Перейти до змісту

Тонування автоскла


ZaZik

Рекомендовані повідомлення

В принципі знайти де тонують не проблема. Цікавить де це роблять якісно, якісною плівкою, ну і звісно за розумні гроші. Знаю, що є "гаражні" специ, але щось нікого путнього не можу знайти. Хто знає (може мав справу) таких викладайте інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то плівку клеїти це не діло і не сильно якісно буде, саме краще це тонування скла спец порошком, ну звісно коштувать буде не мало.. але буде шик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаражний кооператив "Мрія" по вул. Конякіна, біля риббази, гараж №51 (плюс\мінус одна цифра :) ). Дуже якісно і недорого, але потрібно довго чекати, оскільки черга не маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то плівку клеїти це не діло і не сильно якісно буде, саме краще це тонування скла спец порошком, ну звісно коштувать буде не мало.. але буде шик...

Цікаво! Де про це можна почитати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то плівку клеїти це не діло і не сильно якісно буде, саме краще це тонування скла спец порошком, ну звісно коштувать буде не мало.. але буде шик...

Цікаво! Де про це можна почитати ?

вибач але де почитати не знаю а от почути то на авторинок до бариг які машини переганяють.. вони знають хто робить де і скільки... так колись собі знайшов і робив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В принципі знайти де тонують не проблема. Цікавить де це роблять якісно, якісною плівкою, ну і звісно за розумні гроші. Знаю, що є "гаражні" специ, але щось нікого путнього не можу знайти. Хто знає (може мав справу) таких викладайте інфу.

я тоную якісно і швидко, за помірну ціну

мій телефон 80936574695, 80669133701

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...