Перейти до змісту

[Архів] - Продам процесор і відеокарту RX570 4GB


Рекомендовані повідомлення

1.Відеокарта AORUS AMD Radeon RX570 4GB RGB підсвітка - 8500грн

IMG_20220109_151921.thumb.jpg.c1625ef04224e5bb1b88d479b81fbc64.jpg

Спойлер

IMG_20220109_151936.thumb.jpg.5987009dc80fdf3c87e018d5fe459c28.jpgIMG_20220109_151951.thumb.jpg.49684415738d8f8cb6f79c5297430d66.jpg

2. Процесор i7 7700k - 4500грн

IMG_20220109_151854.thumb.jpg.9f7d6d5db1ac945891e427fc47f97074.jpg

 

 

 

Змінено користувачем Stel6max
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тести процесора в стрес тесті можна?

Змінено користувачем x9teen88
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, x9teen88 сказал:

тести процесора в стрес тесті можна?

Можу хіба при зустрічі на вашому стенді, або десь в комп'ютерній майстерні. Материнка продана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, x9teen88 сказал:

тести процесора в стрес тесті можна?

Якщо цікавить є ще комплект x79 + xeon 2689 + 16 gb х ним можу провести всі тести. Пізніше добавлю на форум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Stel6max сказал:

Можу хіба при зустрічі на вашому стенді, або десь в комп'ютерній майстерні. Материнка продана.

навіть при умові що з ним все ок, ціна трохи кусається. торг можливий? (за такі гроші можна взяти i5-10400 6/12)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, x9teen88 сказал:

навіть при умові що з ним все ок, ціна трохи кусається. торг можливий? (за такі гроші можна взяти i5-10400 6/12)

Вони майже аналогічні, але в i7 розбловоканий. І в якусь b150 після селерона чи пентіума, не всунути i5 10400, а цей i7 залітає за милу душу)

Та і я ненайшов цих процесорів, щоб продавали, того відштовхувався від 8700k який на ОЛХ 6500, то думаю мінус дві тисячі на поколінні це нормально. 

 Якщо не зможу продати, то звісно скину ціну!

Змінено користувачем Stel6max
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Stel6max сказал:

Вони майже аналогічні, але в i7 розбловоканий. І в якусь b150 після селерона чи пентіума, не всунути i5 10400, а цей i7 залітає за милу душу)

Та і я ненайшов цих процесорів, щоб продавали, того відштовхувався від 8700k який на ОЛХ 6500, то думаю мінус дві тисячі на поколінні це нормально. 

 Якщо не зможу продати, то звісно скину ціну!

в мене якраз є В150, але просто логіка: можна продати за 1000, купити нову хай за 2000 на 1200 сокеті. і проц 6/12 за 4500. в підсумку -1000 грн на різницю в материнках, але проц куди цікавіший за ті ж гроші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, x9teen88 сказал:

навіть при умові що з ним все ок, ціна трохи кусається. торг можливий?

А вони (і7 7к серії) ніколи адекватних грошей і не коштували.

Ще на початку 2019го купував собі на плату Z170 і5 8500 (він якраз +- як і7 7700) за 4.5к бо і7 7к коштували просто якихось дурних грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, x9teen88 сказал:

в мене якраз є В150, але просто логіка: можна продати за 1000, купити нову хай за 2000 на 1200 сокеті. і проц 6/12 за 4500. в підсумку -1000 грн на різницю в материнках, але проц куди цікавіший за ті ж гроші. 

Якшо плата має норм процесорний ВРМ то 6/12 робиться і на 1151му сокеті, калхозу мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Stel6max сказано:

Вони майже аналогічні

Серйозно?

більше нікому такого не кажи!

 

аналоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Litovets сказал:

Якшо плата має норм процесорний ВРМ то 6/12 робиться і на 1151му сокеті, калхозу мінімум.

Якщо так подумати то я між за рік часу між xeon і цим i7 не замітив різниці, а коштує комплект ксеона з оперативкою і мамкою дешевше чим один i7))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Litovets сказано:

калхозу мінімум.

але калхоз!

особливо всякі мобільні мутанти.

 

Я взяв 11400, оце перед Новим роком.  Поки нічого міняти не хочу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Stel6max сказано:

а коштує комплект ксеона з оперативкою і мамкою дешевше чим один i7))

Ти різні речі порівнюєш.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

але калхоз!

