Перейти до змісту

Цікава проблема


Рекомендовані повідомлення

 Загалом ситуація така, є ноутбук, стояла Win10 1909 , нещодавно було якесь оновлення, під час процесу оновлення ноут звалився в PNP detected fatal error. Все що знаходив в інтернеті не допомогло, думаю і ладно, засуну SSD з ноута в комп, зніму все що треба і просто переустановлю. Тепер суть питання, коли ставлю ССД з ноута в комп, система примусово вантажиться в систему, яка була на ноуті, де вічний синій екран. У біосі видно SSD з мого ПК, і пріоритет стоїть і примусово вибираю, але система не реагує. Варто відключити SSD від ноута, все штатно завантажується. Є варіанти чому так? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Guti сказано:

 Загалом ситуація така, є ноутбук, стояла Win10 1909 , нещодавно було якесь оновлення, під час процесу оновлення ноут звалився в PNP detected fatal error. Все що знаходив в інтернеті не допомогло, думаю і ладно, засуну SSD з ноута в комп, зніму все що треба і просто переустановлю. Тепер суть питання, коли ставлю ССД з ноута в комп, система примусово вантажиться в систему, яка була на ноуті, де вічний синій екран. У біосі видно SSD з мого ПК, і пріоритет стоїть і примусово вибираю, але система не реагує. Варто відключити SSD від ноута, все штатно завантажується. Є варіанти чому так? 

нічого не зрозумів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли відключаю ссд який був в ноутбуці, Пк загружається. Коли підключаю, він кожен раз старається загрузитись з ссд який був в ноутбуці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Guti сказано:

Коли відключаю ссд який був в ноутбуці, Пк загружається. Коли підключаю, він кожен раз старається загрузитись з ссд який був в ноутбуці

Вінти окрім ССД є в ПК?

Підозрюю що є. А ще, підозрюю, що коли на ССД ставилася система, то вінт був підключений теж. І тепер коли ти виключиш вінта і захочеш загрузитися з ССД, то 90%, що не загрузиться.

Тому як загрузчик в тебе на вінті. А на ССд ноута, все на ССД.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, я пробував його підключити окремо, в boot менеджері bios з'являвся  ще один пункт перед моїм основним ССД, який я просто виключав або в кінець черги переміщав, логічно думаючи, що це той ссд з ноута. А воно нафіг, якраз такі і треба було нажати. Короче, що то таке було я хз, але всетаки комп влючився:wacko:

Дякую, хід думок найшов таки результат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Guti сказал:

Цікаво, я пробував його підключити окремо, в boot менеджері bios з'являвся  ще один пункт перед моїм основним ССД, який я просто виключав або в кінець черги переміщав, логічно думаючи, що це той ссд з ноута. А воно нафіг, якраз такі і треба було нажати. Короче, що то таке було я хз, але всетаки комп влючився:wacko:

Дякую, хід думок найшов таки результат)

Мдаа, не зря мабуть дядько колись казав, не вмієш срать - не мучай жопу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключіть  живлення від компа до ссд але не сата

включіть комп і завантажтесь

підключіть кабель сата до ссд

витягніть інфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Revolver сказано:

підключіть  живлення від компа до ссд але не сата

включіть комп і завантажтесь

підключіть кабель сата до ссд

З точністю до навпаки.

дата абель (SATA) якраз таки підключити - не даючи живлення.  І уже коли ПК завантажиться - увімкнути  живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ чому? з моєї точки зору безпечніше на гарячу тикати сата ніж живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Revolver сказано:

з моєї точки зору

А от люди кажуть інакше (сам роблю саме так останніх років 15)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не варіант ссд вставити в usb-карман і підключити як флешку до вже запущеного компа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Yarchik сказано:

А не варіант ссд вставити в usb-карман і підключити як флешку до вже запущеного компа?

Його ще потрібно мати!

 

простіше просто "на льоту" підключити і не паритися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для людей, які в цьому хоч трошки розбираються, це взагалі не проблема!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...