Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Давай забудем обо всем,

Давай сначала все начнём,

Забудь обидные слова,

Я был не прав, ты не права

Це перемога!

Вітаю всіх! :_07:

2342.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

http://forum-ekaterinburg.ru/showthread.php?t=552

активніше регаємся і обговорюємо цю тему на цьому форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты меня не понял. Читал я то, что троцкист писал раньше. И по-этому имел ввиду "нафиг с пляжа насовсем".

Дик усьо зобанили Троцкиста, на 10 днів, я думаю він якщо появиться то і не надовго.

read more: http://community.livejournal.com/boardlutskua/2009.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перемога!

Вітаю всіх! :_07:

Ти про що? Про це: Російський флот потопив грузинські кораблі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, я як топікстартер, хочу вам сказати, що тема перетворилась в суцільний флейм-офтоп.

Хто хоче когось банити, пишем модератору. Прохання надалі не переходити тут на особистості.

На місці модера потер би офтоп, попередив винуватців профілактичним РО на день. Надалі всі висловлювання, які якимось чином ображають нашу державу стирати і автору БАН на довший термін. Яка нафіг демократія на Борді?? Це приватний форум.

Надалі пишемо тут по темі, не реагуйте на провокаторів, це я вам кажу як досвідчений "борець", який пам’ятає ще Бейбарса-Амінодава і Ко :_07:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты меня не понял. Читал я то, что троцкист писал раньше. И по-этому имел ввиду "нафиг с пляжа насовсем".

Дик усьо зобанили Троцкиста, на 10 днів, я думаю він якщо появиться то і не надовго.

read more: http://community.livejournal.com/boardlutskua/2009.html

Сцуко, мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хлопаки молодці, блін а я тут з вірусякою борюса нет пропадає, блін я з вами.

Демократія як закон - це повна х....я, бо любий закон можна перекрутити таким чином, щоб поставити всіх раком. Демократія моральна штука сильніша. Тут не озброєним оком можна побачити хто що робить і які точки зору висловлюють, але висловлюй та не заганяйся і нема чого до рускіх Вольтера підписувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Чому троцкіст, росіянин зі Свердловська, розписується на Луцькому форумі за осетинів, росіян, та інших?

Уточнення:

Краснотурьи́нск — город областного подчинения в Свердловской области России. Крупный промышленный и культурный центр Северного Урала. Градообразующее предприятие — Богословский алюминиевый завод. Преобразован в город в 1944 году из посёлка Турьинские рудники.

Население — 62,6 тыс. жителей (2006).

Расположен на восточном склоне Северного Урала, на реке Турья, в 3 км от железнодорожной станции Воронцовка, в 426 км к северу от Екатеринбурга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА ПОТОПИЛИ ГРУЗИНСЬКІ КОРАБЛІ

http://pravda.com.ua/news_comments/2008/8/13/79855.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому троцкіст, росіянин зі Свердловська, розписується на Луцькому форумі за осетинів, росіян, та інших?

Уточнення:

Краснотурьи́нск — город областного подчинения в Свердловской области России. Крупный промышленный и культурный центр Северного Урала. Градообразующее предприятие — Богословский алюминиевый завод. Преобразован в город в 1944 году из посёлка Турьинские рудники.

Население — 62,6 тыс. жителей (2006).

Расположен на восточном склоне Северного Урала, на реке Турья, в 3 км от железнодорожной станции Воронцовка, в 426 км к северу от Екатеринбурга.

Госссподи, село-то яке! Ще й по ту сторону Уралу... Азія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін тре переховати кораблих який біля Нашого краю стоїть, а то припливуть ВМФ РСФСР і заатакують його біля причалу. уроди уродами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd, тобі не набридло? Цитати - це не хліб. Це не зброя. Це не інформація. Це не люди. Це не держава. Це не територія. Це просто словоблудство, яке не стосується реальних подій. Молодець був Вольтер, гарно говорив. І що? Духовно багатшими від цитування Вольтера ми не станемо, а от навчившись об'єднуватися - однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd тут вже всі зрозуміли що ти ображений і так просто не здашся, удачі, читай Вольтера, ненавидь Україну, короче буть гуманістом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перемога!

