Перейти до змісту

Куплю бонуси/знижку Комфі/Епіцентр


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Добрий ранок. 

 

Маю купити холодильник. Вибрав Атлант. Якщо хтось має знижки в Комфі/Епіцентрі - пропоную взаємовигідну співпрацю.

 

Я купую холодильник зі знижкою і повертаю вам половину суми з босів.

 

Наприклад, холодильник коштує 7500 грн. У вас є знижка 500 грн. Я купую холодильник за 7000 грн. і повертаю вам 250 грн. готівкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На малих сумах типу 100 грн. Не бачу сенсу гратися. Потрібна знижка мінімум від 5% щоб профіт був на обох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав таку смс від комфі, але в особистому кабінеті щось не видно бонусів

 

TOBi 2 685 BONUSIV

 

1 bonus = 1 grn

 

Oplaty nymy do 30% akciynogo tovaru v magazynah Comfy

 

18-21.09 

bit.ly/2HcBCKV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, ті 2650 бонусів діють не на весь товар. Мене цікавить холодильник Атлант. І нажаль ті бонуси в Комфі на цей товар не дійсні :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

Який сенс віддавати бонуси за 50% вартості? 

 

який сенс купляти бонуси за 100% тарифом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Zeiss сказал:

Отримав таку смс від комфі, але в особистому кабінеті щось не видно бонусів

 

TOBi 2 685 BONUSIV

 

1 bonus = 1 grn

 

Oplaty nymy do 30% akciynogo tovaru v magazynah Comfy

 

18-21.09 

bit.ly/2HcBCKV

Був сьогодні в комфі, як завжди прийшось бігати та ловити консультанта за руку.

Хотів придбати телевізор Xiaomi 50 , акційний !!!

Сказав показав смс, консультантант каже так ось вам і ваша знижка він коштував 12 к а тут 10к.

10 к по всіх магазинах така вартість.

Я відповів що дана смс то лохотрон, на що консультант погодився та відповів що він мені цю смс не надсилав. 

Так що сервіс комфі як завжди.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Bliksss сказал:

Який сенс віддавати бонуси за 50% вартості? 

Якщо це акційні тимчасові бонуси на певні групи товарів (такі як пропонували вище), тоді сенс є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Saddy сказано:

Якщо це акційні тимчасові бонуси на певні групи товарів (такі як пропонували вище), тоді сенс є. 

тут погоджуюсь, але ці бонуси з "підтекстом", як і більшість акційних товарів - де спочатку ціну завищили, а потім зменшили на ту ж суму.

Я мав на увазі - чесні бонуси, якими можна оплатити хоч 100% товару, ось ці - я не бачу сенсу продавати за 50%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

тут погоджуюсь, але ...

 

ну то ви просто всіх нюансів не знаєте. Довго пояснювати але сенс є обом.

 

Тим не менше вже не актуально.

Дякую всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

 

Я мав на увазі - чесні бонуси, якими можна оплатити хоч 100% товару

Такі бонуси є тільки в комфі, і то вони діють лише рік, якщо вони вам не потрібні, або є в іншому магазині бонуси.. варіантів декілька, пропозиція тс цікава, якщо чесно, головне щоб зорі зійшлись ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Маю купити холодильник. Вибрав Атлант. Якщо хтось має знижки в Комфі/Епіцентрі - пропоную взаємовигідну співпрацю.

Цікаво чи нарешті Атлант вирішив проблему з лампочкою, яка освітлює основне відділення? В моєму стоїть лампочка розжарювання, яка так неслабо встигає (точніше встигала) розігріти продукти, які лежать на верхній полиці під нею безпосередньо. Перегоріла десь на 2-3 місяці користування. Купилася нова (випадок, звичайно, не гарантійний). Попрацювала також напевно 2 місяці і перегоріла. Забив. Користуємося холодильником без лампочки

Друга "хвороба" Атлантів - ламучі фронтальні частини (там де ручка) ящиків в морозилці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Skorpio76 сказано:

Цікаво чи нарешті Атлант вирішив проблему з лампочкою, яка освітлює основне відділення? 

Друга "хвороба" Атлантів - ламучі фронтальні частини (там де ручка) ящиків в морозилці.

 

Ви праві у моєму випадку теж є ці 2 проблеми.

