Перейти до змісту

Проблема з RAM DDR3, хєлп!)


Рекомендовані повідомлення

Купував на ОЛХ мишку доньці до ноута, бачу в продавця ще є на продаж недорога планка Самсунг 4ГБ ДДР3. Дай думаю візьму дружині в ноут до кучі, на доставці зекономлю )))

 

Мишка норм. А от вставлена планка призводить відразу до синього екрана (хоча в біосі відображається). Запускаю Мемтест з флешки, за секунду він висне. При цьому "стара" планка проходить тест нормально (планка Кінгстон на 8ГБ з аналогічною частотою (1333) і таймінгами, як у купленій Самсунг).

 

Продавець запевняє, що пам'ять знімалась парою з ноута в робочому стані, і перша планка пішла в люди та працює, отже і ця має бути робоча. Ніби акаунт не одноденний, продавець навіть квартиру продає через ОЛХ, та й ціна "копійчана" як для навмисного кидка. 

 

В другому сімейному ноуті ДДР4, тому перевірити на іншій машинці поки не має змоги, треба когось шукати. Якщо припустити, що пам'ять таки робоча, то в чому може бути проблема?

 

Дякую за поради :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 ще б ти моделі вказав, може там одна планка 1,5В а інша 1,3В, (DDR3L)і не підтримується ноутом?

Бо це гадання на кавовій гущі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Zheny@ said:

@yu2007 ще б ти моделі вказав, може там одна планка 1,5В а інша 1,3В, (DDR3L)і не підтримується ноутом?

Бо це гадання на кавовій гущі.

Напруга, як і частоти та таймінги, однакова.

Куплена - Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (M471B5273DH0-CH9)

"Стара" - Kingston 8 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (KVR1333D3S9/8G)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Напруга, як і частоти та таймінги, однакова.

Куплена - Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (M471B5273DH0-CH9)

"Стара" - Kingston 8 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (KVR1333D3S9/8G)

 

бананально протри гумкою контакти.

Пробуй в різні слоти,  якщоне "альо" - ну тоді їй кєрдик, або банальна несумісність з ноутом. Якщо підкинеш мені, і в мене запрацює, то викуплю її в тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zheny@ said:

бананально протри гумкою контакти.

Пробуй в різні слоти,  якщоне "альо" - ну тоді їй кєрдик, або банальна несумісність з ноутом. Якщо підкинеш мені, і в мене запрацює, то викуплю її в тебе.

 

Протирав контакти папером. Вставляв в різні слоти окремо і в парі з наявною. Нічого не змінилось.

Якщо не знайду ноут з ДДР3 серед знайомих для перевірки, то можна під'їхати до тебе, подивишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

Протирав контакти папером. Вставляв в різні слоти окремо і в парі з наявною. Нічого не змінилось.

Якщо не знайду ноут з ДДР3 серед знайомих для перевірки, то можна під'їхати до тебе, подивишся?

ок, але то після обіду, не раніше. Ок?

Телефон мій маєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zheny@ said:

ок, але то після обіду, не раніше. Ок?

Телефон мій маєш ?

 

скинь в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 не папером треба, а саме гумкою - стирачкою для простого олівця. Дійсно дієва штука, теж радив досвідчений "железячник".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, Vadimm said:

@yu2007 не папером треба, а саме гумкою - стирачкою для простого олівця. Дійсно дієва штука, теж радив досвідчений "железячник".

Ну зараз спробую стирачкою. 
Якось років 15 тому відвалився радіатор на відясі, і в процесі приклейки клей потрапив на контакти, тому комп навіть не стартував.


В цьому ж випадку в біосі і в мемтесті планка відображається, відбувається спроба старту, а значить ноут її ідентифікує, тому не думаю, що справа в брудних контактах :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Vadimm сказано:

@yu2007 не папером треба, а саме гумкою - стирачкою для простого олівця. Дійсно дієва штука, теж радив досвідчений "железячник".

Яка стирачка, просто витягти і вставити планку, але тут справа думаю не в оксидах на контактах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Zheny@ said:

3 ноута підписали їй морг.

Дякую за допомогу :). Буду радий теж допомогти чимось при нагоді.


Ситуація починає бути схожою на навмисний кидок. Зв’язався з продавцем знову, сказав, що перевірялась на кількох ноутах, результат такий самий, як і на моєму. Відповів «присилай назад», але не зараз, бо він нібито вчора «заступив на вахту» і повернеться лише за два тижні ))

 

Скидав гроші на банківський рахунок, маю його ПІБ і телефон.Чи це зараз кидали стали такими безпечними, чи я чогось не розумію в цьому житті? Навіть якщо й не поверну гроші, то щось придумаю, як «віддячити»)) Сума то «смішна», що ще більше дивує.
 

В усякому разі, буде мені наука :). А то я на олх ще з часів сландо, і ще ні разу не попадав на гроші (хоча на разваділ не раз натрапляв). Розслабився видно)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не до кінця зрозумів, «хто на кому стояв»))


Я купував в продавця логітеківську мишку б/в. Уточнив, що та як. Заслав йому грошей. Знайшов в нього в оголошеннях цю пам’ять, запитав за скільки віддасть, чи пам’ять без глюків в роботі, і чи тестована мемтестом. На це він відповів, що пам’ять зняв зі свого ноута, бо змінив 4+4 на 8+8, відповідно вона не має ніяких нюансів по роботі. Одну 4ку комусь раніше віддав чи продав, а другу продає зараз. Ціна мене влаштувала, глянув профіль - підозр не викликав (виглядає, що людина продає своє власне барахло, не «професійний» продавець). Тому і заслав йому ще грошей.

