідти не повернусь... Що стосується підтримки України -- я працюю на користь держави, плачу податки, виготовляю потрібний для розбудови країни садово-городній інвентар, плачу зарплату тридцятьом українцям, рощу для України трьох синів. Я не краду, не вбиваю, не гвалтую. І відмовився виїхати на постійне місце проживання в США коли мав змогу і мене кликали, незважаючи на те що моя рідна бабуся туди виїхала, мій дядько, мої двоюрідні і троюрідні брати/сестри і купа іншої рідні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий, що ти перейшов від цитат до нормальної мови.

Вулиця Чорновола теж неоднозначно звучить, з огляду на Тарасика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у чечні було не так... чечня була в першу чергу чорним бізнесом... там росіяни знали де терористи, але не можна було стріляти, молодих пацанів яких призвали у 18 в армію убивали, а чеченців не можна було - це все лобіювалося, корені і армії і чеченських повстанців були у москві, фінансування і армії і чеченської боротьби за незалежність теж було у москві - ця війна, за великим рахунком, результат слабкості влади Ельцина останніх років його президентства.

але росіяни насправді показують більш прагматичну і цивілізовану політику (як це прикро не читатиметься у світлі останніх подій) ніж, наприклад, США і Україна. прикладів можуть бути десятки.

на рахунок грузії - я писав що війна не між грузією і осетію, а фактично спроба прощупати росіян руками саакашвілі з боку американців. справжніми винуватцями цього конфлікту можна сміливо назвати американців - вони пообіцяли сакашвілі, що росію вкоськають;

я вже писав - що у росії фактично не було іншого виходу. росіяни не проявляли надмірної жорстокості, стихне уся ця прозахідна істерія, пройде трошки небагато часу і усі це зрозуміють, і навіть найрадикальніші прихильники грузії.

іще один момент. панове українські націоналісти забувають про наявність російського націоналізму, і там де у нас десять тисяч радикалів, які витатуйовують собі тризуби - у росіян їх сто тисяч. путін при владі уже 8 років - і він стримує як крайні ліві сили у країні, так і крайні праві, а там, теж є немало гарячих голів, які хоч завтра анексують крим - от їх насправді треба боятися. а офіційну російську державу сьогодні - на мою скромну субєктивну думку ні. щоб зрозуміти дії росіян - уявіть себе на їх місці. 

прекрасний пост. від емоційного фашист, спляче місто і т.д. до чіткої аргументації. таким я тебе сприймаю, опоненте(хоча далеко не у всьому сказаному-опонент)

так, у росії не було іншого виходу. але чому? тому що вона по вуха влізла в чужі розборки. вона роздавала паспорти, вона озброювала(адже осетини були озброєні, чи не так??і озброїли їх не ми), вона підтримувала Кокойти(зає..сь хвамілія, вимовляю і тащусь) і Багабша у їх сепаратистських пориваннях. вона ТЕЖ заганяла ситуацію у тупик. і опинилася у цьому тупику разом з грузією. тільки грузини викрутились і стали "жертвою", а Росія, як завжди, занадто сильно розмахнувшись у своєму ударі, і опинившись на грузинській території, знову виявилась нестримною небезпечною силою.Кривавим мєдвєдом.Небезпечним сусідом і агресивним партнером. Вона нічим не краща і не філігранніша у своїх діях за США. і основа їх аргументації при таких діях: а вони(США) теж каку робили!!і виникає не раз поставлене питання: а чому орієнтуватись на все гірше, що є у США?

ти кажеш, немає сенсу боятись російської влади...є сенс. вона толрує дії і с лова радикалів. Лужкових, Затуліних, Євразійців. вони бавляться з джинами але жодної гарантії, що вони керують ними. будь-яка влада самовпевнена, і не завждт дає собі звіт у тому, на скільки вона керує процесами. і не виключено, що через рік-два під тиском обставин і думки скритих радикалів, що бутуть уже при владі, танки заїдуть до нас у гості а літаки будуть бомбити газопровід Уренгой-Помари-Ужгород.

