Перейти до змісту

Вітдам будівельний битий бетон.


waltasar

Рекомендовані повідомлення

Вітдам будівельний битий бетон с стяжки. Самовивіз с Карамельки. Робив собі підлогу с підігрівром. 

 

 

IMG_20200903_155326.thumb.jpg.2c096de658b1fb635022bb29725041d5.jpgIMG_20200903_155614.thumb.jpg.7e666a097d92a4574f815b72bc5e0cc4.jpg

IMG_20200903_155344.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, waltasar сказано:

Мусор вивіз.Не актуально.

 Як ми радіємо за вас! У кожній темі вихваляєтесь, з вами все в порядку? Голова не болить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.09.2020 at 16:29, waltasar сказано:

 

IMG_20200903_155614.thumb.jpg.7e666a097d92a4574f815b72bc5e0cc4.jpg

 

 

Навіщо ви так собі стяжку зіпсували? ЛДБК ніби ж нормальний рівень виводить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, bormotuha сказал:

 Як ми радіємо за вас! У кожній темі вихваляєтесь, з вами все в порядку? Голова не болить?

А я за вас не радію.Якщо ви думаєте що тема для вивозу сміття відкрита для вихваляння.То в вас с головою проблеми.Я бачу тут інша причина, заздрість нікчем с статусом на форумі Повер юзер.А в реальному житі нуль.Жаба мучає, бо живете на батьківську зарплату або працюєте на дядю за копійки.А це діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше працюйте.Менше часу приділяйте безглуздим коментам в темах які до вас не мають ніякого відношення і буде вам щастя.Теж почнете чімось вихвалятись:)А так нема чім.Тільки і остається шо заздрити і слиною давитись:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Навіщо ви так собі стяжку зіпсували? ЛДБК ніби ж нормальний рівень виводить.

Тема не про стяжку, а про будівельний мусор.Тема закрита.Купите собі кватиру будете робити на свій смак.Ручки чешуться висери писати? То почухайте собі інші місця як той депутат.Я бачу ви тим і займаєтесь.Бо по всіх темах пишете висери іншого слова не підібрати.Раденький бо дурненький, це про вас вислів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, waltasar сказано:

Тема не про стяжку, а про будівельний мусор.Тема закрита.Купите собі кватиру будете робити на свій смак.Ручки чешуться висери писати? То почухайте собі інші місця як той депутат.Я бачу ви тим і займаєтесь.Бо по всіх темах пишете висери іншого слова не підібрати.Раденький бо дурненький, це про вас вислів.

 

Це мабуть вам важко з майстрами говорити, бо інакше я не розумію чому ви так на людей кидаєтеся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, waltasar сказано:

Більше працюйте.Менше часу приділяйте безглуздим коментам в темах які до вас не мають ніякого відношення і буде вам щастя.

 

Ви не схожі на щасливу людину. Надто багато агресії. Щасливі люди не бувають агресивними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Навіщо ви так собі стяжку зіпсували? ЛДБК ніби ж нормальний рівень виводить.

Тема не про стяжку, а про будівельний мусор.Тема закрита.Купите собі кватиру будете робити на свій смак.Ручки чешуться висери писати? То почухайте собі інші місця як той депутат.Я бачу ви тим і займаєтесь.Бо по всіх темах пишете висери іншого слова не підібрати.Раденький бо дурненький, це про вас вислів.

 

 

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви не схожі на щасливу людину. Надто багато агресії. Щасливі люди не бувають агресивними.

 

 

Це вас не стосується.Адміни закрийте тему.Добре що ви у нас щастям не обділені.Бо дурненькій.Дурні всі щасливі люди, бо живуть як амеби.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, waltasar сказано:

Це вас не стосується.Адміни закрийте тему.Добре що ви у нас щастям не обділені.Бо дурненькій.Дурні всі щасливі люди, бо живуть як амеби.

 

А одразу зрозумів, що ви почуваєтесь не щасливим. Якщо щось треба допомогти, чи підказати - звертайтесь. З повагою, Соломон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти бородате чмо.Тількі і здатний шо мінуси ставити в моіх темах.А скажи мені це в очі коли побачішь.Слабо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небритий, ти навіщо людину тролиш? Чоловік не кидає людей а працює. Робочий пацан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, waltasar сказано:

Ти бородате чмо.Тількі і здатний шо мінуси ставити в моіх темах.А скажи мені це в очі коли побачішь.Слабо?

 

Ви так не хвилюйтесь у нього просто мама вчителька української мови а ви у назві теми помилку допустили. Якби ви написали назву теми правильно, то нічого б такого не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі чмирю вже це зробили.Шо скавінчіс тут.Со свого досвіду пишеш.Бід бородою щелепу зламану ховаєш.Будещь як той пес на людей гавкати.То ще і ніс зламають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, waltasar сказано:

Тобі чмирю вже це зробили.Шо скавінчіс тут.Со свого досвіду пишеш.Бід бородою щелепу зламану ховаєш.Будещь як той пес на людей гавкати.То ще і ніс зламають.

 

Ну ось, знову купу орфографічних помилок зробили. Зараз знову прилетить мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви так не хвилюйтесь у нього просто мама вчителька української мови а ви у назві теми помилку допустили. Якби ви написали назву теми правильно, то нічого б такого не було б.

Про маму його нічого не знаю.а татові тре презервати подарувати шоб не робив такіх уєбків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, waltasar сказано:

Про маму його нічого не знаю.а татові тре презервати подарувати шоб не робив такіх уєбків

 

Вам же це не вигідно. От кому ви товар будете продавати, якщо буде мало людей? Будь якому торгівцю потрібен великий і багатий ринок збуту. Інакше банкрутство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

 

та я читав в темі:

Але от він каже, що він не Віталька.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Cherman сказал:

 І шо.Нет то велика помийка.Я про тебе теж можу написати на різних говно сайтах вся х-ню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, waltasar сказано:

 І шо.Нет то велика помийка.Я про тебе теж можу написати на різних говно сайтах вся х-ню.

 

То ви все-таки Віталій. А я вже й засумнівався після вашого посту:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баранам поясню окремо.Тема про стоматологію моя.Я Віталій і зараз на борді.Доступ до акаунта менідав мій друг,моя жінка і щє деякі люди.якім впадло регатись на Борді.Бо проблеми виникають при реєстрації.Плужить ваш грєбаний форум.А хто і що там писав мені пох.Я нах удалю акаунта с цєго говно форуму.Бо тут одні дебіли сутками сидять якім в житі не пощастило.Арівідерчі всім.Бережіть себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, waltasar сказано:

Бо тут одні дебіли сутками сидять якім в житі не пощастило.

 

Так, у мене теж таке враження було спочатку, про цей форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небритий мій тел знаєшь звони. Якшо не ссикло.Тут на форумі ти сука герой

1 минуту назад, Cherman сказал:

І ти себе бережи. Особливо, ручки, ніжки, зубки. Земля ж кругла.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...