Перейти до змісту

Страхування здоров'я, вибір страхової компанії


Рекомендовані повідомлення

Хочу застрахуватися, цікавить ваш досвід. Хто і де застрахований, хто оплачує страховку (роботодавець чи самі), просте страхування чи накопичувальне (лайфове), що краще і чому? Запитань багато, але треба комусь почати з досвідом, щоб хоч було в кого питати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись на роботі платили внески у ВОЛК. Працівники хвалили. 

 

Агресивні менеджери мене хотіли затягнути сюди:

https://www.pzu.com.ua/corporate/insurancestaff/health.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавець оплачує вже декілька років "Провідну" (десь 150-200₴/міс). Дають символічну суму на стоматологію, якраз один зуб в рік вистачає. Але програми є гнучкі навіть в рамках самої страхової. Ліки виписують лише через одну мережу аптек (не завжди є весь необхідний перелік ліків в найближчій аптеці). Часто економлять, виписують дешевші аналоги ліків. З плюсів хіба що звернення до лікаря профільного відбувається швидше через "платні" відділення при поліклініках. Але, тьху-тьху, рідко цим користуюсь.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Колись на роботі платили внески у ВОЛК. Працівники хвалили.

Крім ВОЛК була ще одна схожа кантора, назви не можу згадати. Я також був її членом. Є певні плюси перед класичним страхуванням, а є й мінуси. Як варіант можна і їх розглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Приваті застрахував. На мінімалку. Хоча є різні тарифні плани.

Виплачують. Кум ногу зламав, збирав чеки і т.д. - заплатили.

 

В мене застраховано: дітвора, я і житло.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Я в Приваті застрахував. На мінімалку. Хоча є різні тарифні плани.

Виплачують. Кум ногу зламав, збирав чеки і т.д. - заплатили.

 

В мене застраховано: дітвора, я і житло.

 

 

В мене брат в Приваті застрахований також на мінімальну - 50 000. Лежав з апендицитом, повернули 7500. Ніяких чеків не потрібно, лише виписка з лікарні. На сайті Привата є таблиця по якій хворобі скільки виплачують. Апендицит 15 процентів протягом 5 днів, а наприклад язва 5 процентів протягом 180 днів. Страхові внески від віку залежать. На мінімалці (50 000) в 30 років - 50 грн в місяць, в 37 - 75, в 43 - 100, в 75 - 200 грн, а от на дітей щось не глянув..

До речі в багатьох страхових є сімейні страховки, такі мене цікавлять в першу чергу

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавець сплачує медичку в UNIQA. Сам накопичую (лайфове) в PZU.

Змінено користувачем rabzy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rabzy сказал:

Роботодавець сплачує медичку в UNIQA. Сам накопичую (лайфове) в PZU.

Це ти лише похвалився, :) а тепер ще враженнями і досвідом поділися, цифрами, бо з того поста навіть не зрозуміло чи ти задоволений своїм вибором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго розписувати зараз немає змоги. Так в двух словах, по лайфу можна робити висновки по завершенню строку, хоча був страховий випадок (перелом без зміщення), то сплачено було без затримок (50 000 * 15% = 7 500). Важливо, що є можливість щорічної індексації на рівень офіційної інфляції. Медичкою ще не користувався, зі слів колег, то більш-менш: є асист по запису до лікаря, з аптеками теж працюють, по стомат ліміт 2500 в рік. Насправді вихвалятись тут немає чим, абсолютно нормальна практика для тих, хто дбає про себе і свою родину. Бо потім раптом що, то збирають цілим світом. Моя думка така, якщо є фінансова можливість, то потрібно обов'язково страхуватись.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь лайфовим в метлайфі. На щастя по ризиковій частині справи мати не доводилось, тому практичного фітбеку дати не можу. Але глобально все підбирається під потреби кожної людини індивідуально. Будь який каприз коштує грошей.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ск Форте Лайф, почитайте гугл відгуки, відгук від Dmitry Zavgorodniy - це мій відгук і мій досвід по накопичувальному страхуванню.

 

https://www.google.com/search?q=Форте+Лайф&rlz=1C1CHZL_enUA803UA803&oq=Форте+Лайф&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8#

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, morokk сказано:

ск Форте Лайф, почитайте гугл відгуки, відгук від Dmitry Zavgorodniy - це мій відгук і мій досвід по накопичувальному страхуванню.

 

https://www.google.com/search?q=Форте+Лайф&rlz=1C1CHZL_enUA803UA803&oq=Форте+Лайф&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8#

 

 

я хотів застрахуватися від ковіду, почитав договори, які пропонують і передумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

я хотів застрахуватися від ковіду, почитав договори, які пропонують і передумав.

Чому?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавлять такі страхові. Дружина не раз вже говорила, що потрібно застрахуватися, розповідала поверхнево, що можуть бути якісь виплати в пенсійному віці. І навіть після смерті членам родини. Наскільки то правда? Хто може доходчиво простими словами просвітити?

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Провідна. Стоп Коронавірус. Ось договір

Що тобі не сподобалося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Що тобі не сподобалося?

