Перейти до змісту

Age of Empires IV


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

Буквально 2 тижні тому вийшла Age of Empires IV. Одразу ж взламали, тому є можливість на халяву оцінити. Оскільки я так розумію у нас тут на борді більше середнього покоління зібралось аля +/- 40 років, то впевнений всі ви не один десяток годин нашпіляли в свій час і першу-третю частини епох імперій, і культових козаків, і усілякі їхні моди. 

І що скажете про повернення франшизи через 15 років ? Хтось вже опробував ? Я пограв на минулих вихідних, години дві посидів, і знаєте щось не тягне запустити ще раз :closedeyes:  Очікувалось чогось більшого ! Що найбільш здивувало, що по графіці особливо не помітив щоб мене щось вразило, щоб аж капец. Ну ок, суть цієї гри не в графіці. Але не помітив якихось нових цікавих модернізацій і новшеств особливих. Карт і локацій не сказати щоб більший вибір став, народностей за кого можна грати навпаки стало менше ! Та навіть славнозвісне обмеження в 200 юнітів лишилось ! :blink::jeer:  Невже з сучасними машинами не можна було розширити цей ліміт ну хоча б до 500 ?! Я тііільки встиг розігнатись штампувати військових, а мені тут бац - і червоний напис "Достигнут лимит населения" 

Ну я не кажу що прям все погано, може я просто чекав чогось більшого, а може мені банально перестали заходити зараз такі ігри, а які ваші враження ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний повністю на рах машстабності... Хочетсья зараз в стратегіяє норм баталій. Короч більше розчарувало ніж ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Pavelix сказал:

Згідний повністю на рах машстабності... Хочетсья зараз в стратегіяє норм баталій. Короч більше розчарувало ніж ні...

для маштабу є Тотал вори) а тут все зроблено для балансу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

для маштабу є Тотал вори) а тут все зроблено для балансу

Ну тотали це трішки інший принцип гри.... не класичний. Там карта глобал і управління арміями лише... короч не класік ртс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, тотал вор то зовсім інша петрушка. В козаках же не було такого смішного обмеження в 200 юнітів, і нічого не підвисало і не тормозило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, SergLutsk сказал:

Так, тотал вор то зовсім інша петрушка. В козаках же не було такого смішного обмеження в 200 юнітів, і нічого не підвисало і не тормозило.

В козаках юніти країн практично не відрізнялися один від однного) Імхо нормально що зробили обмеження, щоб грали вдумчиво а не зерг рашем (олди зрозуміють). Хоча признають 4 ще не купив, катаю в Age of Empires II: Definitive Edition. І в тотал вори)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...