Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Ой, ми ще й знаємо буковки, якими пишуть ці кляті пендоси? Ай, які ми грамотні! А ще які віршики знаєш?

Польских не знаю, извини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Бо шо таке? Хіба інтереси росії обмежуються Україною і Америкою? А як же Чехословаччина і Фінляндія? Росія ж любить вводити туди миротворчі контингенти... І не тільки туди. Як то кажуть,

"Скільки вовка не годуй -

У ведмедя довший ... хвіст".

Треба вчити, друг троцкіст! Коли на курси польської мови записуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо шо таке? Хіба інтереси росії обмежуються Україною і Америкою? А як же Чехословаччина і Фінляндія? Росія ж любить вводити туди миротворчі контингенти... І не тільки туди. Як то кажуть,

"Скільки вовка не годуй -

У ведмедя довший ... хвіст".

Треба вчити, друг троцкіст! Коли на курси польської мови записуєшся?

В финляндию и чехословакию входил СССР. В том числе - лучшие кадры МГБ Украины.

Напомню для плохих памятью:

КП (У) - было.

НКВД, МГБ (У) - было.

а коммунистическая партия РСФСР появилась только в конце 80-х годов.

С вас и спрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В финляндию и чехословакию входил СССР. В том числе - лучшие кадры МГБ Украины.

Напомню для плохих памятью:

КП (У) - было.

НКВД, МГБ (У) - было.

а коммунистическая партия РСФСР появилась только в конце 80-х годов.

С вас и спрос.

СССР, РСФСР, ГЕСЕР... які ще абревіатури знаєш? Від вивіски нічого не залежить, пора вже знати - вроді ж дорослий чоловік.... За всім стояла расєя - вєлікая і нєпакалєбімая, во главє тобі подобних ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, ми ще й знаємо буковки, якими пишуть ці кляті пендоси? Ай, які ми грамотні! А ще які віршики знаєш?

Yarchik, без обид, но Джон Леннон не был американцем, хоть и жил там последние годы жизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передостанні три-чотири пости - яскравий приклад московської пропаганди на борді :)

Уявляю, що вони в себе в Расєї говорять...

Повесели нас ще, троцкіст...

А фотку Медведика голого маєш? :) Пошукай, порий... ваші московські придурки умудрилися порнуху знімати, де Юля з Саакашвілі тіпа сексом займаються - знайди нам і таку, де Вова Путін імєєт ДАМ. ДАМ - Дмітрій Анатольієвіч Мєдвєдєв...

это моя личная точка зрения.

шо, глаза жгет?

"You may say I'm a dreamer

But I'm not the only one

I hope someday you'll join us" (це)

;)

Normal people will NEVER join too you, as you may too think! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто-небуть, я вас дуже прошу, заберіть цю російську стрічку новин з борди! Задрав вже! Немає російських форумів? Вали туди червоним прапором махати. Миротворці, блін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троцкист, а песня была совершенно не о том!

Imagine there's no countries

It isn't hard to do

Nothing to kill or die for

And no religion too

Imagine all the people

Living life in peace...

Не стоит переделывать её под себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троцкист, а песня была совершенно не о том!

Imagine there's no countries

It isn't hard to do

Nothing to kill or die for

And no religion too

Imagine all the people

Living life in peace...

Не стоит переделывать её под себя.

Вот именно.

Жаль, наводчики-саакошлилисты гаубиц от этого были далеки.

Это действительно грустно.

Я по убеждениям - анархист, и эта песня для меня - гимн.

Но я правый анархист. Не трогай меня - я тебя не трону, а тронул - получи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троцкіст, анархіст... проситься ще одне слово - онаніст... нє трогай мєня... тронул... получі... как трогатєльно пішешь...

:lol: Разрєшитє за вас падєржацца (то бишь, патрогать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, ми ще й знаємо буковки, якими пишуть ці кляті пендоси? Ай, які ми грамотні! А ще які віршики знаєш?

Польских не знаю, извини

а не мішалоб вивчити , всетаки основатель твоєї кантори був поляком , так сказать із уваженія к великому человеку. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, ми ще й знаємо буковки, якими пишуть ці кляті пендоси? Ай, які ми грамотні! А ще які віршики знаєш?

Польских не знаю, извини

а не мішалоб вивчити , всетаки основатель твоєї кантори був поляком , так сказать із уваженія к великому человеку. :lol:

это истерика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1, только подпись измени, пока патриоты нашего пошиба ничего не принесли государству, в будущем возможно

Не патріоти, а Петріоти. Разница небольшая, но существенная :lol:

Хоча "трьохсоткі" також непогані, але.... Ну ти зрозумів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это истерика?

"Ой, вчєра тааакую коофтачку відєл - ета істєріка! Філіп Кіркорав умрьот ат завісті!" (С) Андре Тан, передача "Шанс", неодноразово.

Видатних людей цитуєш, троцкіст :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, забань вже цього горлопана. Дістала вже й тут ця Бригада С РУ :lol:

зачем же его банить? за то, что он имеет другую точку зрения, которая не такая как у большинства здесь присутствующих??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказал Вітяня:

"Хочешь - канфєтку пасасать?"

