Перейти до змісту

Всеукраїнськоий фестиваль української альтернативної музики «Бандерштат-2008»


Рекомендовані повідомлення

Скоро!

Це буде повстанський квест, будете їздити по лісі, заміновувати мости, шукати схрони, лазити по деревах і ому подібне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну я як завши. Підтримую. Люблю усілякі тематичні покатухи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значицця так...

О 8:30 збираємося біля Лесі , котора Українка, і рулим стрункою колоною по місту. Далі виїжджаєм до Гаразджи, табір "Сонячний", де нас чекатиме шоу-дійство "Бандерштат". Гуртуємось у банди (скіко в банді рил пока не знаю, визначип по ходу) і стартуєм квест повстанський, сміло і задорно :horse:

Бажання капітанів мати розум в картах (не в тих, шо грають, а в топографічних) і компаса хоть раз в руках вертіти, шоб міг знайти де південь , схід, а також ближче кооператива з пивом. Будем на байках в лісі йожиків ганяти, по деревАм карабкатись, мов мавпи, шо банани на соснах шукають, а також їздити по стежкам очманіло, стріляти в банки і шукати шось ... придумаєм , не сцать! (хто буде трускавки та квіти тирить в насєлєнья - рівняєцця до ворогів народу й так само підлягає страті шляхом повішання на вербі )

Сьогодні був я там, у лісі, з'їздив до холєри кілометрів, так шо готуйтесь, чистьте цепи, мажте шмайсери,( також прасуйте мешти - гігієна ж!) і вйо в неділю смажити ковбаски ! Але до того мусім їхать квест, шоб всі дізнали приткість та смєкалку наших козаків на біциклах :sm110:

Усьо по ходу, далі будем бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сьогодні хтось їде на фестиваль? Дуже хочеться послухати музичку, але самій страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні багато хто їде, але здебільшого не велосипедами. В основному через дощ.

А з досвіду перебування на Тарасі Бульбі: після шестигодинного концерту ой як не хочеться крутити педалі...

Хоча все можливо. Ближче до 17 будем визначатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра не буде дощів, хіба маленький хвилин 15 покапає і то зранку.

я може теж би поїхав сьогодні ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиць

Взагалі з назвою начудили... хоча, в принципі, мені пофік, як то назвуть. Аби всім було добре :sm128:

Завтра о 9:00 старт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо? гисметео не на@б@ло, сцуко дощ! :)

Но ми ж українці, шо нам той дощ! :)

Шо , квест проводити, бо я не знаю, то буде повний ахтунг, атвєчаю!

Я вчора ставив ввечорі КП - дороги в лісі - повний ацтой, пару раз навернувся, а малий зі мною їздив, то пєтуха зломив на байку... карочі ж@па... сьодні буде гірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку не виїжджав.....

Дощ сцуко, + треба було б Флай веї знімати...... бо на них в мокрому лісі ЖОППА........

А вдень все-таки зганяв на Бандерштат подивитися в Гаразджу.......

Вибачте на слові, ГІВНО.............

Не сподобалось. Музика ще може бути, але слова....... ПРОСТО ПІЗ......ЄЦ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музика місцями ще може бути... Так було б точніше.

І велика помилка була запросити Помилку резидента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно зізнаюсь, не приїхала через дощ, хоча в половині сьомої вже пила каву і збиралась морально.

вечірком каталась, на фестиваль навіть не заглянула, бо в голові було одне: певний кілометраж і певний темп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, на сліках в лісі це жесть, адреналінчик ще той, особливо на поворотах на спусках :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фестивалі був...правда під вечір, в суботу повертався дамой в дощ, повністю був налаштований крутити в дощ, бо цілу суботу відкатав при аналогічній погоді, але майже під самим будинком проколов заднє колесо, як оказалось клей висох а запасної камери не було, цуко. Прийшлося чекати поки відкриється перша вело-точка на Варшавці А тоді вже пізно було в центр рватись, профтикав вже вас...Від концерту був в шоці, помилка резидента вапше ацтой ( навіть з великої букви не пишу ) вийшло обдуте оббухане чудо, з підведеними чорним очима, в жіночих шмоткахЄ все в обліпку, одні кості, помурчало собі під ніс, і поділось...а перед ним чувак там волав, а всі головами трусили, на деяку мить мені здалось шо я попав в ад, аж волосся дибом стало, але пиво трохи зглажувало обстанівку. Що вразило, перед сценою, була величезна площадка багнюки справжнісінької(ну так дощ два дні йшов) так от вони всі там скакали, матиляли патлами і волали...На довго мене не вистачило, башка заболіла і я попер дамой. На Рівненський зустрів Лілю з Лєксом, він бідолашка проколов колесико щойнопридбаного шосера, і явно був в не в захваті...Але все закінчилось добре...Бандершат рулить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бортирував руками новісінькі безкордові Детонатори без монтажок.... ключами від дверей... інакше не злазили.

Прямо на Рівненській.... а навпроти шарились курви.... РАМАНТІКА БЛЯ........ :):_17::_16:

Ще й гуму не так вдів... МАТЬ МАТЬ МАТЬ...... темно було [censored]....... прийшлося ще раз знімати.

Другий раз проколююсь скобою від степлера. ПЛЯ.... Захисний прошарок цій суці.... по барабану.... ввійшла в 8 атмосферний Детонатор як гарячий ніж в масло.

Порада для всіх... !!!!

Коли зупиняєшся біля обочини, краще за все ...... ЗРАЗУ ЗІЙТИ З ВЕЛА........ а не розмовляти по телефону сівши на раму......!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

want some real street video? :_20:

nice relax

http://rutube.ru/tracks/916140.html?v=8f68...50f846bb32b9d15

back to home

http://rutube.ru/tracks/916216.html?v=c4e0...dbe18f6b57b12ca

З.І. Вибачайте поки що за галімі ракурси, тільки но намагаюсь звикнути до камери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...