Перейти до змісту

Всеукраїнськоий фестиваль української альтернативної музики «Бандерштат-2008»


Рекомендовані повідомлення

Фестиваль проводитиметься на території табору літнього відпочинку дітей «Сонячний» у селі Гаразджа поблизу Луцька. Кошторис заходу - близько 100 тисяч гривень, більша частина яких піде на оплату виступів учасників, оренду сцени та технічне забезпечення.

Організатори очікують від двох до п’яти тисяч відвідувачів із різних регіонів України. Ночувати глядачам доведеться у наметах, які розіб’ють на прилеглій до табору території. Окрім того, працюватиме польова кухня, де варитимуть повстанську кашу. Під час фестивалю демонструватимуться виступи з бойового гопака. Відвідувачі зможуть розважитися в іграх у полотняний м’яч (сокс), киданні пластмасової тарілки (фрізбі) та подоланні перешкод без технічних засобів (паркур).

На фестивалі виступатимуть понад два десятки гуртів із Західної України та Києва, серед яких популярні гурти «Анна» та «Кому Вниз».

Серед учасників свята організатори розіграють поїздку до Мюнхена на могилу очільника українських націоналістів Степана Бандери. Також на фестиваль до Луцька приїде онук Бандери – Степан Бандера-молодший.

Довідково:

Вперше фестиваль «Бандерштат» відбувся у 2007 році у Луцькому парку відпочинку імені Лесі Українки.

;) Ну що скажете Товаріщі??? Покрутимо??? Відтягнемось??? Пожаримо які-та приколи??? Пивасіга бахнемо??? :)

Ваші ідеї, побажання, пропозиції... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алле, народ велобайкерский!

Тут управление по делам семьи и молодежи попросило меня (то есть друида, но он не может) организовать на Бандерштадт пешеходный квест. Так вот: а чего бы не устороить в это воскресение покатуху в Гаразджу, так скать совместить приятное с очень приятным? А там на выбор: либо параллельный велоквест, либо велоориентирование для начинающих. Это все в формате: "велопробег к Бандерштадту"(организованный, возможно даже с ГАИ) плюс там соревнования (на пару часов) и далее культурная пльограма. Как? Да-не?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от і думаю приїхати в вишиванці на шосері :) айда, народ

+1

Алле, народ велобайкерский!

Тут управление по делам семьи и молодежи попросило меня (то есть друида, но он не может) организовать на Бандерштадт пешеходный квест. Так вот: а чего бы не устороить в это воскресение покатуху в Гаразджу, так скать совместить приятное с очень приятным? А там на выбор: либо параллельный велоквест, либо велоориентирование для начинающих. Это все в формате: "велопробег к Бандерштадту"(организованный, возможно даже с ГАИ) плюс там соревнования (на пару часов) и далее культурная пльограма. Как? Да-не?

Я ЗА!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановне велопаньство!

В неділю організовується велопробіг вулицями міста з приводу "бандерштату" :)

Прошу всіх бажаючих долучитися до дійства на своїх двоколісних друзях! Вдягайте свої вишиванки, беріть прапорці і вйо!

Вирушаємо від пам'ятника Лесі о 9:00 у супроводі машин ДАІ по маршруту 15-ки і далі у Гаразджу до табору, де буде стартувати "Повстанський квест".

Усіх небайдужих прошу повідомити про міроприємство своїх неінтернетизованих велодрузів!

ЗІ Явка vanus'a обов'язкова! У вишиванці!!! :)

всі питання далі до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут в мене про сорочку-вишиванку вже питають

для тих, хто немає в мене є!! в мене є вихід - це боді-арт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є вихід - це боді-арт :)

Хммм...

І ти в стані "забацати" боді-арт в стилі Вишиванка? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є вихід - це боді-арт :D

Хммм...

І ти в стані "забацати" боді-арт в стилі Вишиванка? :)

хмм, а чого ж ні, даєш палітру фарб, пензлика, 100 г соку :D таке вийде :D:D

ладно, без жартів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1

Принципово не приймаю участі в політичних заварушках, а тим більш, де в назві є Бандера, Ленін, Сталін та інші куміри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принципово не приймаю участі в політичних заварушках, а тим більш, де в назві є Бандера, Ленін, Сталін та інші куміри

афігєть. при чому тут політика? вишиванка і прапор твоєї батьківщини - де тут політика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1

Принципово не приймаю участі в політичних заварушках, а тим більш, де в назві є Бандера, Ленін, Сталін та інші куміри

дело ваше :rotate:

От себя добавлю не для протокола:

этот велопробег и квест - первый и ,возможно, самый главный и важный шаг к сотрудничеству АВЛ (ассоциация велосипедистов Луцка) и Управлению по делам молодежи и спорта. Воскресное мероприятие не является политической акцией. Для нас это в первую очередь шанс вырасти из кучки велобайкеров до мощной велоассоциации, отстаивающей свои интересы и цели.

к тому же это мост дружбы между АВЛ и людьми, которые в будущем могут финансировать наши акции и мероприятия.

Никого не заставляю, но этот шанс я не упущу и соберу людей любыми способами! И квест проведу вне зависимости от того, поддержат меня велосипедисты или нет.

ЗЫ Я , кстати, тоже жутко аполитичен и никогда не поддерживал никакие пристрастия: на востоке Украины я буду доказывать, что во Львове не ходят бандеровцы с автоматами, а на западе - что русскоговорящие тоже патриоты! И стоя в мороз в пикетах по ночам на Майдане, когда реально сцыкатна было при виде омоновцев с автоматами, которые только ждали команду "фас" , я боролся не за помаранчовых и не за Ющенка! Я боролся за правду без всяких "своих принципов". Так и сейчас. Я собрал нашу банду, довел ее до логического состояния ассоциации и буду нести этот камень на своих плечах дальше, и спасибо всем, кто подставляет под него свои спины, ибо один в поле не воин и я благодарен всем, кто любыми способами меня поддержит. Спасибо за внимание :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1

Принципово не приймаю участі в політичних заварушках

+1 по проханню нашого "одміна Zibersa"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фестиваль ставить на меті:

.....................................

пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя; .........................................................

допомога обдарованій молоді;

утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання;

пропаганда української мови, культури, цінностей та рідної музики.

я тіко ЗА! за то і борємся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сильно в тому всьому розбираюсь, але тут прислуховуюсь та підтримую Ді, тому вечорами до неділі я буду вишивати сорочку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай в di спитаєм. думаю звичайно можна. я й на свою не дивився, ще не уявляю поки чи її поверх форми вдівати чи так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вишиванка була гіперболізованою ідеєю :)

Звичайно, можна і без неї, аби настрій гарний був! А ващє вишак- виїхати на "Україні"! ;):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...