Ну і хай собі буде) я вже таке 3 роки язаю і всім рекомендую)

 

Якшо годна материнка (в мене максімус 8 джен) то чому б і не продовжити їй термін експлуатації новим поколінням процесорів навіть якшо разраби не передбачали такого і хай викусить гівна жадний інтель.

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Litovets сказал:

Ну і хай собі буде) я вже таке 3 роки язаю і всім рекомендую)

 

Якшо годна материнка (в мене максімус 8 джен) то чому б і не продовжити їй термін експлуатації новим поколінням процесорів навіть якшо разраби не передбачали такого і хай викусить гівна жадний інтель.

Це про ці процесори мутанти QTJ чи щось в цьому роді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Litovets сказано:

Ну і хай собі буде) я вже таке 3 роки язаю і всім рекомендую)

 

Якшо годна материнка (в мене максімус 8 джен) то чому б і не продовжити їй термін експлуатації новим поколінням процесорів навіть якшо разраби не передбачали такого і хай викусить гівна жадний інтель.

Ну ще якось там 771-775  я і сам любив.

Але все решта... трохи мене вже лякає.

 

Інтел зажрався. Не спорю. Обідно стало за ксеони, під які лише конкретні мамки і чіпсети. У мене був Е3-1270V5 - самольот.  Але лише С236 чіпсет, і ніфіга не зробиш.

 

Ладно.

 

По темі, на сьогоднішній день це трошки оверпрайс.  Правду каже @x9teen88 - простіше перейти на 1200 сокет, ніж апгрейдити 1151!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ну ще якось там 771-775  я і сам любив.

Але все решта... трохи мене вже лякає.

 

Інтел зажрався. Не спорю. Обідно стало за ксеони, під які лише конкретні мамки і чіпсети. У мене був Е3-1270V5 - самольот.  Але лише С236 чіпсет, і ніфіга не зробиш.

 

Ладно.

 

По темі, на сьогоднішній день це трошки оверпрайс.  Правду каже @x9teen88 - простіше перейти на 1200 сокет, ніж апгрейдити 1151!

Яб скинув ціну, просто на ОЛХ в мене вже черга забрати за 4000, але я з самого початку планував за 4500 продати, так що буду поки ждати, тимбільше на ОЛХ коментарів нема які пояснять, що за пару грн можна мутанта зібрати))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Stel6max сказал:

Це про ці процесори мутанти QTJ чи щось в цьому роді?

Ні, я про звичайні стандартні процесори інтель для сокета 1151 версія 2 ті що 8к і 9к серії.

 

Хоча да, є і мутанти, але це трихи інша "глубіна":D. Тим кого лякає банальна установка 1151в2 процесорів в материнку 1151 туди лізти строго заборонено)

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить відеокарта, яка ціна може бути на віддачу? я реальний покупець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

Цікавить відеокарта, яка ціна може бути на віддачу? я реальний покупець

Це дорого.

можна знайти дешевше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Це дорого.

можна знайти дешевше.

 

   Ціна на відеокарту обумовлена її станом і доглядом, я не перепродаван, і це моя відеокарта, я ніколи не займався майнінгом чи розгоном ГП карта в чудовому технічному і зовнішньому стані на хорошому охолодженні з RGB підсвіткою. Картка з повною комплектацією, заглушкою, коробкою, та чеками на покупку. Відслужила вірою і правдою, і впевнений, що наступному власнику вона відслужить тоже.

    Найти дешевше, можна не спорю, але зара ціни в магазинах з б.у відеокартами в районі 10000грн + гарантія 3 міс. А на ОЛХ за 6000 удачі вам купити і не прикладати до неї утюга через тиждень!

  

Змінено користувачем Stel6max
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Sashapetrash сказал:

Цікавить відеокарта, яка ціна може бути на віддачу? я реальний покупець

Торгу поки що немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Stel6max сказал:

Торгу поки що немає.

заберу за 7500 реальна ціна

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на олх ось в нас в Луцьку за 10к https://www.olx.ua/d/obyavlenie/videokarta-gigabyte-radeon-rx-580-gaming-8g-gv-rx580gaming-8gd-IDNHNT8.html?sd=1#f824f2af1f;promoted

 

набагато веселіший варіант 580 на 8гб

тому згідний 8500 дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...