Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Розглядаю заміну/купівлю нового корпусу під форм фактор Midi-Tower/ Mini-Tower (якщо вийде підібрати)

 

Стояти буде Ryzen 5 5600X + 1060 (з подальшою на заміною 3060(Ті)/3070(Ті))

мамка Micro-ATX, 244х244 мм - MSI MAG B550M MORTAR

 

Хочеться:

1) Зробити тихий системник. Стояти буде під столом. Тому підсвітка RGB і т.п. на другий план. 

2) Обов'язково пилові фільтри на всіх можливих отворах. (Кіт п*дло).

3) Класично: 3(2) кулера на вдув передня панель 120(140)мм; 2 кулера на видув верхня панель 120(140)мм; 1 кулер на видув задня панель 120(140)мм.

4) Нормальне шасі, щоб комфортно розмітити мінімум 2 вінта 3,5 та  2(1) вінта 2,5. Нормальний метал/пластик. 

5) Те що забув (маю надію згадаємо разом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, klyots сказано:

5) Те що забув (маю надію згадаємо разом).

Бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Бюджет.

якщо буде того вартий - 100$ +/-10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, klyots сказано:

якщо буде того вартий - 100$ +/-10%

ТО дивися на новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зайшов дуже Vinga Tank

Бокова стінка - калене скло!  Без металу.

Якщо менший, то такий

 

Ці Якісні. Збирав в такі корпуси

Бо дешевші моделі, то мрак...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так (можливо треба було наголосити в першому пості). Новий корпус, нові кулери. Як би я не любив старі Чіфтеки і Залмани, треба шукати нові інженерні рішення.

Хоча виймати 3,5 ХДД зі сторони правої стінки для кабельменеджменту - я не дійшов у чому зручність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Мені зайшов дуже Vinga Tank

Бокова стінка - калене скло!  Без металу.

Якщо менший, то такий

 

Ці Якісні. Збирав в такі корпуси

Бо дешевші моделі, то мрак...

 

 

Подивлюся. Вінга - бюджетний бренд як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, klyots сказано:

Подивлюся. Вінга - бюджетний бренд як на мене.

 так- бюджетний.

але на свої гроші - піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо варто додати, якщо корпус без штатних кулерів - прийму поради щодо реально тихих 120/140мм кулерів (крім noctua - маю, знаю, "скорблю" як бачу ціну).

Зараз на Deepcool Kendomen Titan на всіх штатних. які виставлені на нижні оберти на передній панелі, загудів і тепер гудить час від часу тільки один на передній внизу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бюджет в районі сотки, то не поганим вибором може бути Lian Li LANCOOL 205 Mesh. Є black і white варіанти. Відеокарту до 35 см можна поставити (люба з сучасних монстриків на 3 вентиля поміститься), правда башню на процесор тільки до 160 мм. Ну і свої 3 вентиля має. Тут review https://www.windowscentral.com/lian-li-lancool-205-mesh-review 

А відносно вентилів Noctua - ціна висока, зате якість на висоті. Купив 4 штуки раз на 7-8 років і забувся про шум і температури в продуваємому кейсі. Якщо реобас є, то взагалі кайф з ними.

Змінено користувачем Valentin_Ok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Valentin_Ok сказано:

Якщо бюджет в районі сотки, то не поганим вибором може бути Lian Li LANCOOL 205 Mesh. Є black і white варіанти. Відеокарту до 35 см можна поставити (люба з сучасних монстриків на 3 вентиля поміститься), правда башню на процесор тільки до 160 мм. Ну і свої 3 вентиля має. Тут review https://www.windowscentral.com/lian-li-lancool-205-mesh-review 

А відносно вентилів Noctua - ціна висока, зате якість на висоті. Купив 4 штуки раз на 7-8 років і забувся про шум і температури в продуваємому кейсі. Якщо реобас є, то взагалі кайф з ними.

Дякую, глянем.

Так Noctua кайф (в самого було 2, а башта D14 досі стоїть), от тільки якщо їх брати повний набір 5-6 штук та ще й плюс реобас то по ціні додасть так добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, klyots сказано:

Вінга - бюджетний бренд як на мене.

А ти з ним що збираєшся робити?

засунеш під стіл і стоятиме!

 

Я тобі про функціонал.  Я їх сам щупав.

Малому взяв дешевого - то гівно. Але те гівно стоїть в столі і світиться як світлофор, і я його не чіпаю. 

 

перед тим у мене був чіфтек. 13кг без БЖ. сталь 1мм. Зараз таких мало.

і нахуа?   А просто так було тоді модно, треба, канонічно.

Тепер все простіше.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А ти з ним що збираєшся робити?

засунеш під стіл і стоятиме!

 

Я тобі про функціонал.  Я їх сам щупав.

Малому взяв дешевого - то гівно. Але те гівно стоїть в столі і світиться як світлофор, і я його не чіпаю. 

 

перед тим у мене був чіфтек. 13кг без БЖ. сталь 1мм. Зараз таких мало.

і нахуа?   А просто так було тоді модно, треба, канонічно.

