Перейти до змісту

Assassin's Creed: Valhalla


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

c1b32e4ee75c.jpg.6a62ae57f53d2b969036bf9dd6869147.jpg

 

Приємна новина для прихильників жанру і серії - нарешті пішла в народ тиць !

Трималась майже півроку до взлому. Ну чи юбіки відслюнявили хакерам щоб ті потерпіли, хз де та правда, а нам головне що можна на вихідних пошпілити ! :ura::horse:

P.S. Скажу про себе, асасінів дуууже полюбляв грати ! Якщо взяти загальний час награний в різні частини серії, то це буде напевне найбільше за будь-які інші серії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво, пробував ставити для тесту. Комп - i5 4590, 1060 3gb, 8gb ram, hdd, Fhd.  Настройки середні, текстури персонажів - високі. На початкових локаціях фпс 40-60, моментами підрізує ( думаю якщо поставити на ssd буде веселіше.) Вцілому грати можна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене пічалька. 7950 не має апаратної підтримки 12 діректа, 580 лінь з ферми діставати. Буду далі афінян вбивати) На диво зайшла мені одіссея, так як проходити ігри не люблю. Останніх кувирнадцять років грав тільки танки і кс1.6. А так вже інколи включу пк, і вагаюсь що запустити... А ще з пів року назад непогано задротив танки.

Але Швагро вже грає. В нього в середньому 80фпс на ультрах в фхд. Хвалив що краще йде за одісею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cniperman сказано:

А в мене пічалька. 7950 не має апаратної підтримки 12 діректа

має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cniperman сказано:

А ще з пів року назад непогано задротив танки.

Але Швагро вже грає. В нього в середньому 80фпс на ультрах в фхд. Хвалив що краще йде за одісею

звичайно краще бо танки - убога графіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще не розпробував сам, але наскільки зрозумів з оглядів/оцінок, то кому сподобалась Одісея, тим має зайти і Вальгала. Але є й багато негативних відгуків, основна ідея яких зводиться до того щось типу: "убісофт задрали своїми однотипними іграми з мільйоном подібних місій/квестів ганяти з острова на острів, на що піде хрєнова туча награних годин"   Якось так. Може щось в цьому і є, важко не погодитись, але якщо не спішиш пробігти гру за 3 вечора, то інших варіантів і немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ігрулька сподобалась, затягує, але контенту і чим зайнятись дійсно просто немєряно ! Вже набігав 30 годин, а судячи з ютуба я ще навіть третину не пройшов :) І це при тому, що я лише від сили половину точок з контентом перевіряю (побічна місія, скарб і т.д.)  Навіть не уявляю скільки пішло часу у тих хто все підчисту вигрібають, та ще й гайди малюють де який елемент броні на карті шукати, це капець ! Там і сотні годин буде мало ! :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...