Перейти до змісту

[Архів] - Samsung Galaxy Tab А 8.0 SM-T355


Рекомендовані повідомлення

Власне, маю данний девайс, коротенька предісторія - працював без наріканнь до певного моменту - загрузив обнову, обновився, після примусового ребуту - постійна загрузка лого Самсунг. Носив в авторизований сервісний центр, що на Київському - сказали, що "вмерла" бутова пам`ять, з якої грузиться ядро ОС(якось так, можу не правильно трактувати).Такі мікрухи важко найти, перепаяти теж не просто  і т.д. і т.п. В загальному - якщо хто стикався з майстрами, які можуть "оживити" девайс - буду вдячний за номерки в приват, якщо вже на 100% "кірпіч" - продам на запчастини, можливо кому потрібно - дісплей цілий, батарея з роботою по інтернету тримала спокійно цілий (8год) роб. день, на корпусі(білий) є деякі незначні подряпини. Якщо виникнуть питання - у приват.

Змінено користувачем Никто
...допис
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Никто сказано:

Такі мікрухи важко найти

не важко, є на алі - прошиті, але - потрібно брати з запасом, в мене з 5 шт. - тільки 3 робочі були, якраз - стільки і потрібно було ))

24 хвилин тому, Никто сказано:

В загальному - якщо хто стикався з майстрами, які можуть "оживити" девайс - буду вдячний за номерки в приват

майстрів в Луцьку - вистачає, питання чи вигідно че робити? В моєму випадку, це було 2 роки тому, і планшети 10" (3 шт.).

Орієнтовно, до 1500 грн за це візьмуть, скільки після цього буде працювати - хз, гарантію дають на роботу, а не на китайську мікросхему,

варто заморочуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

Орієнтовно, до 1500 грн за це візьмуть, скільки після цього буде працювати - хз, гарантію дають на роботу, а не на китайську мікросхему,

варто заморочуватись?

...також над цим задумався, тому варіант продажу на запчастини, якщо такий взагалі має сенс, більш "приземленіший".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

гарантію дають на роботу

а як перевірити чи норм припаяли мікросхему, якщо нічого не працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

а як перевірити чи норм припаяли мікросхему, якщо нічого не працює?

а як ти докажеш - що приніс робочу мікросхему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

а як ти докажеш - що приніс робочу мікросхему?

 а ніяк, вони просто паяють я може там кульки злиплись чи доріжкі пошкоджені під мікрухою чи перегріли, звідки знати і як перевірити якість пайки якщо не працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, alexvvv сказано:

а як перевірити чи норм припаяли мікросхему, якщо нічого не працює?

якщо занести десь у підвал - так, сумніви можуть виникати, не дурний придумав, скупий - платить двічі.

 

Offtopic: на початку грудня, загнувся ноут HP який пропрацював рівно 3 роки і 1 міс, зразу була підозра на міст, або проц (також впаяний). Не поніс до знайомих майстрів, заніс на Медію. Замінили мамку (стару - віддали), через день - загнулась, сказали - брак. Чекав 2 місяці поки приїде нова, поставили, дали гарантію на мамку, все - працює. Заплатив 2К грн., маю гарантію, по суті - нову начинку ноута і не набагато дорожче, ніж у підвальному сервісі.
P.S. Стару материнку - загнав на олх за 350 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

 а ніяк, вони просто паяють я може там кульки злиплись чи доріжкі пошкоджені під мікрухою чи перегріли, звідки знати і як перевірити якість пайки якщо не працює?

от ти приходиш до лікаря, він тобі каже - лікуватись антибііотиками, а ти - нікуя, клізма - наше фсьо.

P.S. Нащо тоді віддавати в ремонт, якщо і сам - такий розумний. Я не тебе конкретно маю на увазі, а про ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

якщо занести десь у підвал - так, сумніви можуть виникати, не дурний придумав, скупий - платить двічі.

з bga можуть будь де накосячити  і не в підвалі

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

Заплатив 2К грн.,

цікаво що за ноут, що така дешева материнка з роботою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

от ти приходиш до лікаря, він тобі каже - лікуватись антибііотиками, а ти - нікуя, клізма - наше фсьо.

P.S. Нащо тоді віддавати в ремонт, якщо і сам - такий розумний. Я не тебе конкретно маю на увазі, а про ситуацію.

В мене так і було, що поніс ноут на ремонт з донором, де треба було з донора перекинути cpu, заспівали 1000 грн за роботу і без гарантії що запрацює. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

цікаво що за ноут, що така дешева материнка з роботою

Звичайний бюджетний ноут на пеньку з інтегрованим відео, куплений чуть більше 3-х років тому в комп'ютерному всесвіті за ~ 10к

точну модель не пам'ятаю, ноут племінниці, та і яка різниця, мова про якість обслуговування.

Підозрюю, що за роботу не брали, бо з ремонтом таки конкретно затягнули. Одного прекрасного дня, передзвонили і привезли прямо під двері, без натяку на доплату ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 рік потому...
Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


×
×
  • Створити...