Перейти до змісту

Миючий пилосос з аквафільтром BOSCH BWD41740


Рекомендовані повідомлення

Збираюсь купувати даний пилосос, є можливість взяти по хорошій ціні - 5499, чи є бажаючі долучитись? Новий, на гарантії (в Луцьку). До 24.12 збираю бажаючих, потім буду замовляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Amor сказал:

Збираюсь купувати даний пилосос, є можливість взяти по хорошій ціні - 5499, чи є бажаючі долучитись? Новий, на гарантії (в Луцьку). До 24.12 збираю бажаючих, потім буду замовляти

а в чому прикол *хорошої ціни* ? якщо навіть у Луцьку можна купити за 5219 в Цифрі, ав Стилусі за 5239 :0016::0016:

https://hotline.ua/bt-pylesosy/bosch-bwd41740/prices/#cond_new/0

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребрендінг Зелмера

 

Років десять тому якщо не більше його купив, з поломок вишла з ладу телескопічна трубка, замотав ізолентою далі служить, шланг за стільки років тягання по кімнатах досі живий.

В Боша убрали регулювання потужності, у зелмера було 5 рівнів і вмикався відразу на середній!

Брав тоді по оптовій ціні десь в районі 220дол.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 роки користуюся аналогом від Зелмер, функція вологого прибирання досі не протестована. Якщо немає в ній потреби, то і без аквафільтра можна жити і не страждати від немаленьких габаритів та ваги. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, MANJAK11 сказал:

а в чому прикол *хорошої ціни* ? якщо навіть у Луцьку можна купити за 5219 в Цифрі, ав Стилусі за 5239 :0016::0016:

https://hotline.ua/bt-pylesosy/bosch-bwd41740/prices/#cond_new/0

 

 

Якщо чесно я порівнював ціни тільки по магазинах типу епіцентр, нл, фокстрот, розетка. Бачив що кругом ціна 5999 і мені здалось що ніби адекватна ціна. Але завдяки постам вище спробую знайти зелмера, можливо буде дешевше :)

 

12 часов назад, arrival22 сказал:

3 роки користуюся аналогом від Зелмер, функція вологого прибирання досі не протестована. Якщо немає в ній потреби, то і без аквафільтра можна жити і не страждати від немаленьких габаритів та ваги. 

 

А я тільки з неї ознайомився з цим пилососом. Брали в батьків для прибирання коврів і диванів, просто супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Amor сказано:

 

Якщо чесно я порівнював ціни тільки по магазинах типу епіцентр, нл, фокстрот, розетка. Бачив що кругом ціна 5999 і мені здалось що ніби адекватна ціна. Але завдяки постам вище спробую знайти зелмера, можливо буде дешевше :)

 

 

А я тільки з неї ознайомився з цим пилососом. Брали в батьків для прибирання коврів і диванів, просто супер

Зелмера вже давно у нас на ринку немає, його викупив Бош, навряд чи знайдете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не уявляю сценарій для оптимального використання в домашніх умовах такого монстра на порозі 2021 року.

Всі мої знайомі, хто має щось схоже, як мінімум, не використовують аква функціонал.

Купив нещодавно робот з функцією вологого прибирання та в допомогу вертикальний ручний пилосос. Не натішуся!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, ISV сказал:

Зелмера вже давно у нас на ринку немає, його викупив Бош, навряд чи знайдете


розглядаю як варіант б/у на олх. Багато варіантів. Бо бош жодного не знайшов. Ну ціна не міняється просто

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, MaestroA сказано:

Навіть не уявляю сценарій для оптимального використання в домашніх умовах такого монстра на порозі 2021 року.

Всі мої знайомі, хто має щось схоже, як мінімум, не використовують аква функціонал.

Купив нещодавно робот з функцією вологого прибирання та в допомогу вертикальний ручний пилосос. Не натішуся!)

І як вам робот з вологим прибиранням? Що купили? Собі думаю над варіантом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Gendruk сказано:

І як вам робот з вологим прибиранням? Що купили? Собі думаю над варіантом.

