Перейти до змісту

Пошук проекту металокаркасного будинку до 100м.кв


KILLER

Рекомендовані повідомлення

Привіт. 

Маю 2 км квадратної профільної труби 60*40*3, маю ділянку, маю бажання побудувати невеличкий каркасний будинок але немаю проекту і не хочу "видумувати велосипед",  тому шукаю планування в інеті. Може хто має посилання на проектні наброски або має в себе, поділіться, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Nokian сказано:

Тобто це труба перерізом 4 сантиметра на 6 і довжиною 3 метра?

ні, це товщина стінки 3мм, довжина зазвичай 6 метрів :-)

 

https://www.lsst.ru/spravochnik-metalloprokata/truba-pryamougolnaya/truba-60-40-3/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ширина 6 см,товщина 4 см ,товщина стінки 3 мм,довжина 6 м?

Мене довжина не лімітує,є ж болгарка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Мене довжина не лімітує,є ж болгарка.

Напевно ТС дасть сам раду своїй болгарці, і своїй профільній трубі. Навіщо йому твоя? Він шукає проект, а ти йому про болгарку.

Тобі з болгаркою треба на металобазу, не розкатуй губу на 2 км)))

або я помиляюсь))), тоді прошу пробачення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, KILLER сказано:

Привіт. 

Маю 2 км квадратної профільної труби 60*40*3, маю ділянку, маю бажання побудувати невеличкий каркасний будинок але немаю проекту і не хочу "видумувати велосипед",  тому шукаю планування в інеті. Може хто має посилання на проектні наброски або має в себе, поділіться, будь-ласка.

самоціль - саме металокаркас?

можливо, простіше продати/обміняти на дерево?

дерев'яна стійка 3м х 0.05 х 0.15 х 2400 = 54грн.

та й на каркас будинку 10х10 потрібно аж 68 зовнішніх стійок з кроком 60см - це всього лише 3700грн.! (калькулятор каже, що мінімум 1 куб.м дерева, тобто від 2400грн) https://stroy-calc.ru/raschet-karkasa

твоя профільована труба 3м х 4.5=13.5кг - сьогодні в роздріб біля 17грн./кг, реально почекати й знайти покупця мінімум по 10-12грн./кг (он Нокіан шукає дешевший метал)))

а рахували вже, що дешевше - цвяхи до дерева, чи електроди, саморізи і т.д. для металевої профільованої труби?

самі будете будувати? чи наймати? якщо наймати - що дешевше буде - метал чи дерево?

 

я б робив з дерева - тут і проектів валом, і "самостройщиків", і фільми Ларрі Хона.

але каркасний будинок робив би тільки зі скурпульозним прорахунком фундаментів - оскільки каркасник в багато разів легший за кам'яний (цегла, блок, ...), то грамотно прорахований фундамент під каркасний будинок повинен бути значно дешевший за фундамент під кам'яний.

 

а метал - це нежитлові невеликі приміщенні, і комерція (по комерції маю пару каркасів - там січення відчутно більші, ніж 3мм - що на колонах, що на несучих балках)... ну, і на паркани беруть)

імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.11.2020 at 15:01, Nokian сказано:

Тобто це труба перерізом 4 сантиметра на 6 і довжиною 3 метра?

40*60мм з товщиною металу 3мм. 

каркас з дерева не хочу. багато нюансів з вологістю, викручуванням, всиханням подальшим утепленням, оздобленням і т.д. тому метал. Тим більше, що він вже є в наявності. Ну і зварний металокаркас в рази надійніший за дерево. Затримка лише в проекті. Проект потрібен не так для узаконення будівництва, як для візуалізації кінцевого результату, оптимізації будівельних дій і мінімізації зайвих робіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, KILLER сказал:

40*60мм з товщиною металу 3мм. 

каркас з дерева не хочу. багато нюансів з вологістю, викручуванням, всиханням подальшим утепленням, оздобленням і т.д. тому метал. Тим більше, що він вже є в наявності. Ну і зварний металокаркас в рази надійніший за дерево. Затримка лише в проекті. Проект потрібен не так для узаконення будівництва, як для візуалізації кінцевого результату, оптимізації будівельних дій і мінімізації зайвих робіт

Як на мене, то ваша задумка не дуже вдала. Якщо навіть проекти знайдуться, впевнений, що там ще буде купа різних матеріалів (швеллер, кутник, профтруба 100х100 наприклад і т. д.). Вам скоріш за все прийдеться робити індивідуальний проект, виходячи з наявних матеріалів (для перекриття і даху, доведеться якісь ферми варити, навряд в каркасниках ці елементи з такого матеріалу). Сварки тьма, розрахунків капец, потім ще гемору з оздобленням, кароч капец роботи на мій погляд.

Я б продав те все діло, газоблок 30х20х60 на ребро (по дешевше:)) + 15см пінопласт, всередині шпаклянути і гуд. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, KILLER сказано:

каркас з дерева не хочу

от з цього б і починав ;) просто - "не хочу", бо далі ти просто починаєш ліпити відмазки.

 

14 годин тому, KILLER сказано:

багато нюансів з вологістю, викручуванням, всиханням

ти точно не плутаєш каркасний будинок з будинком з бруса?

14 годин тому, KILLER сказано:

багато нюансів з ... подальшим утепленням, оздобленням і т.д.

отут точно не пойняв... ти на повному серйозі вважаєш, що металокаркас в подальшому не треба утепляти та оздоблювати?! о_О

і про містки холоду в металокаркасному будинку ніхто не казав? і про геморой з тим, як їх зменшити?

 

якщо маєш в запасі вагон електродів і безмежне терпіння, можу порадити проектанта, який рахував металевий каркас магазину - за окремі гроші, тобі порахують каркас саме з твого профілю 60х40х3 (хоча не гарантую, що захочуть з таким морочитись - їм простіше рахувати "по козі", тобто із застосуванням стандартних матеріалів - типу балки двотаврові 24, 27 і т.д.). але

14 годин тому, KILLER сказано:

Проект потрібен не так для узаконення будівництва, як для візуалізації

але "металіст" навряд чи зробить тобі візуалізацію - завдання на проектування металісту дає архітектор, який "утрясає" візуалізацію із замовником. тому, якщо не хочеш платити ще й архітектору - береш готовий проект, і несеш його металісту на прорахунки металу.

а ще тобі буде потрібний грамотний інженер-будівельник, який порахує тобі по твоїх геології мінімальний фундамент (в тебе ж є вже геологія на твою ділянку)?

 

14 годин тому, KILLER сказано:

Ну і зварний металокаркас в рази надійніший за дерево.

філософське твердження... в мене на дачі стоїть "каркасний" будинок ще польського періоду. без десятка років століття - це достатньо 'надійно'?  каркас не мінявся, тільки дах перекривався, підлога перероблялась.

 

візьми три метра своєї прямокутної труби, поклади на цеглини по краях, і стань посередині на трубу.

тепер візьми дошку (брусок) 50х150мм так само 3м, постав на ребро на ті ж цеглини, і так само стань посередині дошки.

як тобі візуальний ефект - достатньо переконливо і 'надійно'?

 

 

п.с. може, на строімдом чи форумхаус вже шукав чудакачоловіка , який саме з такого матеріалу, як в тебе, призначеного для парканів, гаражів і теплиць, збудував собі житловий будинок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...