Перейти до змісту

Diablo II: Resurrected


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

33 minutes ago, AnimaNoir said:

Знову не погоджусь. Я написав освіжати механіки а не міняти. Це різні речі. Для прикладу в тій же age of empires ii: definitive edition обновили Ші, дадали можливість через шиифт віддавати ланцюг наказів, допрацювали управління камерою, ферми автоматичн оновлюються і тд... Тобто гра залишилася практично тою самою, лише допилена до сучасних реалій і з кльовою графікою яка органічно виглядає. 
Ремейк потрібен в разі якщо оригінал значно устарів як геймплейно так і фізично-морально. Плюс ремейк це практично завжди робота з нуля, великі фінансові витрати і тд... 

Чи впливає chain of command і авторемонт на геймплей? Кардинально - ні, але зміни вносить. Тут можна довго сперечатись, імхо, бо немає чіткої межі між ремастером і рімейком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, Ko3bMa сказано:

бо немає чіткої межі між ремастером і рімейком.

Ну чому ж?

Якщо мова буде йти не лише про ігри, то ремастер - це ти сам знаєш переклад і значення слова. Фактично оновлення.

А от ремейк - це вже переробити.  Але по новому. Лишити сюжет, але переробити графІку, двігло і т.д.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ну шо.

Почав я гратися.

Перше що скажу - прожорлива сволоч!  При чому вимагає саме відео. У мене зараз "затичка", типу 1030 2Гб.. залупа ще та. То мусив ставити "Середні"!!! (Карл), при тому, що в мене і5-10400F (6/12)  / 16Gb RAM і стоїть ігруля на швидкісному (nvme) SSD!

але графіка!  Вона то дууууууже нагадала мені PAth of Exile, ранній доступ. Я ще тоді сказав, що такою мала вийти діабло 2.

 

Є свої "граблі" в установці.  Патчити шлях до файлів запису гри. Бо не читаються сейви.

В кого веселіша відяшка за мою, то є сенс пограти!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.05.2021 at 12:58, Zheny@ сказано:

Ну шо.

Почав я гратися.

Перше що скажу - прожорлива сволоч!  При чому вимагає саме відео. У мене зараз "затичка", типу 1030 2Гб.. залупа ще та. То мусив ставити "Середні"!!! (Карл), при тому, що в мене і5-10400F (6/12)  / 16Gb RAM і стоїть ігруля на швидкісному (nvme) SSD!

але графіка!  Вона то дууууууже нагадала мені PAth of Exile, ранній доступ. Я ще тоді сказав, що такою мала вийти діабло 2.

 

Є свої "граблі" в установці.  Патчити шлях до файлів запису гри. Бо не читаються сейви.

В кого веселіша відяшка за мою, то є сенс пограти!

 

 

так стоп я щось пропустив?

був реліз? чи ви про альфу... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Pavelix сказано:

так стоп я щось пропустив?

був реліз? чи ви про альфу... 

Ще технікал Альфа.

Обирати можна зі всіх персонажів гри

Але, кажуть, лише 2 акти

 

Гра стала мрачніша і атмосферніша.

Віддзеркалення героя у воді, динамічне світло. Гарно.  Текстури !

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...