Roborock S5 Max. В цій моделі, мабуть, найкраще реалізоване вологе прибирання. Я багато передивився оглядів, перечитав гілок на 4pda, спілкувався з фахівцями з ремонту. Топ за свій прайс.

Ефективність пилососа дуже висока, всмоктує чудово. Вологою ганчіркою прибирає все, окрім присохлих плям.

Робот для мене вже став таким же мастхевом, як пралка та посудомийка. Так, без нього жити можна, але з ним суттєво комфортніше.)

Основне, вчасно знімати та прополіскувати ганчірку, щоб не було затхлого запаху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.12.2020 at 21:14, ISV сказано:

В Боша убрали регулювання потужності, у зелмера було 5 рівнів і вмикався відразу на середній!

Брав тоді по оптовій ціні десь в районі 220дол.

моя модель зелмера була без регулювання. На кілька сотень грн дешевше було.

On 17.12.2020 at 21:14, ISV сказано:

Ребрендінг Зелмера

Бош - ребрендінг зелмера?

Швидше бош їх викупив!

 

У мене від совання висмикнули кабель, від з'єднання. . Поремонтували з сусідом. Але в процесі зборки десь прої*любили щось і тепер насос на вологе прибирання не робить :(

 

Вологе прибирання було часто.

 

Одного разу дружина каже - висунь коврика на сніг, щоб нормально вибити і т.д. Кажу сенсу немає, пилосос тягне як дурний! 

Але ж не переспориш. Витягнув.  Чистий сніг лишився під ковриком. А лупив вибивачкою, як дурний.

 

Тому миючий і аквафільтр - рулить!  Вода як фільтр, вилив в унітаз всю бяку і щастя.

 

Мішок на 1 мвсяць. Максимум. Але небезпечно, там в смітті всяка кака заводиться. А 1 мішок на 1 раз , трохи овердорого! (140 грн 4 шт без доставки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 hours ago, MaestroA said:

вертикальний ручний пилосос.

Це той з Алі за 290 баксів? акума вистачає надовго і взагалі як працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yu2007 сказано:

Це той з Алі за 290 баксів? акума вистачає надовго і взагалі як працює?

Майже. А звідки така точна інформація?) Я ніби не ділився цим на борді, і про Аліекспресс не згадував. Та й кількість моделей і ціновий діапазон на Алі, як завжди, великі.

Спойлер

2130669136__viber_2020-12-19_17-55-23.thumb.jpg.5fb6b018a8ba8ed441860e8226ba033f.jpg


Подивившись огляди на цю модель та попередню, ну дуже вже його захотів.

Спойлер

 

 

 

По факту, Dreame V11 - пушка. Докстанція - це ну дуже зручно. Пилосос піднімає та тримає в турборежимі 1,5 кг ваги на ура. Купувався для диванів, поличок меблів, підвіконня, плінтусів, автомобіля. В режимі медіум вистачає на довго, це оптимальна потужність для нековрових покриттів. Десь бачив на youtube порівняння з топовим Dyson V11, то Dreame V11 і пилососить ефективніше, і заряду на довше вистачає. Єдина явна перевага в Dyson V11, це зйомний акуум. Але британець і коштує в 2,х рази дорожче, і розхідники там шаленно дорогі.

Тож у нас вдома тепер діти сперечаються, хто з них буде першим прибирати.))

 

Режим прижився такий: робот прибирає 1 раз в день, а ручним точкове прибирання 2-4 рази на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Одного разу дружина каже - висунь коврика на сніг, щоб нормально вибити і т.д. Кажу сенсу немає, пилосос тягне як дурний! 

Але ж не переспориш. Витягнув.  Чистий сніг лишився під ковриком. А лупив вибивачкою, як дурний.

Аналогічну ситуацію мав років 5 тому. Тільки пилосос був (ще є) звичайним - Philips FC8732.
То ж не думаю, що аква-пилососи виводять чистоту на явно вижчий рівень. Якщо порівнювати з якимось старим доходягою - так може видатися, але якщо зрівняти з іншим сухим сучасним пилососом - думаю, що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, MaestroA said:

звідки така точна інформація?) Я ніби не ділився цим на борді.

Наша служба і апасна, і труднА...)))