Вітаю всіх! ;)

Ти про що? Про це: Російський флот потопив грузинські кораблі?

Ні, про це: Грузия выиграла войну в конечном итоге.

Звичайно, це не повідомлення інформагенств, його і не буде, так, мысли вслух :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо банити то зразу не забудьте про ProhorIvanov

Подивіться на лінки в його месагах, суцільна ахінея. Хоча він не відписує тут, але нащо він нам взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грузинський прапорець ви можете придбати у магазині підприємців Пундорів, по вул. Ярощука, що за Університетом, перед музеєм Волинської ікони.

Повністю підтримую такі речі:

періодичний бан троцкіста за агітпропівський копіпейст і хамські висловлювання( виключно по факту). назавжди- дуже звабливо, але недемократично;)

коли дискусія затягується- неправі обоє:)

Духовно багатшими від цитування Вольтера ми станемо.

Ярчик, ти ж як юрист, розумієш, що у дискусії має перевагу той, хто зберігає спокій:)у нього менше шансів на необережну помилку:)друже, бережи свої нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо банити то зразу не забудьте про ProhorIvanov

Подивіться на лінки в його месагах, суцільна ахінея. Хоча він не відписує тут, але нащо він нам взагалі.

Пля... тацевопше... тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, ти ж як юрист, розумієш, що у дискусії має перевагу той, хто зберігає спокій;)у нього менше шансів на необережну помилку:)друже, бережи свої нерви.

А в дійсності - я спакоєн, как дохлий лєв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но-но-но дядьку биррррррррр. Тебе вже трохи занесло. Від таких потвор як троцкіст і і іже користі небагато, але ми його вбивати не будемо, його просто відправлять в бан, щоб він мав більше часу насолоджуватись життям в свому рідному супер-пупер місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте забанимо усіх, на кого є хоч якась підозра? ;)

Причому тут це?

Ти йдеш на ведмедя полювати з рушницею, чи газетою?

Так само і тут: ти збираєшся покорити пропагандиста цитатами?

Відповім і тобі цитатою: Inter arma silent legis, що означає "Під час війни мовчать закони", або, більш поетино - "Під брязкіт зброї мовчать закони". Так само й тут - під час інформаційної війни, коли на східних форумах сторінки пухнуть від постів на кшталт "ХАХЛЫ-ПИД@Р@СЫ ВМЕСТЕ С ВАШИМ ЮЩОМ И ПЕНДОСИЕЙ МЫ ВАС ВСЕХ СУКИ ПАГАНЫЕ ВЫ..БЕМ ГОЛОВЫ ПААТРЕЗАЕМ" - ти збираєшся, цитуючи Вольтера, щось втовкти в голови найманих писак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

український націоналізм - це антимоскалізм
тут не згідний, просто є український націоналізм, яким відображений по відношенню до всіх націй, а є антимоскалізм - це український націоналізм, який проектується на Росію, і те що він такий потворний вина не українського націоналізму, а сутності держави на яку він спроектований. Правда важко уявити українського антилитовця, чи навіть антибілоруса, а от антимоскалів тут купа.

і ще відмежовувати російську владу від російського народу (підкреслюю не нації, бо хрен знає хто вони такі з такою кількістю колоній і іммігрантів) неможна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора по ері виступав Яворівський, так от з Києва подзвонив один дідок і сказав, якби так організувати, щоб коли часом війна він міг отримати автомат і стріляти ворога а не відсиджуватись в підвалах, бо цей дідок на відміну від вольтерівців знає, що краще погана незалежність ніж найкраща колонізація (от колись були часи Україна союзу щороку 70млрд кубів газу давала от класно було, щеб раз так, приходьте гості дорогі ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні а війна ще не закінчилась, ті суки ще катаються по Грузії репортаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так нас тут на заході швидше польща колонізує - про що ти говориш, ромаха? кого стріляти???

польща уже роздає карти поляка львівянам - чи цього ніхто впритул не бачить?

Шо там львів"янам хто роздає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...