Перейти до змісту

Цікавлять відгуки про туркомпанію ZeChemodan


Рекомендовані повідомлення

Збираюся взяти поїздку на море від цієї компанії. Якщо тут є хто користувався їхніми послугами, буду вдячний за відгуки ZeChemodan.

Їхній сайт https://zechemodan.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось новеньке.. і не новорег ніби, а повідомлення геть по усіх канонах типу непалівної реклами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, vampirich сказано:

Щось новеньке.. і не новорег ніби, а повідомлення геть по усіх канонах типу непалівної реклами

Просто в серпні хочу на море, але компашки зібрати не вдасться. От і шукаю варіанти на одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Riddleman сказано:

Просто в серпні хочу на море, але компашки зібрати не вдасться. От і шукаю варіанти на одного

Тебе забанили в Booking.com і на Skyscanner ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

Тебе забанили в Booking.com і на Skyscanner ?

 

у даному випадку не скайсканер а бла-бла-кар і укрзалізниця. це явно на чорне море чоловік хоче

@Riddleman За цю контору не скажу, але можу порадити турагенство патріот - ці уже дуже давно на ринку, і в принципі "тримають марку"

Змінено користувачем vampirich
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, vampirich сказано:

у даному випадку не скайсканер а бла-бла-кар і укрзалізниця. це явно на чорне море чоловік хоче

@Riddleman За цю контору не скажу, але можу порадити турагенство патріот - ці уже дуже давно на ринку, і в принципі "тримають марку"

патріот??

фубля..

Ми в минулому році їздили на сходження на Говерлу.

Та ще поїздочка...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vampirich сказано:

хз. косяки бувають у всіх. я кілька раз їздив вдало

І Дружина з роботи кілька разів вдало. А от тут "БАЦ!" і жопа.

всю дорогу слухали  те, що хотіли слухати подружки воділи.

По приїзду поселили в клоповник, з брудною постільною білизною, тарганами і роєм ос в кімнаті під лампою.

Брудна ванна кімната. Їжа не така, як було обіцяно.  Кураторші взагалі було на все насрати.

Приїхали - стали скаржитися в групі (вайбер), мовляв, що за фігня?  ТО тих, хто скаржився, з групи видалили!   Ото вирішили проблему!

Вже після скандалу, запропонували  якусь халявну поїздку кудись. Але там карантин і так нікуди і не поїхали.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

І Дружина з роботи кілька разів вдало. А от тут "БАЦ!" і жопа.

всю дорогу слухали  те, що хотіли слухати подружки воділи.

По приїзду поселили в клоповник, з брудною постільною білизною, тарганами і роєм ос в кімнаті під лампою.

Брудна ванна кімната. Їжа не така, як було обіцяно.  Кураторші взагалі було на все насрати.

Приїхали - стали скаржитися в групі (вайбер), мовляв, що за фігня?  ТО тих, хто скаржився, з групи видалили!   Ото вирішили проблему!

Вже після скандалу, запропонували  якусь халявну поїздку кудись. Але там карантин і так нікуди і не поїхали.

 

Мля, у вважав що пансіонат Шацькі Озера це хєрово, ан ні, там ще круто було )

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яку б не вибрали туркомпанію, вони всерівно любі косяки туроператора не виправлять і ніяк на них не вплинуть, тож немає різниці ще комусь залишати комісію, замовляйте тур напяму в туроператора і все. зміни в авіарейсах ніхно невиправить не туристична компанія не туроператор. Знайдете нормальну ціну, і нормальний готель і бронюєте собі самі без посторонніх людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, nicolay сказал:

яку б не вибрали туркомпанію, вони всерівно любі косяки туроператора не виправлять і ніяк на них не вплинуть, тож немає різниці ще комусь залишати комісію, замовляйте тур напяму в туроператора і все. зміни в авіарейсах ніхно невиправить не туристична компанія не туроператор. Знайдете нормальну ціну, і нормальний готель і бронюєте собі самі без посторонніх людей.

Не всегда на прямую дешевле. Мы 2 раза бронировали через туркомпанию, и она давала цену меньше, чем на сайте туроператора, типа делилась своей маржой. И плюс  был в помощи разруливания ситуации при форсмажоре, из роуминга много не назвонишься.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...