Ділився. Питав в темі про замовлення з Алі, чи пропустить митниця, і давав лінк на якусь модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MaestroA сказано:

То ж не думаю, що аква-пилососи виводять чистоту на явно вижчий рівень.

Суть вологого прибирання:

- пилосос розбризкує воду з миючим засобом (для килимів, в моєму випадку був "Ваніш").

- вода вбирає в себе  розмокший на ворсинках старий засохлий бруд, який просто повітрям - не хоче вбиратися.

 Я навіть експеримент проводив. Попилососив сухим прибиранням, брудна вода, пил і все таке. Далі волога мийка килима.

Вода була брудна!   Бо миюче (або щось іще - дезінфікуючий ефект!)  Можеш додати хлорки чи іншого засобу)  2-3 мийка підряд (протягом кварталу) і остання вода уже явно чистіша!

 

Тому аква пилососи - таки кращий (вищий) рівень, аніж звичайні. + Мішок викинув і не лупиш його на вулиці від пилюки, яку знову ж вдихаєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Наша служба і апасна, і труднА...)))


Ділився. Питав в темі про замовлення з Алі, чи пропустить митниця, і давав лінк на якусь модель.

Ааа... будо діло.))

Та в результаті все пройшло ок. Без нюансів кур'єр Міст Експресу передав в руки на 24-й день.

Хоча, той же блогер (українець), на якого я давав посилання вижче, розповідав, що в нього за пилосос і мито здерли, і над коробкою нещадно познущалися. Страшенно мочив Міст Експрес на відео.

Спойлер

 

 

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Суть вологого прибирання:

- пилосос розбризкує воду з миючим засобом (для килимів, в моєму випадку був "Ваніш").

- вода вбирає в себе  розмокший на ворсинках старий засохлий бруд, який просто повітрям - не хоче вбиратися.

 Я навіть експеримент проводив. Попилососив сухим прибиранням, брудна вода, пил і все таке. Далі волога мийка килима.

Вода була брудна!   Бо миюче (або щось іще - дезінфікуючий ефект!)  Можеш додати хлорки чи іншого засобу)  2-3 мийка підряд (протягом кварталу) і остання вода уже явно чистіша!

 

Тому аква пилососи - таки кращий (вищий) рівень, аніж звичайні.

Хз. Я робив висновки по снігу. Теж не одну каплю поту пролив, луплячи ті килими, а сніг в результаті - біленький.

Благо, я вже позбавився тих підлогових пилозбірників.

 

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

+ Мішок викинув і не лупиш його на вулиці від пилюки, яку знову ж вдихаєш!

Пилососи з мішком, це вже далеке минуле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MaestroA said:

Без нюансів

Китаєць вказав на посилці ціну менше 100 баксів/євро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Китаєць вказав на посилці ціну менше 100 баксів/євро?

ага - подарунок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Китаєць вказав на посилці ціну менше 100 баксів/євро?

Так. Як з'ясувалося, китайці з легкістю йдуть на заниження вартості відправлення для уникнення мита, на відміну від, на приклад, американців (по інформації від одного досвідченого бордівця, я сам з штатів не замовляв).

Пригадую, що рік тому, коли тато купував Android-магнітолу на Алі, продавець навіть сам проявив ініціативу про зменшення вартості пересилки, про що написав у приватні повідомлення (переписувалися стосовно інших нюансів). А переважно китайці занижують вартість і без прохань та повідомлень, так би мовити автоматом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MaestroA сказано:

Roborock S5 Max

До речі, цікавий факт... В Android-додатку Roborock для України при воборі мови озвучки є українська та не має москальської (вчіться, східняки). Та ще й який голос! Мед у вуха!)

Спойлер

913522735__viber_2020-12-19_22-19-15.thumb.jpg.88c5c9972bb397261e96b81049e6da55.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, MaestroA said:

По факту, Dreame V11 - пушка.

А є якась прогнозована кількість циклів зарядки, перш ніж акум помре? Його можна поміняти самому?


І хочеться, і колеться. Точніше жаба піддавлює стільки віддавати за порохотяг :) 

А якщо ще й рОбота до кучі - взагалі космос))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...