І ще одне-прагматизм не повинен відміняти почуття власної гідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://durdom.in.ua/site/video/id/11/page/2.phtml

Без коментарів....

І хто тут ще буде співати про толерантність до сусідів? Такі розуміють тільки в морду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха11, як поверхнево ти читаєш чужі пости. зокрема, пост урси.........

Tolik_lt, а нафига их читать??? Ведь есть только единственная правда ;) Всё остальное - неважно.

2romaxa11

По-перше, Помаранчева революція - це не істерія, якщо ти зміг помітити на ній тільки лозунги, слогани і обжираловку, це тільки внаслідок твого світогляду на той час і сьогодні. Я зміг розгледіти колосальну небайдужість в народі в якого завжди "моя хата з краю"

Или же ты смог вычитать это позже в проснувшейся прессе? Ты можешь оторваться от романтичных представлений о событиях тех дней? Ты можешь шире взглянуть на происходившее? Неужели, у тебя до сих пор глаза зашорены?

А те що ти похавав і покричав у своє задоволення, я так розумію тобі ж легше.

Ты можешь думать, что хочешь. Но если ты не знаешь, что я делал в Киеве - не нужно рассказывать сказки, угодные твоему самолюбию ;)

"Похавать" и "покричать" - это для 50% Майдана (если не больше). Мне это было неинтересно, хотя сомневаюсь, что это интересно тебе ;)

Тому нічого дивного нема в тому, що для тебе є і залишится назавжди "братня Росія", головне щоб твоя сім'я була ціла і ровер не ламався.

Знаешь, romaxa11, мне очень неприятно, что ты не умеешь читать. Я не буду повторять написанное выше - всё равно ты это не увидишь, а даже если и увидишь - то даже не попытаешься прочесть.

Да, и ещё ты забыл упомянуть про фотоаппарат! Самое главное - это чтобы всегда запасные аккумуляторы с собой были :D

А що для тебе "наша війна"? Думаю, що зі смертю Гітлера для тебе "Наша війна" взагалі втратила зміст.

Оставлю без комментариев эту очень глубокую мысль, ибо противно.

це вже істерія, тільки я не пригадую, щоб вона була присутня на цьому форумі.

Что ещё раз подтверждает, что ты очень невнимательно читаешь посты собеседников, даже тех, кто из одного с тобою лагеря.

Почему-то когда кто-то хоть слово скажет против Украины - вы его заклевать готовы, отстаивая её. Хорошо, патриоты.

А когда начинают наезжать на ту же Россию - с удовольствием подключаетесь. Тоже хорошо, да? Проявление стадного инстинкта? ;)

У меня предложение - а вот сделайте раздел политика закрытым для всех, кто не поддерживает вашу точку зрения, и общайтесь там между собой. Но если вы предпочитаете иметь этот раздел открытым, чтобы скучно не стало, научитесь воспринимать мнение оппонентов и попытайтесь понять то, что вам говорят ;)

Извини, romaxa11, но мне уже почти расхотелось общаться с тобой в разделе "Політика" - хотя ты вряд ли от этого расстроишься :)

tamiris, подонков хватает везде :D А когда им хорошо платят - они и не такое могут с экрана морозить. Дать им в морду - очень хорошее решение. Только для начала нужно собрать побольше народу, а потом внезапно наскочить и дать по морде сразу всем плохим соседям. С такой силой, чтобы они больше не встали, а то ещё мстить начнут - тогда ой как нехорошо будет смельчакам...

У меня родственники в Подмосковье живут. Они сюда приезжали за последние пару лет несколько раз (после Майдана). Знаешь, они настолько зомбированы там, что аж страшно. Такое впечатление, что подобные передачки занимают 90% эфирного времени в России. Я каждый раз оставался в шоке после разговора с ними. Тяжело. И вряд ли удастся скоро выбить эту дурь из их голов :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка нафіг толерантність?? вам плюють в лице, а тут толерантність!

