Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня. 

Чи є в когось Wi Fi репітер? 

Є вдома WiFi мережа, роутер Mikrotik але у крайні кімнати сигнал доходить дость слабкий. Тому хочу спробувати використати репітер, можливо він допоможе вирішити проблему.

Якщо в когось є така цяцька, можете позичити на час, щоб виявити його доцільність

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

Всім доброго дня. 

Чи є в когось Wi Fi репітер? 

Є вдома WiFi мережа, роутер Mikrotik але у крайні кімнати сигнал доходить дость слабкий. Тому хочу спробувати використати репітер, можливо він допоможе вирішити проблему.

Якщо в когось є така цяцька, можете позичити на час, щоб виявити його доцільність

Дякую!

звичайні роутери також можуть бути репітерами   

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

звичайні роутери також можуть бути репітерами   

Далеко не всі!

Якщо є така функція - то можуть.

 

Якщо потрібно "подовжити" віфі мережу, все  ж буду рекомендувати подовжувати ї дротом. Тобто дріт з мікрота впихнути в якусь антену.

 

Або, на крайняк, таку фігню, що в розетку впихається. Хоча я такого ізврата не розумію.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використовую tp-link re200 (ac750) тут заміри.

можна купити в комфі (наприклад) потім повернути, як не підійде. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Далеко не всі!

якийсь супер древній динозавр який тільки підтримує 802.11g - мож і не вміє, але новішіі навіть самі дешманські роутери (до 300 грн.) вміють.

Хоча, мож і не варто, дивлячись яка відстань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Далеко не всі!

Якщо є така функція - то можуть.

якщо не можуть то значить прошити в openwrt

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

 

Якщо потрібно "подовжити" віфі мережу, все  ж буду рекомендувати подовжувати ї дротом. Тобто дріт з мікрота впихнути в якусь антену.

 

Нажаль не вийде. Кабель досить важко прокласти. Інакше б переніс роутер і все...

 

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Або, на крайняк, таку фігню, що в розетку впихається.

Ось щось за таке і думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репітери дуже гівняно працюють, на власному досвіді перевірив, це якшо звичайний. Колись тестили систему в якій для передачі використовується окремий канал, по якому точки з'єднуються, в тестах було норм, але в реальній роботі не використовував.

 

9 годин тому, Zheny@ сказано:

Або, на крайняк, таку фігню, що в розетку впихається. Хоча я такого ізврата не розумію.

дуже багато нюансів, які впливають на роботу. Можуть працювати дуже харашо, а можуть і не завестись зовсім. Ну і в багатоквартирному будинку часто збоїть зв'язок, блоки втрачають один одного і не завжди самі піднімаються назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Electronshik сказал:

Нажаль не вийде. Кабель досить важко прокласти. Інакше б переніс роутер і все...

 

Ось щось за таке і думаю

завтра буду тестити репітер tp-link re200 (ac750), якщо не підійде то здам і все таки куплю TP-LINK Deco M4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...