Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, yu2007 сказал:

Я ще рік тому писав про це :) 

 

 

Казати і робити, то двє бальшиє разніци

image.thumb.png.5f392835fead3fab3e630bbc1040638e.png

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Казати і робити, то двє бальшиє разніци

Біс поплутав, більше ні-ні))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Та ладно, не любиш?:) Ти ж добрі декілька років, був їхнім агітатором на борді.

Було, не буду сперечатись. Але події 2014 року розставили свої крапки над ї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, dogbees сказано:

рано вам ще медичну статистику критикувати

 

Ок, критикувати на цей раз не буду. А просто процитую:

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC8485578/

 

Випадок в Ізраїлі:

Цитувати

Внутрішньолікарняний спалах дельта-варіанту SARS-CoV-2 інфікував 42 пацієнтів, персонал та членів сімей; 39 були повністю вакциновані. Рівень нападів становив 10,6% (16/151) серед персоналу, зараженого опроміненням, і сягнув 23,7% (23/97) серед пацієнтів із високим рівнем вакцинації через 16–26 тижнів після вакцинації (медіана: 25 тижнів). Усі випадки були пов’язані та відстежені на одного пацієнта. Відбулося кілька передач між людьми в масках. Чотирнадцять із 23 пацієнтів тяжко захворіли або померли, що підняло питання про можливе зниження імунітету.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Все одно буде писати. Нокіан буде відповідати.

 

Це так пристойно,позаочі за когось висловлюватися.

Ще й нахабно оббріхувати.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Це так пристойно,позаочі за когось висловлюватися.

Ще й нахабно оббріхувати.

 

Тобто ти тоже не будеш з Шльомою спілкуватися? Ок, так і запишемо.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zelensky сказано:

сягнув 23,7% (23/97) серед пацієнтів із високим рівнем вакцинації через 16–26 тижнів після вакцинації (медіана: 25 тижнів)

ну, відповіді давно готові на це - мабуть, кляті жиди купили собі...

 

On 08.12.2021 at 17:42, xc90 сказано:

Найперше будуть хворіти з купленими сертифікатами;)

 

... але ви не виділили чомусь головне в цитаті - 

3 годин тому, Zelensky сказано:

Відбулося кілька передач між людьми в масках.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, я вже майже забув за тему - дякую, ррід;)

Ось що буває, коли вирішуєш перехитрити обмеження червоної зони разом з низьким рівнем вакцинації - сусіди вже "жовті", а ми й досі червоніємо. 

IMG_20211210_165345_439.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, xc90 сказано:

Ось що буває, коли вирішуєш перехитрити обмеження червоної зони разом з низьким рівнем вакцинації - сусіди вже "жовті", а ми й досі червоніємо. 

розкажи, як ти хитрував? ;) 

я-то думав, що минулої хвилі в нас були "червоні" сусіди, а нас майже не зачепило, тепер - наша черга, а виявляється, завдяки хитрощам окремих індивідів ми не можемо покинути червону з.???

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, xc90 сказал:

О, я вже майже забув за тему - дякую, ррід;)

Ось що буває, коли вирішуєш перехитрити обмеження червоної зони разом з низьким рівнем вакцинації - сусіди вже "жовті", а ми й досі червоніємо. 

IMG_20211210_165345_439.jpg

Главное, не серые..

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, dogbees said:

розкажи, як ти хитрував? ;) 

я-то думав, що минулої хвилі в нас були "червоні" сусіди, а нас майже не зачепило, тепер - наша черга, а виявляється, завдяки хитрощам окремих індивідів ми не можемо покинути червону з.???

Малась, напевно, на увазі найперше ЛМР. Не подумав?

 

Розкажи, коли це ми були ок - а сусіди червоні? Тільки з цифрами госпіталізованих, будь ласка. Бо відкрити овердохуа ліжкомісць і казати, що в нас жовтий рівень небезпеки - так собі технологія. 

Змінено користувачем xc90
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, dogbees сказано:

... але ви не виділили чомусь головне в цитаті - 

Відбулося кілька передач між людьми в масках

 

О, пропустив важливе.

 

3 вакцини не врятували 23,7% а через маски відбулося лише кілька передач вірусу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, xc90 сказано:

Ось що буває, коли вирішуєш перехитрити обмеження червоної зони разом з низьким рівнем вакцинації - сусіди вже "жовті", а ми й досі червоніємо. 

 

Поляки більше вакциновані і більше хворіють і помирають :(

 

 

Польща +27 459   +561

Україна  +12 884   +499

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

Поляки більше вакциновані і більше хворіють і помирають :(

 

 

Польща +27 459   +561

Україна  +12 884   +499

 

:D Не знайшов смайлик з середнім пальцем 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

:D Не знайшов смайлик 

 

Тоді шукайте статистику і ДумайТЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.12.2021 в 16:56, xc90 сказал:

О, я вже майже забув за тему - дякую, ррід;)

Ось що буває, коли вирішуєш перехитрити обмеження червоної зони разом з низьким рівнем вакцинації - сусіди вже "жовті", а ми й досі червоніємо. 