 

3-й пункт.

і 6-й теж.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Юріч сказано:

Теж цікавлять такі страхові. Дружина не раз вже говорила, що потрібно застрахуватися, розповідала поверхнево, що можуть бути якісь виплати в пенсійному віці. І навіть після смерті членам родини. Наскільки то правда? Хто може доходчиво простими словами просвітити?

 

Помітив, що фінансові піраміди ростуть у період різних криз, як гриби після дощу. ІМХО це не для нашої корумпованої країни. 

 

Знайомий чи родич бажає вступити у піраміду, як діяти?

Психолог Михайло Козюк радить, перш за все, пояснити людині, що це ні до чого хорошого не приведе, а вона лише втратить гроші.

─ Не вдавайтеся до філософських роздумів, – каже психолог. – Поясніть фактами, що фінансові піраміди не дозволять їм заробити. В історії таких прикладів є безліч.

В інтернеті ви можете зібрати інформацію про ту чи іншу організацію, які є фінансовими пірамідами та пояснити людині, чому їй не варто вкладати туди гроші.

– Ваша задача – донести, що гроші не можна заробити легко та швидко.

Якщо людина уже вклала гроші в таку сумнівну схему, внаслідок цього вона може розчаруватися у ній. І в людини може погіршитися емоційний стан. Необхідно постійно бути поруч. Пам’ятайте, що саме ви можете стати її підтримкою. Спілкуйтеся з людиною та постарайтеся її заспокоїти.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

3-й пункт.

і 6-й теж.

Там де треба то з тебе інформацію приходиться витягувати кліщами. Що саме тебе не влаштовує? Тебе визнали недієздатним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Що саме тебе не влаштовує? 

 

Те, що деякі пункти можуть бути спірними.

Наприклад:

 

3.2.4.  Недотримання Застрахованою особою вимог протиепідемічного режиму;

 

Які докази потрібно надати страховій компанії, що я дотримувався усіх вимог протиепідемічного режиму? Якщо захворів на коронавірус - це може означати, що не дотримувався вимог протиепідеміологічного режиму?

 

3.2.10.  Помилок лікарів та (або) медичного персоналу, невірно виконаних медичним персоналом своїх професійних обов’язків;

 

шикарний пункт. Вас неправильно лікували, отже гроші ми вам не заплатимо, бо це порушення умов договору.

 

4.2.9.  На вимогу Страховика, у разі збільшення ступеня страхового ризику укласти додатковий договір до цього Договору про внесення відповідних змін та сплатити додатковий страховий платіж;

 

на вимогу страховика грошові внески можуть бути збільшені.

 

Та марнота це усе. Потрібні реальні відгуки людей і судова практика.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Помітив, що фінансові піраміди ростуть у період різних криз, як гриби після дощу. ІМХО це не для нашої корумпованої країни. 

 

Знайомий чи родич бажає вступити у піраміду, як діяти?

Психолог Михайло Козюк радить, перш за все, пояснити людині, що це ні до чого хорошого не приведе, а вона лише втратить гроші.

─ Не вдавайтеся до філософських роздумів, – каже психолог. – Поясніть фактами, що фінансові піраміди не дозволять їм заробити. В історії таких прикладів є безліч.

В інтернеті ви можете зібрати інформацію про ту чи іншу організацію, які є фінансовими пірамідами та пояснити людині, чому їй не варто вкладати туди гроші.

– Ваша задача – донести, що гроші не можна заробити легко та швидко.

Якщо людина уже вклала гроші в таку сумнівну схему, внаслідок цього вона може розчаруватися у ній. І в людини може погіршитися емоційний стан. Необхідно постійно бути поруч. Пам’ятайте, що саме ви можете стати її підтримкою. Спілкуйтеся з людиною та постарайтеся її заспокоїти.

 

При чому тут піраміди і те що ти виділив про мою дружину?

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

При чому тут піраміди і те що ти виділив про мою дружину?

 

Дружина родич. А багато наших організацій і діють за принципом піраміди.  Я б і сам хотів застрахуватись але ж у нас це не врегульовано законодавчо. З депозитами трохи простіше бо є ФГВФО. А зі різними страховими і накопичувальними такого аналогу ніби немає.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Дружина родич

 

Відкрию тобі страшну таємницю: дружина - не родич :)

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

Відкрию тобі страшну таємницю: дружина - не родич :)

 

А хто? :ohmy:

 

11) "Близькі родичі" — батьки, дружина, чоловік, діти, рідні брати і сестри, дід, баба, внуки;

 

https://tyzhden.ua/News/6606

 

Цитувати

Зокрема, внесено зміну до пункту 11 статті 32 Кримінально-процесуального кодексу України, якою доповнюється перелік осіб, які відносяться до «близьких родичів».

Відповідно до нового закону, «близькі родичі» – це батьки, дружина, чоловік, діти, рідні брати і сестри, дід, баба, внуки».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму розумінні (і не тільки), родичі - це рідні люди...по крові. А дружина, де-факто, чужа людина. А те, що там депутати понапринімали - то їх проблеми...вони можуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...