Перейти до змісту

Польські запрошення на візу та БІО


an24

Рекомендовані повідомлення

37 хвилин тому, an24 сказано:

Тихіше негорлань....

Ти щось незрозомуло розказуєш щот гамселять????Це якісь погрози ????

Люди адекватні подумають що ти борзий...

То може забань ато тільки ревеш!!!

Якийсь один негатив в тебе...Бачиш скріз підвох...

Горланиш ти.

Якби я хотів тобі чимось погрожувати - по пригрозива, а поки так. Дружнє попередження.

А яне боюся з тими "адекватними" людьми поспілкуватися! Можемо одразу десь в кабінеті прокурора.

Можу й забанити то справа 2-х кліків.  Мені не довго.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

***

 

У всій цій ситуації найобразливіше те, що українець наживається на українцеві.

 

ті ж араби чи інші азери, за своїх горою. Одного образив  - 50 на наступний день прийшло.

Підтягують своїх безплатно, роботу знаходять.

 

а тут... 100$ за що?  за 200гривневе запрошення?

бариги такі баригі.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

***

 

У всій цій ситуації найобразливіше те, що українець наживається на українцеві.

 

ті ж араби чи інші азери, за своїх горою. Одного образив  - 50 на наступний день прийшло.

Підтягують своїх безплатно, роботу знаходять.

 

а тут... 100$ за що?  за 200гривневе запрошення?

бариги такі баригі.

 

Это только Польша, в Чехии при таком же раскладе еще едут работать 90% через "мафияна", посредническую контору -аутсорцера, которая предоставляет работников работодателям, когда официально, а чаще не очень.  они платят зп наличкой. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Это только Польша, в Чехии при таком же раскладе еще едут работать 90% через "мафияна", посредническую контору -аутсорцера, которая предоставляет работников работодателям, когда официально, а чаще не очень.  они платят зп наличкой. 

Нічого не зрозумів, але думаю що там також несправледливість 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Нічого не зрозумів, але думаю що там також несправледливість 

"Нікуя нє понял, но - очень інтєресно"

Що ж тут не розуміти? Оформляють тебе "кое-как" на фірму (або не оформляють) за 1 долар (умовно), а потім - відправлять на завод за 3 долари, а - ти побачиш може 1, а може - взагалі не побачиш... в кращому випадку - грошей...

P.S. І це не обов'язково - буде "завод", сьогодні - завод, завтра - ні, пропустив години/зміну - штраф, вважай що даремно працював.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.01.2022 at 17:32, romanc сказано:

Это только Польша, в Чехии при таком же раскладе еще едут работать 90% через "мафияна", посредническую контору -аутсорцера, которая предоставляет работников работодателям, когда официально, а чаще не очень.  они платят зп наличкой. 

Я в Польщі так працював.

Польська фірма-посередник влаштовувала наших на роботу в польські фірми. Офіційно, з договорами, з pesel-ом з PIT-ом. З мельдунком. з поселенням в житло. З усім!

Поверненя податків і т.ін. Все відповідало дійсності.

Да платили мінімалку польську.  за те я на 100% впевнений, що мене не кинуть!  Що я 100% перетну кордон!

 

Їхали назад, сідали в автобус на Луцьк. Приїхала "страж гранічна" і давай перевіряти у всіх документи.  Запрошення, договори!  У всього автобусу!

Один  хлопчина, по своїй наївності його викинув, то передзвонили до власниці агенції, і вона підтвердила, що є такий працівник, був, і є підписаний ним її примірник договору, і вона може без проблем його надати.  Тоді владналося.  А були пацанчікі, які приїхали по біометрії, то їх таки забрали. Чим закінчилося - хз. Явно депортом.

 

був випадок, коли по дорозі в Польщу, хлопчину висадили за "ліве" запрошення.

Один так і не зміг пояснити куди їде. Не дав номер телефона того роботодавця, в якого мав працювати. Польські погранци не змогли зв'язатися із  роботодавцем.

 

 

 

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю одну фірму де працюють 100% гарантії, без розводу та офіційно влаштовують на роботу, кому цікаво пишіть в приват.

Звичайно є унікуми, коли людина розпитує, а потім виясняється відмовили в чомусь тому що людина має депорт, хоча б якби сказала то це теж якби вирішується :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...