Тепер все простіше.

 

 

Вінгу крутив в руках в Брейні в Там-Тамі, питав хлопців які ходові і фунціональні.

І в мене був в 2004 перший канонічний чіфтек. Стало нефункціонально і тісно - змінив на більш сучасніше. Враховуючи, що питання гостро про заміну не ставало - значить вистачало.

Ось дивимось чогось новішого і надіюся кращого можливо завезли, а ми не в курсі ;).

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не раджу вінгу. Китай який під своїм брендом пихає брейн і тд ( у них є досить непогані речі, тут не поспориш, але їх треба виловлювати з кучі гі...). Корпус береця не на один рік, а за сотку ує можна вже і щось брендове взяти. Все стандартно, AeroCool, Zalman? MSI i тд, на тій же розетці їх тисячі (в цьому бюджеті), можна замовити приїде пощупати, не сподобається просто не забрати)
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Теж не раджу вінгу. Китай який під своїм брендом пихає брейн і тд ( у них є досить непогані речі, тут не поспориш, але їх треба виловлювати з кучі гі...). Корпус береця не на один рік, а за сотку ує можна вже і щось брендове взяти. Все стандартно, AeroCool, Zalman? MSI i тд, на тій же розетці їх тисячі (в цьому бюджеті), можна замовити приїде пощупати, не сподобається просто не забрати)
 

Ти ж розумієш, що воно все на одному-двох заводах робиться!?

Особисто щупав і збирав ПК на Vinga Tank. Крутий корпус. Якісний.  такий самий з наліпкою zalman буде вдвічі дорожчий.

 

58 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

на тій же розетці їх тисячі (в цьому бюджеті), можна замовити приїде пощупати, не сподобається просто не забрати)

Тут +1

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Ти ж розумієш, що воно все на одному-двох заводах робиться!?

Особисто щупав і збирав ПК на Vinga Tank. Крутий корпус. Якісний.  такий самий з наліпкою zalman буде вдвічі дорожчий.

 

Тут +1

 

Ти щупапав, а я їх в Брейні, в тому що перший був, де зараз секонд чи що там (пощасливилось відкривати його) продавав :D

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Ти щупапав, а я їх в Брейні, в тому що перший був, де зараз секонд чи що там (пощасливилось відкривати його) продавав :D

вінга хреновенькі. але за свої гроші бувають і норм моделі.  Все залежить від бюджету...
В мене вінга кобальт. брав під воду. Трохи помахався з напільніком, але за своїх 1300грн нічого такого і близько немає.

Спойлер

1937106830__viber_2021-11-03_11-44-40-413.thumb.jpg.72ca0e593f4e2fb114e65e6864677051.jpg


 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Ти щупапав, а я їх в Брейні,

ні.

Ні - я його крутив!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось - в чоловіка корпусів до*уя.

Якщо що - то я можу посприяти купівлі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коло звузилось після надцяти днів вивчення питання.

Наразі розділив на 3 умовні цінові категорії:

І.

а) Deepcool MATREXX 55 MESH - 1800 грн. Гола версія. Немає штатних кулерів спереду і зверху, а також контролера для них. Версії з двома кулерами немає в наявності. Версія з 4 кулерами - 2600 грн. (кулери 120мм  середньої якості, але присутній контролер).

Плюси: на "голий" стають кулери 3*140мм наперед і 2*140 зверху.

Мінуси: немає пил.фільтру спереду тільки решітка, знизу пил.решітка, незнімний кожух відсіку БЖ, незнімна корзина HDD, виламні заглушки PCI.

б) MSI MAG Forge 100R - 2050 (2100) грн. Дана версія має кулери 2*120 ARGB спереду, ЛЕД хаб на 6 пристроїв, 1*120 чорний ззаду. Кулери по відгуках непогані (якщо не брак), але неможливо докупити такі ж окремо.

Плюси: зверху стають 2*140. 

Мінуси: спереду стають 3*120 або 2*140, немає пил.фільтру спереду тільки решітка, знизу пил.решітка.

 

ІІ.

в) Lian Li LANCOOL 205 Mesh - 2600грн. Дана версія має 2*140 ARGB спереду, 1*120 ARGB ззаду, контролер кулерів присутній. Кулери по відгуках середньої якості.

Плюси: зверху стають 2*140 (плюс висувне кріплення до них). 

Мінуси: немає пил.фільтру спереду тільки решітка, знизу пил.решітка.

г) Thermaltake Commander C31 - 2850 грн. Дана версія має 2*200 ARGB спереду, 1*120 ARGB ззаду, контролер кулерів присутній.

Плюси: зверху стають 2*140. Є можливість вибрати з 6 "морд" даного модельного ряду.

Мінуси: немає пил.фільтру спереду тільки решітка, знизу пил.решітка., особливості підключення передніх кулерів і ЛЕД хабу.

 

ІІІ. be quiet! Pure Base 500DX Black – 3600 грн.

