Перейти до змісту

Шукаю роботу водія


anatoli4

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу водія. Маю водійське категорії В С, також посвідчення водія навантажувача 5-го розряду з досвідом. Вакансії торговим не цікавлять. Бажано позмінний графік 0997328898

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, anatoli4 сказано:

Шукаю роботу водія. Маю водійське категорії В С

прошу відразу не кидатись тапками... такий варіант, як контракт в Збройних Силах України не розглядали?

водії там на вагу золота, а хороші водії тим паче.

якщо цікавить, розкажу детальніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Basil said:

прошу відразу не кидатись тапками... такий варіант, як контракт в Збройних Силах України не розглядали?

водії там на вагу золота, а хороші водії тим паче.

якщо цікавить, розкажу детальніше...

Та які тапки, шикарний варіант. Особливо якщо якогось генерала чи військового комісара возити. Вислуга, пенсія, премії, бензин в каністрах. Покрутив баранку годину-дві в день, а решту часу сидиш книжки читаєш, серіали втикаєш чи на борді заліпаєш))

 

Чи то я не зрозумів і малось на увазі боєприпаси на лінію розмежування підвозити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.03.2021 в 08:30, yu2007 сказал:

Та які тапки, шикарний варіант. Особливо якщо якогось генерала чи військового комісара возити. Вислуга, пенсія, премії, бензин в каністрах. Покрутив баранку годину-дві в день, а решту часу сидиш книжки читаєш, серіали втикаєш чи на борді заліпаєш))

 

Чи то я не зрозумів і малось на увазі боєприпаси на лінію розмежування підвозити?

На таких значних місцях робота з покоління в покоління передається... . А так Ви праві, снаряди і ТД підвозити... Щей на  безкапотніку... Щоб якщо наїхав на щось то вже " навернека"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.03.2021 at 09:30, yu2007 сказано:

Чи то я не зрозумів і малось на увазі боєприпаси на лінію розмежування підвозити?

всі знають, що боєприпаси закінчились при порошенку , тому він ввів перемир'я 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...