IMG_20211210_165345_439.jpg

так брехуни порохоботи як були при владі, так і лишились, тому ми й в червоній досі і залишаємся. То мабуть якийсь когнітивний диссонанс, знати, що два ковідних відділення закривають, бо нема кого лікувати і вважати, що ми обгрунтовано в червоній зоні. 

 

Ще перед повідомленням про закриття двох відділень, спілкувався з сусідом по дачі, в нього батько отримав інсульт, поклали в лікарню, нагородили коронавірусом і пересунули в ковідне відділення де батько і помер, бо недолічили інсульт. Ну то таке, що там і як насправді, судити не берусь, отримавши інфу лише з одного боку. Збентежило в розмові з ним мене інше. Він розказав чи про ці два відділення чи про якісь два інші, що поряд знаходятся, що коли приїзджає швидка то головні лікарі цих відділень навипередки вибігали щоб ковідного хворого до себе забрати, бо ж за кожного фінансування і таке інше, а хворих на обидва відділення не вистачає. Це мене дуже здивувало і збентежило, ми ж  в червоній зоні, а тут через деякий час бац інфа, два відділення закривають, а ну яснапанятна тоді

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

так брехуни порохоботи як були при владі, так і лишились, тому ми й в червоній досі і залишаємся. То мабуть якийсь когнітивний диссонанс, знати, що два ковідних відділення закривають, бо нема кого лікувати і вважати, що ми обгрунтовано в червоній зоні. 

 

Ще перед повідомленням про закриття двох відділень, спілкувався з сусідом по дачі, в нього батько отримав інсульт, поклали в лікарню, нагородили коронавірусом і пересунули в ковідне відділення де батько і помер, бо недолічили інсульт. Ну то таке, що там і як насправді, судити не берусь, отримавши інфу лише з одного боку. Збентежило в розмові з ним мене інше. Він розказав чи про ці два відділення чи про якісь два інші, що поряд знаходятся, що коли приїзджає швидка то головні лікарі цих відділень навипередки вибігали щоб ковідного хворого до себе забрати, бо ж за кожного фінансування і таке інше, а хворих на обидва відділення не вистачає. Це мене дуже здивувало і збентежило, ми ж  в червоній зоні, а тут через деякий час бац інфа, два відділення закривають, а ну яснапанятна тоді

Наївний простачок.

Ти ще досі не знаєш,що в червоній ,чи не червоній зоні область, визначається здало керівництво області котлету в Київ,чи ні.

Звісно ж про це не пишуть в засобах дезінформації.

Думай Те.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MANJAK11 сказал:

так брехуни порохоботи як були при владі, так і лишились, тому ми й в червоній досі і залишаємся. 

Порохоботів до влади привів Кучма. При Кравчуку вони сиділи тихо і не срали в підїздах. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

А, знаєте, я вірю дядьку Біллу:

 

Якщо ви йому вірили б то давно в викопали бункера.

 

Гірше, ніж пандемія коронавірусу. Про що Білл Гейтс попереджає людство у своїй книзі.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збулася мрія @Zelensky.

Ляшко: бустерна доза буде з січня, а нова хвиля ковід - в кінці зими. Він закликає українців не бути егоїстами і не вимагати бустерної дози вже зараз, коли перше щеплення в Україні не зробили більшості людей. При цьому обіцяє, що бустерну дозу почнуть робити з січня.

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/ukrainian/features-59473820.amp

Змінено користувачем weldermaster
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, weldermaster сказано:

Збулася мрія @Zelensky.

Ляшко: бустерна доза буде з січня, а нова хвиля ковід - в кінці зими. Він закликає українців не бути егоїстами і не вимагати бустерної дози вже зараз, коли перше щеплення в Україні не зробили більшості людей. При цьому обіцяє, що бустерну дозу почнуть робити з січня.

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/ukrainian/features-59473820.amp

 

А ви мені не вірили.

І це лише початок :(

Далі діточок почнуть колоти  і бустери кожні 6-12 міс. :(

 

Про це вже не раз попреджали.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Ляшко: бустерна доза буде з січня

 

On 26.08.2021 at 11:45, xc90 сказано:

Тут, імхо, більше геополітика замішана, ніж реальна доказова медицина. Розказав би щось про результати третьої дози - на скільки виріс рівень антитіл чи що. Коли ти президент країни з напів-імперськими замашками - то можна хоч щотижня колотись.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

При цьому обіцяє

 

https://www.facebook.com/100052552604320/videos/295126739259816/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак :(

Із 43 відомих випадків заражень на штам COVID-19 «омікрон» у США, більшість виявлено у вакцинованих осіб. 

 

https://www.radiosvoboda.org/a/news-covid-omikron-doslidzhennya/31604762.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...