Атвєтіл Діма:

"Давай-давай!"

http://video.bigmir.net/show/38107

Яскравий приклад того, що Росія не втручається в справи інших держав. А канфєти, сукі, жруть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, забань вже цього горлопана. Дістала вже й тут ця Бригада С РУ :lol:

зачем же его банить? за то, что он имеет другую точку зрения, которая не такая как у большинства здесь присутствующих??

За пропаганду домінування Росії над Україною, за надлишковий постінг непотрібних новин. Чи ти думаєш, що ніхто не вміє шукати новини по інтернету, і потребує послуг троцькіста, який викладає лінки на новини і фотографії з російських сайтів? Нагадаю тобі: борда знаходиться в зоні .ua, а не .ru. Який смисл пересипати повідомлення посиланнями на однобокі новини?

icetea, буду тобі вдячний, якщо наведеш лінки на локальні форуми російських міст, де хтось проводить проукраїнську політику. Але не думаю, що ти їх там знайдеш. Тому що їхні модератори таких юзерів банять, а Тараса Зеленяка (здаєьтся, так) - в росії засудили за "приниження росіян в інтернеті".

andynd, наведеної тобою позиції Вольтера це теж стосується. Ти будеш сміятися, але засуджений в Росії Тарас Зеленяк на своїй сторінці тут http://zelenyak.livejournal.com/ теж вивісив фразу Вольтера, як епіграф. І тим не менше, ось що сталося.

Досить вже всякому потороччю навішувати нам свою лапшу на вуха. Невже самі не розберемося, що - добре, а що - погане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

В финляндию и чехословакию входил СССР. В том числе - лучшие кадры МГБ Украины.

Напомню для плохих памятью:

КП (У) - было.

НКВД, МГБ (У) - было.

С вас и спрос.

а Расея не обявляла себе правнаступницею серусеру? Діяла так і діє як совіти і Російська імперія , розділяй і властвуй (с) ставлять у руля свого таваріща , а він просить допомоги у старшого брата, і братан проводть операцию по прінужденію к міру,(це дреба до такого додуматись)напевно дух Пушкіна з Лермонтовим визивали. :)

Спасібо що просвітив ,а тоя мучився питаням ,яка курва мене загнала в Афганістан (افغانستان) в 80 році після різдва,

тепер дякую КПУ за те що півтора рокі помагав дружньому народу , там дерева сдили , школи строїли. ;) (заголовки тодішніх газет),тільки той народ бачив десь ту поміч.( з мого підрозділу за півтора роки 16 убитих 25 комісованих, з легкими ранами повертали в частину , всьго  як перетнули кордон було 56 солдатів.)

а може й справді КПУ винна , пару місяців спочатку я служив на Україні , а так в полку було процентів 75 українці , в основному західняків, ;) , в нас даже узбеки і чеченці по українські говорили , осьтакі були окупаційні Українські війська. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще тут почитайте: http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/4/48489.htm

36-річний мешканець Новосибірську Тарас Зеленяк, етнічний українець, син відомого вченого Тадея Зеленяка, вихідця зі Львову, звинувачується в розпалюванні національної ворожнечі.

Вони нас судити можуть, а ми їх банити не маємо права, бо Вольтер так не велів... да, Україно, з такими синами й дочками ти точно скопиздишся нижче плінтуса... :lol: краще б тобі вже бездітною бути....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предлагаю вынести троцкист-у устное предупреждение за излишний копипаст.

и этим ограничиться.

как по мне - он "ближе" к конфликту. и возможны эмоции

на это тоже стоит делать скидку.

а банить - не за что. имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребята не розводьте срач в гілці, ьуь в нас демократія звичайно але 4 ро вже паряться в бані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ярчик, 

але ж це ми себе позиціонуємо, як демократична країна, чи не так?

у демократичних країнах можна висловлювати свою точку зору, чи я помиляюсь?

для того щоби розібратися треба обовязково вислухати дві сторони чи я неправий?

як може бути інформація у інтернеті "надлишковою"? як можуть бути "надлишковими" пости "у тему"?

як можна забрати у людини право відстоювати свою точку зору? обгрунтовувати свою точку зору -

тими самими повідомленнями із інтернету?

Ти пробував переконати психічно хворих у тому, що вони психічно хворі? Спробуй, в тебе нічого не вийде.

Так само і троцкіст - сидить собі десь в Дніпропетровську (швидш за все, можливо, я помиляюся - хай він сам признається, звідки), і ложив він на Україну, на українців і на демократію разом взятих. Він бачить тільки ті факти, які він бачить, а те, що бачить цілий світ - він не бачить. І нічим ти його не переконаєш. Якщо в тебе не достатньо розуму, щоб самому орієнтуватися в ситуації - прислухайся до думок троцкістів і йому подібних. Я ж вважаю, що ніхто не повинен займатися пропагандою домінування Росії в Україні. Це - злочин, і посягання на суверенітет держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...