Дана версія має 1*140 спереду, 1*140 ззаду, 1*140 зверху. Контролер для 2-ох комплектних RGB cтрічок (кулери чорні Pure Wings 2). Кулери початкової лінійки.

Плюси: зверху стають 2*140 або 3*120. Спереду решітка + пил.фільтр, низу пил.фільтр.

Мінуси: спереду стають 2*140 (або 3*120). Незнімний кожух БЖ. 

 

Як підсумок, по пунктам:

І. а) треба додатково комплектувати 5*140 = 1350-1500грн.; б) треба додатково комплектувати 2*140 наверх і напевно 1*120 чорною наперед (щоб не задихнувся) = 750грн.

ІІ. в) треба додатково комплектувати 2*140 = 600грн.; г) треба додатково комплектувати 2*140 (чорними) = 550грн.

ІІІ. Стартувати можна з штатними, потім потрібно докупити 2*140 кращої серії і поставити в одне розміщення (наперед або вверх) + 600грн.

 

Можливо десь щось і пропустив або тупанув :(.

Можливо у когось є поради або думки по цьому - буду вдячний почути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так - звісно собі хочеться щось норм, але вже так сильно запарюватись... То ж всього лише копус. Вибрати який подобається по дизайну, глянути нюанси і тд. А фільтри і тд, то все допи. Зазвичай воно все збирається в корпус, запихається рід стіл і дістається в кращому випадку раз в рік щоб почистити, змазати)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, klyots сказал:

Можливо у когось є поради або думки по цьому - буду вдячний почути.

На мою думку, любий з наведених вами вище корпусів при двох 120 мм або 140 мм вентилях спереду і одному зверху та одному з тилу продує ваш Ryzen 5 5600X + 3070Ті. В максималках (розгон без андервольту) це буде орієнтовно 400 ват + тушка ще ват 80. З андервольтом можна буде 100-130 ват скинути. Дивлячись які задачі будуть на машинці крутитись. Тому я в першу чергу дивився б щоб охолодження процесора помістилось по висоті (якщо це буде повітря, то орієнтувався б на 160...170 мм) і відеокарта розмістилась не впритик  до фронтальних вентилів  чи ВСО (350 мм+ щоб було в корпуса). А тоді вже дизайн, підсвітка і т.д. Якщо в обраному кейсі спереду вентилі 200 мм, то звернути увагу чи можна їх в майбутньому замінити на такі ж від інших виробників. Тому що в корпусах з 200 мм вентилями буває зустрічається їх (вентиляторів) несумісність з стандартними від тієї ж noctua чи be quiet! Ну або приходиться "модернізувати" посадочні місця.

Змінено користувачем Valentin_Ok
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Valentin_Ok сказано:

На мою думку, любий з наведених вами вище корпусів при двох 120 мм або 140 мм вентилях спереду і одному зверху та одному з тилу продує ваш Ryzen 5 5600X + 3070Ті. В максималках (розгон без андервольту) це буде орієнтовно 400 ват + тушка ще ват 80. З андервольтом можна буде 100-130 ват скинути. Дивлячись які задачі будуть на машинці крутитись. Тому я в першу чергу дивився б щоб охолодження процесора помістилось по висоті (якщо це буде повітря, то орієнтувався б на 160...170 мм) і відеокарта розмістилась не впритик  до фронтальних вентилів  чи ВСО (350 мм+ щоб було в корпуса). А тоді вже дизайн, підсвітка і т.д. Якщо в обраному кейсі спереду вентилі 200 мм, то звернути увагу чи можна їх в майбутньому замінити на такі ж від інших виробників. Тому що в корпусах з 200 мм вентилями буває зустрічається їх (вентиляторів) несумісність з стандартними від тієї ж noctua чи be quiet! Ну або приходиться "модернізувати" посадочні місця.

Задачі цілком штатні - без розгону і фанатизму (турбобусту цілком має цілком вистачити). Всі корпуси вміщують 160мм - це те що маю Noctua D14, а в принципі навіть розглядаю зменшення башти, бо для 65W процика цього навіть забагато або навіть водянку (якщо дасть більше тиші) - для 5600X та ж MSI пише що достатньо їхньої 120мм водянки. Всі корпуси ніби сучасні і без проблем розмістять стандартне відео. 200мм вентилі тільки в Thermaltake де їхній пропрієтарний роз'єм при підключені до хабу, заміну знайти можна, але будуть конектитись тільки на мамку (4pin, бо брати нові на 3pin зараз, як на мене, немає сенсу).

Змінено користувачем klyots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі MSI має акцію на Чорну П'ятницю.

MSI MAG Forge 100R - 1800 грн.

MSI MPG GUNGNIR 110M - 2400 грн.

MSI MPG GUNGNIR 110R - 2800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, AnimaNoir сказал:

Зазвичай воно все збирається в корпус, запихається рід стіл і дістається в кращому випадку раз в рік щоб почистити, змазати)

А от і ні, я наприклад, люблю коли комп стоїть на столі. В мене так і вдома і на роботі. Тому зовнішній вигляд і дизайн корпуса відіграє одну з ключових ролей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...