Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 04:55 #1 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 04:55 Потрібна материнка з процесором і охолодженням на сокеті 1151 + ОЗУ 8 Гб. Процесора типу кор і3 7100 8100 буде достатньо.
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 06:07 #2 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 06:07 1 година тому, Litovets сказано: Потрібна материнка з процесором і охолодженням на сокеті 1151 + ОЗУ 8 Гб. Процесора типу кор і3 7100 8100 буде достатньо. Є мамка на Н170 на ДДР3. пайдьот? Проц знайдемо не проблема.
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 06:42 #3 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 06:42 Хоча, скажу чесно - краще вже 1200. Серйозно! Ціна на і3 ,який ти хочеш - 2400 грн, КАРЛ! Проц (який по потужності такий самий, навіть краще!) Pentium Gold G6405 = 2200 грн Мамка = 2070грн (ну, б.в. мамка на 1151 буде від 1200 грн) ОЗУ + - так само. 1180 4580 - і має все нове і з гарантією і з можливістю апгрейда! Б.в. то мінімум 1200 мамка + 2400 проц і озу 800 грн. = 4400... сумнівна економія..
Demitron Опубліковано 12 Травня, 2021 в 08:37 #4 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 08:37 Есть инженерник i7 6700 Z270 asus 8 gb ddr4 Куллер башня 7300 0950930948
Rass Опубліковано 12 Травня, 2021 в 12:50 #5 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 12:50 https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/komplekt-s1151-matplata-asus-z170m-plus-protsessor-i5-6400-ohlad-tsena-IDLzuRC.html 0 6 6 6 4 4 2 9 9 0
Rass Опубліковано 12 Травня, 2021 в 12:51 #6 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 12:51 ОЗУ ддр4 2х4гб - 700грн
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 12:54 #7 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 12:54 Як я вище казав - ціна нового на і3 10100!
Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:24 Автор #8 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:24 7 часов назад, Zheny@ сказал: Хоча, скажу чесно - краще вже 1200. Серйозно! Ціна на і3 ,який ти хочеш - 2400 грн, КАРЛ! Проц (який по потужності такий самий, навіть краще!) Pentium Gold G6405 = 2200 грн Мамка = 2070грн (ну, б.в. мамка на 1151 буде від 1200 грн) ОЗУ + - так само. 1180 4580 - і має все нове і з гарантією і з можливістю апгрейда! Б.в. то мінімум 1200 мамка + 2400 проц і озу 800 грн. = 4400... сумнівна економія.. Дякую за ідею, шось я сам завтикав шо то зара нове можна купити на пару грн. дешевше ніж БУ. Шось вторинний ринок мочіть нєпадєцкі зараз. От шо значить пів року не моніторити БУшку.
Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:26 Автор #9 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:26 1 час назад, Rass сказал: https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/komplekt-s1151-matplata-asus-z170m-plus-protsessor-i5-6400-ohlad-tsena-IDLzuRC.html 0 6 6 6 4 4 2 9 9 0 4к грн. за БУ МБ+ЦПУ? Дуже дякую.
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:28 #10 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:28 пошукай на сайті типу Енко
Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:29 Автор #11 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:29 Только что, Zheny@ сказал: пошукай на сайті типу Енко Це ті шо торгують всяким сірим залізком?
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:31 #12 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:31 1 хвилина тому, Litovets сказано: Це ті шо торгують всяким сірим залізком? ніби так.
Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:38 Автор #13 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:38 8 минут назад, Zheny@ сказал: пошукай на сайті типу Енко Тільки шо глянув цей сайт, шось якісь в них не дуже прям вкусні ціни порівняно з тим же брейном. Ще й плюс за доставку заплатити прийдеться, а брейн привезе на шару і балів підкине
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:39 #14 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:39 проц і3-10100 Але 5028 - брейн і 4141 в енко. Майже 1000 грн. є різниця.
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:40 #15 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:40 1 хвилина тому, Litovets сказано: Тільки шо глянув цей сайт, шось якісь в них не дуже прям вкусні ціни порівняно з тим же брейном. Ще й плюс за доставку заплатити прийдеться, а брейн привезе на шару і балів підкине і чесну гарантію дасть!
Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:48 Автор #16 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:48 9 минут назад, Zheny@ сказал: проц і3-10100 Але 5028 - брейн і 4141 в енко. Майже 1000 грн. є різниця. Я дивився самий дєшман, там різниця була 100 грн.
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:58 #17 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 14:58 10 хвилин тому, Litovets сказано: Я дивився самий дєшман, там різниця була 100 грн. на дечому різниці немає дійсно. Хоча вони й пишуть, що гарантію дають і т.д.
Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 15:09 Автор #18 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 15:09 5 минут назад, Zheny@ сказал: на дечому різниці немає дійсно. Хоча вони й пишуть, що гарантію дають і т.д. Мені треба максимально свіжий (не старіше 1151) і максимально дешевий комплект от і я згадав про БУ ринок. Але добре шо ти мене напоумив на рахунок нового, пару сот гривень точно ніхто не буде економити на БУшному.
Rass Опубліковано 12 Травня, 2021 в 18:48 #19 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 18:48 4 часа назад, Litovets сказал: 4к грн. за БУ МБ+ЦПУ? Дуже дякую. а ти подивись, скільки коштує така нова плата (155дол), б/у не знайдеш.... і проц б/у (в середньому 2500грн) Тоді будеш дивуватись
Litovets Опубліковано 12 Травня, 2021 в 20:18 Автор #20 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 20:18 1 час назад, Rass сказал: а ти подивись, скільки коштує така нова плата (155дол), б/у не знайдеш.... і проц б/у (в середньому 2500грн) Тоді будеш дивуватись А мені така і не потрібна. Тим більше не уявляю як нада упоротись шоб заплатити 155 баксів в середині 2021 року за звичайну рядову материнку на Z170, яка навіть близько не шось справді топове. Мені потрібна максимально дешева на якомусь H110, 310. З чипсет тут 100літ не всрався, ніхто там ніц ганяти не буде. Шо і5 6400 шо і3 7100 шо новий пєнь на 2 ядра 4 потока на практиці мало чим відрізняються. Тому, як писав вище Женя, краще пару грн. доплатити і отримати практично теж саме тільки нове і з гарантією.
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 21:26 #21 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 21:26 58 хвилин тому, Litovets сказано: краще пару грн. доплатити і отримати практично теж саме тільки нове і з гарантією. Доплатиш, якщо візьмеш і3-10100. А отримаєш на 15-20% приросту! Бо що і7-7700, що і3-10100 - +- один хйу. раз дваз (різниця в кеші, і в 2-х інструкціях) ВСЕ, Карл. Критичних змін немає. На цей день і7-7700 вартує дорожче, як той і3-10100! Де сенс? немає! (умовно) це як купляти 2.4 літра 10річний мерс, який по швидкості буде такий самий, як нова 1,8л джета. З тією різницею, що Мерс зжере 12л/100км, а Джета 5л/100км. Швидкість наберуть однаково. Їхатимуть однаково і все однаково. В мерсі ще будуть дерев'яні вставки на панелі і дверях. І кращий пластик.
Rass Опубліковано 12 Травня, 2021 в 21:39 #22 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 21:39 1 час назад, Litovets сказал: А мені така і не потрібна. Тим більше не уявляю як нада упоротись шоб заплатити 155 баксів в середині 2021 року за звичайну рядову материнку на Z170, яка навіть близько не шось справді топове. Мені потрібна максимально дешева на якомусь H110, 310. З чипсет тут 100літ не всрався, ніхто там ніц ганяти не буде. Шо і5 6400 шо і3 7100 шо новий пєнь на 2 ядра 4 потока на практиці мало чим відрізняються. Тому, як писав вище Женя, краще пару грн. доплатити і отримати практично теж саме тільки нове і з гарантією. мда... знатоки))
Zheny@ Опубліковано 12 Травня, 2021 в 22:13 #23 Опубліковано 12 Травня, 2021 в 22:13 34 хвилин тому, Rass сказано: мда... знатоки)) обоснуй!
vampirich Опубліковано 13 Травня, 2021 в 05:13 #24 Опубліковано 13 Травня, 2021 в 05:13 6 годин тому, Zheny@ сказано: обоснуй! обосновую: люди то такі тварюки, які вважають що тільки їхня думка правильна, а всі навколо тупі мудаки. І якщо конкретно в цьому випадку русло обговорення завернуло в тему "оце твоє залізо кака, тут за майже такі ж гроші можна нове знайти навіть краще", значить ті, хто це обговорюють ніфіка не понімаються в залізі, адже якби понімалися - то одразу б купили отой бу комплект
Litovets Опубліковано 13 Травня, 2021 в 05:28 Автор #25 Опубліковано 13 Травня, 2021 в 05:28 13 минут назад, vampirich сказал: обосновую: люди то такі тварюки, які вважають що тільки їхня думка правильна, а всі навколо тупі мудаки. І якщо конкретно в цьому випадку русло обговорення завернуло в тему "оце твоє залізо кака, тут за майже такі ж гроші можна нове знайти навіть краще", значить ті, хто це обговорюють ніфіка не понімаються в залізі, адже якби понімалися - то одразу б купили отой бу комплект Ага, 100%, все точнісінько так і є.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.