І все не викликало б підозр (мо й справді не знав), якби не ця легенда, що висилати назад через два тижні, бо його поки не буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, AppMark said:

ні, ні, так не робиться, нехай скидає вам ту суму на карту тоді відсилайте, через 2 тижні чи з явиться він чи ні, ви відправите він не прийде на пошту щей доставку самі заплатите тоді буде точно вльот, або нехай якусь передплату вам кине, ви ж йому скидали?

Звичайно, що доставку в будь-якому випадку заплачу я. 
Яка передплата? Планка ж неробоча. Невелика надія лише на те, що він забере пам’ять і вирішить повернути хоч якісь кошти по доброті своїй душевній))

 

А як він не прийде на пошту, то значить пошта її «утилізує», навіщо мені її повертати назад в Луцьк? Це якраз і свідчитиме, що він кидала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з цікавості, навіщо відправляти неробочу планку назад? Просто давати гроші для НП? Скинули відео запуску з тою планкою та й усе. Людина, якщо має совість- просто поверне кошти і вибачиться. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, AppMark said:

хай закине вам якусь суму на карту, щоб були впевнені що він прийде її забрати, якщо відправите просто наложкою, даю 1000 процентів що ніхто по її не прийде

Не розумію, за що він має мені закидати гроші?

Він продав мені пам’ять як робочу (на словах). Перевірки показали, що вона дохла, про що я його повідомив. Тобто він зараз, знаючи з моїх слів, що пам’ять не робоча, буде закидати мені якісь гроші? А раптом я його обманюю, і коли він скине мені якусь суму, я йому нічого не пошлю?))

Повторюсь, наразі в мене надія лише на порядність продавця (принаймні він сказав «висилай назад», правда з умовою «через два тижні», хоча міг стояти на свому, мовляв «нічого не знаю, я посилав пам’ять робочою»).

 

І якщо він її не забере, як ти кажеш, то це якраз і буде свідчити про кидок. І от тоді я вже зможу чимось йому «віддячити». 
 

Ціна питання 250 грн (цінив він її триста, але оскільки я вже брав мишку, то я сам і запропонував «якщо віддасиш дешевше, заберу разом і пам’ять, однією посилкою й поїде»). Я знаю, що є немало кидал, які не гребують і такими сумами, особливо товариші на зонах. Але тут той продавець навіть квартиру продає в своєму містечку через олх, дивно якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, 6ap6apuc said:

Просто з цікавості, навіщо відправляти неробочу планку назад? Просто давати гроші для НП? Скинули відео запуску з тою планкою та й усе. Людина, якщо має совість- просто поверне кошти і вибачиться. 

 

Вже вище написав: а раптом це я його хочу розвести і прикидаюсь, що пам’ять не робоча? Може в мене якраз така сама планка неробоча була?

 Відео з мемтестом, який не проходить, і фото синього екрану я йому відразу скинув.


Ну і щоб таки дізнатись, що це за людина, доведеться подарувати новій пошті 40 гривень :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

Не розумію, за що він має мені закидати гроші?

Він продав мені пам’ять як робочу (на словах). Перевірки показали, що вона дохла, про що я його повідомив. Тобто він зараз, знаючи з моїх слів, що пам’ять не робоча, буде закидати мені якісь гроші? А раптом я його обманюю, і коли він скине мені якусь суму, я йому нічого не пошлю?))

Десь 1,5 роки тому тож купляв на олхі озу ддр4 2 по 4гб, наложкою. Обидва модуля виявились глючними. Написав продавцю про цю проблемку.

Він такий - ок, чувак, завтра вишлю інші два модуля. І таки вислав два інші модуля і за свої гроші. Ті інші модулі виявились робочими.

Я такий пишу - чувак пиши куди висилати ті глючні модулі. А той - та нє, не тре, викинь їх кудись небуть.

Мораль сєй басні такова - дяка Богу що ще є на цьому прогнившому в зюзю світі чесні і порядні люди, для яких слово честь і гідність не пустий звук.

Як би було б добре щоб на світі було би побільше таких от людей. А всяка барижня, для якої бабос замінив в душі все людське, потроху повторювала би долю всім відомих волохатих слонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 13.11.2020 at 20:43, yu2007 сказано:

Ну і щоб таки дізнатись, що це за людина, доведеться подарувати новій пошті 40 гривень :) 

То врешті решт вдалося повернути память, вона все ж запрацювала чи просто подарували новій пошті 40 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не запрацювала, продаван спочатку годував завтрами, потім написав, що вся сім’я при смерті через коронавірус ))), бабла нема, все на ліки пішло, а взагалі пам’ять він посилав робочу... Звичайний ОЛХ-кидала.

 

@shidlori, а ти чийсь клон чи рекламний бот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клон своїх предків. думала теж на ол-ха пам'ть для пк розширити, так системний блок на НП тягнути якось не прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, shidlori said:

клон своїх предків. думала теж на ол-ха пам'ть для пк розширити, так системний блок на НП тягнути якось не прикольно.

Ніщо не видавало в Штірліці полковника Ісаєва)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...