Дуже хороше відео щодо свободи слова в Росії, таке хамло ведучий не дає вставити слово Гриценку!

В кльова фішка, жаль я не маю змоги поїхати:

Вчора відбувся матч "Спартак (Москва) - Динамо (Київ). Наші перемогли в Москві 4:1. Частину фанатів Динамо не пустили на територію Росії, бо в них виявили прапори Грузії. Так от, якби на матчі-відповіді в Києві вивісити величезний прапор Грузії на весь сектор! Або ще забезпечити прапорцями маленькими вболівальників, оце було б кльово. Росія по любе буде дивитись футбол, незважаючи на всю цензуру, а таку річ дуже вже важко буде приховати з кадра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от, якби на матчі-відповіді в Києві вивісити величезний прапор Грузії на весь сектор!

а зачем?

Каха Коладзе уже давно в Динамо не играет...

как по мне флаг Грузии на матче Динамо-Спартак мало уместен...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що скрізь, де присутні росіяни, повинні майоріти прапори вільної Грузії. Щоб вони бачили, і знали, що не всіх легко на коліна поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені тут така думка в голову прийшла: в росії зараз склалася практично ідеальна ситуація і нагода для невизнаних республік добитися своєї незалежності. При чому це можна зробити без кровопролиття при грамотній політиці лідерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені тут така думка в голову прийшла: в росії зараз склалася практично ідеальна ситуація і нагода для невизнаних республік добитися своєї незалежності. При чому це можна зробити без кровопролиття при грамотній політиці лідерів.
ну наприклад в Чечні всіх грамотних лідерів росіяни вирізали, разом з 70% населення цієї республіки. І це, помітьте, Кремль не вважає за геноцид. А Рамзан Кадиров -- путінський найомник, бидло рідкісне... нажаль.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі, що якщо якась із республік РФ захоче незалежності, голосно про це скаже усьому світові, все правильно зробить з юридичної точки зору, то росія може опинитися у дуже незручному становищі. Наприклад, Північна Осетія вирішила вийти зі складу Росії. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну наприклад в Чечні всіх грамотних лідерів росіяни вирізали, разом з 70% населення цієї республіки. І це, помітьте, Кремль не вважає за геноцид. А Рамзан Кадиров -- путінський найомник, бидло рідкісне... нажаль.

а может в таком случае давай поговорим о геноциде русского населения в чечне? Кторое еще до войны было сведено под корешок, а те кто выжил стали рабами? Может ты раскроешь глаза на то что там до войны останавливали транзитные поезда и грабили? (но как же, для прогрессивных демократов не суть важно, все русские - априори оккупанты) Но война была не по этому поводу.

По итогам войн, проведенным чеченской стороной из 140-160 тищ погибших только 30-40 тыш было чеченцами.

Кто то тут кричал о том что цинизма не встречал еще такого? Так вот господа демократы, я тоже не встречал такого ценизма, вы очень умеете широко закрывать глаза на одно и видеть только розовые оттенки другого.

Мое мнение о Саакашвили - диктатор, причем глупый. Если хочется объединить страну - то "градами" ничего не добьешся (во всех западных СМИ отсчет войны начался со ввода войск РФ, а не с объявления сначала о мирном урегулировании а потом приказа к обстрелу Цхенвали), ели Саакашвили такой белый и пушистый то пусть бы мирно договаривался, по тихому снайперами завалил бы верхушку, пошло купил бы, а не втягивал свою же страну в военные действия, причем совершенно сознательно.

З.Ы. Рамзан Кадыров, как ты выразился быдло, как раз прекратил распри среди своих, он своими быдляцкими мозгами и продажной жалкой душенкой подумал что простой народ хочет мира, и взял да и отправился в горы собирать людей и под амнистию сдавших оружие, подводить. Как же, скотина, надо было до последнего чечена воевать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...