З лампочкою вирішив її заміною на меньше потужну, працює вже років зо 3 а може й більше.

Полиці в морозилці укріпив металевим скотчем.

 

Аналогів на двох компресорні холодильники у даній цінові категорії я небачу. Тому доводиться змиритись з ламучою. ручкою ящика морозилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 30 грн купується діодна лампочка потужністю десь три вати,  і проблема вирішується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Unknown сказано:

За 30 грн купується діодна лампочка потужністю десь три вати,  і проблема вирішується

 

А як діодна лампочка за 30 грн. вирішить проблему з нижніми полицями в морозилці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Аналогів на двох компресорні холодильники у даній цінові категорії я небачу

А чому лише двохкомпресонний потрібен? Які в нього важливі переваги? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

А як діодна лампочка за 30 грн. вирішить проблему з нижніми полицями в морозилці?

Цитата чомусь не вийшла. 

Але потрібно мати особливе мислення,  щоб вирішити,  що я пропоную лампочною вирішити усі проблеми)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Unknown сказано:

А чому лише двохкомпресонний потрібен? Які в нього важливі переваги

 

Окремо компресор на морозильну камеру і окремо компресор на холодильну камеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Окремо компресор на морозильну камеру і окремо компресор на холодильну камеру.

Це зрозуміло.  Які важливі переваги в такої схеми? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Unknown сказано:

Які важливі переваги в такої схеми? 

 

Як би вам пояснити?

Це ніби 2 окремих пристрої в одному корпусі.

 

Якщо для вас це не перевага, тоді переваг більше немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Як би вам пояснити?

Це ніби 2 окремих пристрої в одному корпусі.

 

Якщо для вас це не перевага, тоді переваг більше немає.

Давай я спробую описати основні схеми компоновки і роботи побутових холодильників сучасних. 

1) Класична капельна схема. Один компресор і конденсатор,  і два послідовні випарники (спочатку морозильний потім холодильний).  Простий механічний регулятор. 

2) "класичний" повний ноуфрост.  Один конденсатор і один випарник (в морозилці). Холодильна камера охолоджується за рахунок нагнітання холодного повітря з морозилки (повітря по колу циркулює з морозилки в холодильну камеру і назад).  З ускладнень регулювання: добавлений вентилятор,  терморелє на випарнику,  тен розморозки і простий механічний таймер,  який працює в режимі орієнтовно 8годин/15хвилин (тобто кожні 8 годин на 15 хв включається тен для розморозки випарника). По суті, в сучасних холодильниках це,  мабуть,  найбільш ремонтопридатна схема. Всі компоненти легко доступні,  випарник не гниє,  бо не залитий в піну,  як в капельних. 

3) два компресори і повні два незалежні контури (випарник,  компресор,  конденсатор). Схема керуванання може бути простою,  зато є можливість індивідуально регулювати температуру кожної камери, аж до відключення однієї з них. Нічого не заважає намутити складну електричну схему з датчиками і розумними регуляторами. Морозилку можна робити як класичну,  так і ноуфрост. Собівартість вища,  тому,  зазвичай дорожчі,  а якщо не дорожчий,  то на чомусь мусили ж зекономити. 

4) один компресор і конденсатор,  але два незалежні випарники з перепускним клапаном. Компоновка цікава тим,  що дозволяє робити незалежні камери як у двокомпресорному,  але складніше керування (куча релюшок,  прошивка мікропрограми...).  Просте мезанічне керування тут не пройде мабуть. Явно програє двокомпресорному у швидкості заморозки,  бо  потрібно відволіктись на холодильну камеру. 

 

Ставлячи попереднє питання,  я сподівався розширити свій кругозір,  і почути якісь аргументи нормальні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

Ставлячи попереднє питання,  я сподівався розширити свій кругозір,  і почути якісь аргументи нормальні. 

 

На старих моделях Атлант з 134 холодагентом забивалась капілярна трубка приблизно через 5 р. користування. Якраз коли гарантія вже вийшла. У двохкомпресорних моделях цієї проблеми немає. Хоча зараз використовують інший холодагент і капілярна трубка ніби не забувається. Але осадочек залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Orfey сказано:

а який холодильник хочеш придбати?

 

Двохкомпресорний Атлант. Висотою приблизно 180 см. Хоча може бути й вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...